Týpci a zbraně (2016)

Je až naprosto neuvěřitelné co jde zažít a kde se dostat. Nechápu jak se to těma dvěma podařilo dostat se to první ligy prodejců zbraní. Obsazení sympatické i vedlejší postavy výborné. Dobře se na to koukalo a pokud to bylo opravdu podle skutečné události tak pořád nechápu 😃

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Prostě takova klasická Stathamovka hrdina vykosi skoro všechno co jde a ani se u toho moc nezapoti a nějaké šrámy a naznak že je zranitelný tu moc není.Plus že je tu akce a ani není špatná rychle odsejpa.

Doktor Strange (2016)

Stejný génius a floutek jako Tony Stark stejně geniální a arogantní. Až nehoda a cesta za lepším já vše změní.Skvělé obsazení ať už hlavní hrdina a zaporaci. Prostě opět trefa do černého i po vizuální stránce.

Anthropoid (2016)

Jako jedno z největších hrdinství československé historie v druhé světové válce nabídlo velice důstojný průběh. Jelo se myslím podle všeho co člověk už někde četl jak to asi bylo. I když člověk ví konec tak film udrží napětí během celých dvou hodin.

Inferno (2016)

Nejlepší pasáže byly a budou kdy se snaží hlavní hrdina vyhrát a rozluštit hadanky. Vše kolem působilo místy chaoticky a nelogicky a zvratů v ději bylo přinejmenším moc hodně. Asi druhý nejlepší díl z trilogie.

Zhasni a zemřeš (2016)

Je tu vidět, že menší dohled měl James Wan. Jinak velice příjemný a napínavý film, kde nechybí dostatek napětí, které roste čim více chybí světlo a hlavni zrůda Diana. Škoda krátké sto-páže pár minut navíc by si to zasloužilo. Příjemně, překvapí uzavřený konec.

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

Sice zatím jenom tři díly mám za sebou, ale kvalita Netflix se opět dostavuje. Lehce pomalejší rozjezd ale poslední díky laťku značně navysuji. Prostředí Harlemu je skvělé a vesměs černošské obsazení je příjemná změna.Zaporak je příjemné překvapení chvíli sympatický pak děsivý hajzl.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Těžko se hodnotí když klasika z roku 1984 měla naprosto všechno akci napětí a herecké výkony.Tohle má jen slabý scénář spoustu CGI triků které mě kvalitou moc nepřesvědčili a herce až na Margot Robbie kteří nemají moc co hrát. Už prosím dost Waltze jako zaporaka už to jen přehrává.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Přesně jak už to tady někdo zmínil to je přesně ta jednohubka co člověk potřebuje na odpoledne. Hodně nenáročné a hodně zábavné. Herecké výkony nehodnotim jako celek hodně fajn.

Centrální inteligence (2016)

Perfektní chemie mezi oběma dvěma hlavníma hrdiny, děj sice značně odlehčený, ale to jde odpustit. The Rock pro změnu v komedii a ono to jde úplně samo. Hart je prostě Hart chvílemi otravný pak zase zaperlí. Prostě pohodovka.