Ochránce (2005)

Je to taková oddechová kravinka :-D ale na to si odpočinout, občas se zasmát to jde. Prachy dělaj divy, aneb zajímalo by mě jak do takový bejkárny dostala Vin Diesela xD. Na to že je podřadnější film, tak se v něm vyskytují i kreativní prvky a poměrně dobře zpracovaný. Opravdu akční..

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Drama možná spíš dokumentární film, pro někoho nuda a žádnej velkej potenciál, ale když se zamyslíte jaká to byla senzace a že takhle nějak se to asi skutečně odehrálo v pozadí těchto firem, úchvatný. Každý génius, vyzionář nebo vynálezce musí být tak trochu blázen. O trochu lepší zábavu co se týče děje, je možná film o novodobé historii vzniku facebooku čili sociálních sítích vůbec, The social network.

Soumrak mrtvých (2004)

Typicky britská komedie, řízlá Zombie tématem. Nemůžu posoudit co originál, možná že hlášky které tu zazní, jsou jen v českém dabingu. ..ale i tak super komedie.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Upíři, další z okrajových témat filmů konečně v hledáčků producentů. Po shlédnutí 1., 2. a částečně i 3. dobrýý. U tak dlouhých sérií kde je 22 dílů po 40minutách, je sice pořád něco nového s celkem dynamickým dějem, ale otázkou je jak dlouho se autoři budou moct ještě opírat o historii, která je už celkem uzavřená nebo se bude jen natahovat.. Je 20.11.2011 a poslední díl co jsme viděl a co zatim vyšel je s04e06. Moje slova se naplnila..seriál ztrácí na kvalitě a síle. Každý nový díl ma předvídatelné pokračování a nepřekvapí vás už ani to, že se někdo, třeba i hlavní postava promění v upíra. Příjde mi, že se vše mele pořád dokola od 3.série. Vždy se najde něco relativně "nového" z 1 000 let staré minulosti. Klaus vše vysvětlí a nakonec vše dobře zkončí. Elena se stane upírem? Hmm nevadí, 4.série má lék. Ačkoli se tu stane občas něco zásadního co v žádnym případě nešlo dosud zvrátit, tak právě dnes v Mystic Falls se najde něco co to odvrátí. Snad bude čtvrtá série i ta poslední, z pohledu seriálu i diváků. // Po 5, sérii můžu v klidu říci, že seriál se motá v začarovaném kruhu, stále dokola.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Vzhledem k chabé filmové scéně o zombie, konečně se do toho někdo pustil a rovnou do seriálu :-D 1. Série 100% - jedna velká akce, stále nová nezmapovaná místa drama, napětí, atmosféra... 2. Série 80% (do 7.dílu) - Jako by autoři vyčerpali všechny prostředky na první sérii a teď se vše většinou odehrává stranou na jednou místě, v lese nebo na farmě kde se spíš než děj seriálu řeší vztahy lidí jako u nízkorozpočtových věcí..Dnes 20.11. 2011, dokoukán poslední vydaný díl s03e05. Bohužel, jak bylo impulzivních několik prvních minut, tak zase šlo do starých kolejí. Farma vystřídala věznici s pouze jedinou výjimkou, díky rozdělení členů základní skupiny se střídá děj "velké skupiny ve vězení" a dvou holek, který našly "ráj". Smutné je že zatímco děj skupiny podstatě stojí na mrtvém bodu, tak děj holek zcela zastínil hlavní linii seriálu, holky totiž našly dlouho očekávanou oázu ve světě W.D. To je hlavním tahounem seriálu, napětí a záhadno starosty a výzkumu uvnitř. Zatímco ve věznici teče krev opravdu proudem a je opravdu kladen velký důraz na boje a způsob brutality v útocích, tak se seriál překvapivě rozloučil i s několika členy tvrdého jádra, táhnoucí se od počátku seriálu. Zpracování z natáčení uvnitř vězení je také poněkud chabé, záběry jsou pořízeny buď z hlavní noclehárny (cely) a nebo 20ti metrového úseku chodeb, které spíše připomínají z pohledu diváka katakomby.

Piraňa 3D (2010)

2 hvězdčky pouze za animace, hlášky, prostředí a baby :D Komedie dostačující, ale film jako celek je odpad!

Nevinnost (2011)

Senzačně zpracovaný film na CZ poměry, něco takového jsem nečekal. Rozporuplný děj filmu na né moc lichotivé téma, ale formou kterou to bylo podáno, zkrátka dobrý filmařský požitek.

Zlo mezi námi (2003)

Úžasný film, velice překvapil..a právěm patří do TOP 200. Velice dynamický děj, v průběhu těch 113minut se mi nestalo že bych se nudil, co říci...skvělé drama a originální příběh v tom množství braků o šikaně.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Tenhle seriál je postanev hlavně na atraktivnitě Hawaiských ostrovů a z toho těží, až dojdou taková ta známá navštěvovaná a historicky poznamená místa, tak seriál zřejmě ztratí to kvuli čemu se vlastně točí. Ale na druhou stranu a možná bohužel pro seriál, to je ta část, která se mi na něm líbí nejvíce. Pomalu seriál ztráci dech, zabíhá do takového toho stereotypu kdy vás už tolik nepřekvapí vývoj děje danéhé dílu. Ale abych ho jen nešpinil...jsou tu i hezké zločinecké zápletky spolu s rádoby high-end zařízením, které 5-0 používá..a to vše na Hawaii :-P

Torque: Ohnivá kola (2004)

Řeknu to takhle, neni lehký tento film hodnotit, protože jak určitě příznivci motocyklů vědí, filmů s touto tématikou neni moc, spíš nejsou vubec. Příběh neni vubec špatnej a co se týče zvuku, to je naprostá špička, zvuk motorek naprosto dokonalej, soundtrack, písničky úžasný...a to je zřejmě jediná věc která mě k tomu filmu táhne znova a znova. Jediný velký a bohužel zásadní mínus proč tento film má 39% jsou naprosto nereálně situace, které popírají fyzikální zákony, ale i myšlenkový pochody, jsou až směšný (některých drobných ale zásadních detajlů si třeba všimnou jen jedinci co vlastní motocykl, ale drtivou většinu by rozpoznalo snad i dítě)..nechápu jak to někdo mohl vubec takhle natočit, stačilo by tyhle situace kterejch je teda v celym filmu fakt na každym kroku mraky předělat a byl by to áčkovej film.