NON-STOP (2014)

Zajímavý thriller s Liamem Neesonem jak ho známe, ale film je plochý jako letiště LaGuardia resp. třináctka v cukrárně. Nabízí sice předem deklarovaný akční thriller, avšak nic víc. Na pětihvězdu to není jasný pane. Koncept má rozhodně poutavý námět, avšak daná napínavost stačí pouze na průměrné hodnocení. I tak ovšem stojí za podívání a já dávám 4 z 5*.

Top Gun (1986)

Song "Take my breath away", klasika klasik a mladej Tom Cruise to je koktejl hodný pobavení. Kromě zběsilých záběrů ze stíhaček, kdy ani pořádně nevíte na koho se díváte, nemám výraznějších stížností. Film je z roku '86 a nutno k němu taky tak přistupovat ale já se bavil a znalost Žhavých výstřelů mě potěšila :D přičemž je silnou výhodou..

Policajt ze sámošky (2009)

Je to těžký tady. Co mě nasralo? 1. Trapný typicky filmový zesměšňování hlavního hrdiny se kterým nic neudělá 2. Nereálná superhrdinskost obtloustlýho poldy. Přesto všechno jsem se bavil. Místama jsem se fakt smál, ale je tohle ideální komedie? Asi ne a to rozhodlo že dávám 3, namísto 4 hvězd.

Stínové komando (1997) (TV film) odpad!

To s tou komedií po minutě sedí bohužel :( nebrat. Je to brak s velkým B :(

Blbý a blbější (1994)

Film tak mocnej a vtipnej jak jen komedie s Jimem Carreym umí být :D 10 palců nahoru a pět hvězd k tomu. To se musí vidět prostě. Řežu se i na podesátý zas a znova..

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Musím se přiznat, že jsem od filmu čekal MNOHEM víc :( Donutil byl pro mě ve většině svých filmů známkou kvality, no tady to rozhodně neplatí. Lexa z Comebacku to taky netáhne nahoru a konečně korunu všemu nasazuje otec fracka Agáty Hanychové.. To když oba zdecimovaní sokové v lásce dostanou před hotelem košem od průměrně hezké Slověny. Nenapadane v tu chvíli Prachaře nic lepšího, než podat celofilmovému sokovi flašku s vínem, jak kdyby byli nejlepší kamarádi. Spousta věcí je v tom filmu špatně (přemíra trávy, na rezervu se dá ujet až 100km což ve filmu rozhodně neujeli atd. atd.). Smutný je, že elementární podstatou má být vtipná komedie, ale ani to se nepovedlo :( K tomu kýbl hnoje v podobě filmových klišé jako je koktající milenec vyznávající lásku. FUJ nebrat. Budete chudší o 1,5h života!!!

V tom domě straší! (2006)

Zajímavý animák s povedenýmy vtípky, happy endem a ponaučením pro mladé diváky. Stojí za to vidět!

Na hraně zítřka (2014)

Definice žánru i hodnocení 5 hvězd. Film mě zaujme do té míry, že mě nutí o něm přemýšlet ještě celý den. Že mě nutí přemýšlet jak možné je to, že se to přihodí nám. A závěrem důrazně doporučím sledovat. To se musí vidět. Další sci-fi po Počátku, který budu teď chvíli doporučovat..

Disturbia (2007)

Ke konci slušnej song 2) sexy kost v hlavní roli sousedky 3) herecký výkon Shia Le Boufa i toho Asiata 4) napětí THRILLERu kterej u nás nemohla jistá Erďa rozdýchat 5) nevím proč jsem měl za to, že jde podle plakátu o psycho s těžkým přemýšlením. To, že se z toho vyklube thriller s vtipnýma pasážema jsem netušil :) EDIT 8.8.2023: Nemůžu jinak, než za 5* ten film je lepší a lepší a v hlavní herecké dvojici dnes vidím i přesah. Maucta

Okrsek 22 (2012) (seriál)

Velice zajímavý a napínavý počin..! Oslovilo mě nesmírně prostředí NYPD a tak plánuji sledovat i další filmy a seriály z této adrenalinové branže. V NYC 22 nechybí vztahy, vtípky (místy až ironické), napětí, akce a spád. Doporučuji! Škoda že má jen 13 dílů.