Chceš mě, chci tě (2009)

Zpočátku jsem nečekal nic extra, ale vcelku jsem se pobavil. Sice místy hodně upovídané, že člověk nestíhá číst titulky, ale jsou jisté scény, u kterých vyprsknete smíchy .. (že si musíte něco přehrát znova) ... navíc tento typ humoru mi neni cizí :). Gerard a Katherine tvoří skvělý pár, na který se v tomhle fimu skvělé dívá .. nepočítám vydařený soundrack, zkrátka jedna z těch vydařených komedií.

Zakletý v čase (2009)

Fantasy-romatické drama .. no proč ne? Musím říct, že to byl zase originální nápad, který byl divákům podán zajímavým způsobem. Tahle dvojice herců se k sobě náramně hodí :)

Legie (2010)

Tak tohle fakt ne. Sice jsem na fantasmagorie ale tohle byla story, že tvůrci nad obsahem snad ani nepřemýšleli a slátali dohromady takovýhle patvar. Pár okamžiku bylo jak z hororu, ale můj dojem zůstal chladný až do konce.

Avatar (2009)

Megafilm epických rozměrů. Ostatní snímky tohoto pana řežiséra jsou slabý odvar. Naprostý úlet od reality následován ponořením do jiného světa, nevím co bych více dodal, jen to, že jsem občas koukal s otevřenou čelistí ... zkrátka výborné! Těším se, až si zařadím tento snímek do své sbírky.

Odpor (2008)

Sice natočeno podle skutečné události, ale osobně jsem čekal tento snímek více dramatický. Pokud srovnám tento film s ostaními válečnými, hodnotím ho jako slušný průměr.

Sherlock Holmes (2009)

Jak bych to řekl ve stručnosti ... prostě jsem čekal víc, a všechno mé očekávání bylo splněno. Perfektní zážitek.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Navzdory samotné délce filmu se odsud naprosto vytratila veškerá nuda a já mohl hltat veškerý děj plnými doušky. Film má jen jedno velké ALE a to v případě nepřehledných bitek, až mé sítnice prostě nestíhaly. První díl byl naprosto smeten samotnou "akčností", jak v nepřeberných scénách (kdy jsem netušil, která je lepší), tak i v počtu nekonečných robotů, kteří mizely a znovu se objevovaly. LaBeouf, Fox, Lucas, ti všichni úžasní ... Bay je prostě blázen, který ztvořil nemožné, zkrátka už aby film byl na DVD.

Návrh (2009)

Vtipná komedie, která se trefila do mého oblíbeného žánru. Navíc pro Sandru Bullock mám trochu slabost. Naprosto mě dostala scénka se psem a létajícím orlem. Výborně jsem se bavil, ale konec bych si představoval o třídu lepší.

Hon za svobodou (2004)

Tento snímek mi nepřišel jako nepovedný, občas byl vtipný, ale vidět bych ho podruhé nemusel, no i když ... spíš zase za pár let. Velkým plusem byly panoramata Prahy, Benátek a Londýna. Velkým mínusem pak samotný děj .. škoda.