Jen trošku štěstí (2006)

Docela vtipná komedie, další z typu Lindsay Lohan po sto-osmé ... Už jsem zvyklý na Lindsay v komediálních filmech, a tento nebyl výjimkou. Hodně mě pobavila scénka v muzeu u výtvoru z bahna :). Jinak celkově snímek nevyniká, ale určitě diváka pobaví.

Letuška 1. třídy (2003)

Komedie s průměrným dějem, ale když není co dělat, tak určitě i tak potěší, zvlášť Gwyneth Paltrow. Alespoň bylo na co koukat.

Až tak moc tě nežere (2009)

Nevěřil bych jak je možno natočit více než dvouhodinnový fim o všedních, partnerských problémech. Člověku se zdají být docela obyčejné, ale když se divák pozorně zakouká a pozoruje, vychází z toho velmi příjemné překvapení. Sice není vše tak dokonalé jako ve snímku Láska nebeská, ale i tento snímek má svě silné momenty i chvilky které diváka udrží v křesle a dokonale pobaví.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Žádné velké výhrady nemám, to co jsem viděl, jsem zhruba tak očekával až na 90ti procentní tmu. Asi nezbyly finance na natáčení a celý film se odehrával v jenom a tom samém místě. Michael Sheen byl výrobný a velmi zastínil výkon Bila Nightyho. Spíš bych ale uvítal, kdyby tento díl vzniknul jako první ... ne jako skládačka, aby si divák musel domyslet to, co viděl před dvěma lety.

Andělé a démoni (2009)

Děj mrazící, efekty udivující a hudba omračující, zkrátka vynikající. Příběh mě po pár desítkách minut zcela pohltil a ke konci nachytal mou chybnou intuici. Zápory jsem mohl hledat pomálu - jen drobným nedostatkem byla samotná délka filmu, což je jen kosmetická vada. Občas se divákovi nabízela záplava informací, ze kterých se místy stával zmatek v hlavě. Ale i tak se film velmi vydařil (šifra byla proti tomuto snímku jednohubka) a mě tak nebrání dát plné hodnocení .. a čekat tak, až se film zařadí do mě DVD sbírky :)).

Nenarození (2009)

Po čase zase jedna ze silnějších, povedených duchařin. Opravdu nechápu všudypřítomné hodnocení, uživatele by se měli trochu probrat. Začátek zvládnutý skvěle, hudba ucházející společně s dějem a člověku nezbylo nic jiného než se začít bát ... sice konec trochu vypuštěný, ale to určitě nezkazí hodnocení celkového dojmu. P.S. nesnáším brouky ve vajíčkách.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Co se mi nedostalo v X-menech, to se mi dostalo ve Wolverinovi, pěkná sbírka mutantů :)) Navíc Hugh opět nezklamal a pověsil laťku opět vysoko.

Push (2009)

Bezstarostná, akční podívaná plná telekinetických schopností .. no kdo by se nechtěl podívat na tento snímek. Pro mě zvládnuté na jedničku, občas dávám přednost snímkům, kdy můžu vypnout mozek ... snímek který zcela postrádá nudu .. navíc Dakota je už paní herečka.

Láska a jiné pohromy (2006)

Vcelku pěkný, zábavný příběh, který obsahuje už opravdu "dospělácký" humor a dokáže i náročnějšího diváka pozitivně naladit. Celý tento příběh ještě zpříjemnila Britany Murphy ... chválím.

Inkoustové srdce (2008)

Pohádková story, u které lze lehce předpovídat děj i samotný závěr, ale i tak neurazí a vcelku mě i příjemně potěšila. Ve srovnání s hvězdným prachem působí však hodně levně. I když co se dá čekat od Brendana Frasera ...