Dirty Teacher (2013) (TV film) odpad!

Neviem, kedy som naposledy videla takýto príšerný film. Neviem ani, prečo som ho vlastne pozerala. Jediným dôvodom zrejme boli iba vtipné komentáre spoluzúčastnených divákov, ktoré boli na tomto majstrovskm diele jednoznačne to najlepšie!

Ženy v pokušení (2010)

Nie som fanúšik českých komédií, ale toto bolo celkom príjemné smutno-vtipné spestrenie večera.

Tři dny Kondora (1975)

Obstojná špionážna hra s dobrou atmosférou, kde som sa však párkrát musela pousmiať nad *SPOILER* šikovnosťou borca, ktorý pri úteku pred CIA ešte stihne zbaliť krásnu ženu, ktorá tomuto neznámemu mužovi so zbraňou v ruke nakoniec dobrovoľne pomáha pri únose a s neznámym ozbrojeným borcom sa hneď aj napriek tomu, že na ňu kdesi čaká jej priateľ, vyspí a ani ju nerozčúli, keď v jej obývačke odbachne poštára... atď. *SPOILER* Ale ináč to ušlo.

Štěňátko (2013)

Jedna z najrozkošnejších vecí, čo som kedy videla. Mať na konci 5-minútového filmu o minionoch slzy v očiach, k tomu ani viac slov netreba.

Vánoční koleda (2009)

Klasický príbeh, ktorý prešiel toľkými spracovaniami, že už pred začiatkom filmu som si kládla otázku, prečo zase. A do konca filmu som odpoveď nenašla, ba čo viac - musela som sa pýtať i to, prečo bol celovečerný film s hviezdnymi menami (na strane hercov i na strane režiséra) horší než spracovanie Dickensovej klasiky v jednej z vianočných epizód Simpsonovcov...

Líbáš jako ďábel (2012)

Utrpenie, ktoré som absolvovala do konca len preto, lebo to púšťali cestou v autobuse.

Hon (2012)

Keď deti klamú, každý pozorne načúva a keď vravia pravdu, všetci ich ignorujú. Brutálne a brutálne skvelé - film, ktorý snáď dopozerať ani nechcete, ale musíte.

Wolverine (2013)

Úplne zbytočný film, ktorého neexistencia by snáď okrem dopadu na pár vreciek nemala efekt ani tých najmenších motýlích krídel.

Konzultant (2013)

Škoda ho! S tak skvelým obsadením, s McCarthyho predlohou a s ostrieľaným režisérom v čele som čakala niečo viac. Skončilo to ale veľkým sklamaním, z ktorého si zapamätám zrejme len bizarnú súlož s autom uprostred golfového ihriska.

Černý blesk (2009) odpad!

Superhrdinská kravina s hudobným podmazom ruského rap-metalu.