Muž se dvěma mozky (1983)

Co chvíle to vtípek. Steva nemusím, ale tady je nazpomenutelný.

300: Vzestup říše (2014)

Je pravdou, že nová 300ka je úplně jiný film. Zde se jedná o přiblížení námořních bitev, kde v tehdejších dobách byla jen jedna taktika nebo občas něco nového, ale vesměs pořád stejné. Proto někomu může vadit ona jednotvárnost. Mně to vůbec nevadí, naopak jsem zvláštním způsobem překvapen. Vizuálnost je pro mě dokonalá, akorát krev možná trošku přehnaná. Skvělé dobarvení postav. Boje s meči nejsou tak efektivní, je to přeci jasné, jedná se o námořnictvo. Nicméně posledních pár minut, kdy přijíždí Sparta... prostě jsem měl chuť vyskočit ze sedačky a jít na loď a bojovat. Jedna však pořádná výtka pro mě je a to Themistoklés, je tady předveden, jako největší z Řeků a skoro tak trochu Terminátor. Ostatní válečníci jsou tak trochu v jeho stínu, v minulé 300ce byl Leonidas krutopřísný, ale vedle něj vynikali další. Nebyl to jen on. A pak pro mě dalších 5 mil. * za Evu Green. Nejvíc sexy, nejvíc krásná, nejvíc nebezpečná. Ona, ačkoli zarytý fanoušek, musím přiznat, že ona to drží a vytahuje o minimálně jednu třídu výše. A stejně jako předtím, jedna rada-Jděte na to do kina, jinak to nemá smysl, není to takový nářez, jako v kině. Jo a poslední, ten soundtrack je dokonale vyváženej.

Poslední skaut (1991)

Dotkneš se mě ještě jednou tak tě zabiju. Willis a jeho pravidla. Po pastech, super parádní film.

Snílci (2003)

Hodně zvláštní, začátek příběhu je moc příjemný, ale pak když dojde na erotiku, tak jsem byl spíš znechucen a zároveň potěšen, hodně zvláštní pocity, za což jsem rád. S něčím souhlasím a s něčím ne. Platonicky jsem zamilován do Evy Green. I dobrá kamera a režie, ale celkově v konci filmu, jsem byl už trochu znuděn. Tři hvězdy zaslouženě.

Lůno (2010)

Jedno velké nevím, to je to, co jsem cítíl po skončení filmu a pořád cítím. Je tu krásná a skvělá Eva Green, sakra zajímavej scénář a děj, ale v celku se to nějak vleče. Byly místa, kdy jsem se fakticky nudil, ale pak byly místa, kdy jsem jen se snažil vstřebat otázky a emoce postav a tenhle film je plný emocí. Rozpačitost. Ale konec fakt nežeru, i když k tomu celý příběh směřuje, je to pořád divný, ale to jsou ty otázky a je to v celku pochopitelné, přesto... Rozpačitost.

Dámy v letech (2004)

Krásný příběh, to vystihuje vše. Všichni hrají skvěle. Pohlazení na duši, velmi příjemné.

Zkus mě rozesmát (2011)

Moc mě pobavil tenhle film, je to příjemné a místy vtipné, obvzlášť pak resuscitace ovce. Fakt super, do toho sexy kočky a sdělení pro chlapy, ženit se až vylítanej, starší. Do 40 to fakticky nemá smysl. Jsem nadšený velmi moc.

Banditi (2001)

Veliké překvapení, z tohoto filmu se ještě více prohloubila platonie k Blanchett a v podstatě celá střední trojice funguje nečekaně velmi dobře. Moc jsem se bavil. Obzvlášť pak, když Billy ochrne a tančí...

Pošli to dál (2000)

Tím koncem, celý příběh zkazili, ale jelikož jde o sdělení, nesjpíš to tak je dobře. Jak jinak lépe rozšířit Pošli to dál?

PanMáma (2013) (seriál)

Super, mě to baví, mám rád tenhle styl humoru!