• Romantický

Hra o královnu (1980)

Prapodivná historická fraška, která si rozhodně s historickou věrností hlavu neláme. Otřesné byly hlavně rádoby komické výstupy dvou švejkovkých vojáků. Podivné herecké výkony včetně přehrávající Maciuchové v roli Kunhuty, papundeklové kulisy, srandovní kostými s nášivkami erbů.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Díky hereckému obsazení průměr. Přidat do milostného trojúhelníků náboženské problémy je sice nápadité, ale holywoodský náboženský patos byl odpudivý. Co v takovém filmu dělal Forman nechápu.

Detektiv Martin Tomsa (1994) (seriál)

Už v době svého vzniku působilo jako parodie na detektivku. Nápad vytvořit v českém prostředí postavu drsného soukromého detektiva nemohl vyjít. Možná jako parodie to fungovat může.

Barbar Conan (1982)

Jediné pozitivum tohoto průšvihu vidím v tom, že scénář více než dvouhodinového filmu se vešel do jedné normostrany. Kdyby tahle s....a měla dokonce i dialogy, tak nevydržím ani tu strašlivou hodinku. Viděno v mírně nestřízlivém stavu. .

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Průměrná štědrovečerní pohádka, Andersenovo křesadlo, které natočil Zelenka jako zábavnou taškařici. Bez nesnesitelné Jiřiny Bohdalové by se mi pohádka líbila více. Viktor Preiss jako duch křesadla byl fajn.

Kouzla králů (2008) (TV film) odpad!

Přehrávající seriáloví herci, hloupý příběh, otravné dialogy, ani jsem nevydržela do konce.

Láska na druhý pokus (2004)

Obvyklá romantika, tentokrát s duchařskou tematikou a nepříjemnými herci, kterým jsem nevěřila vůbec nic.

Na plný pecky (1995)

hm, zajímavé jen jako start začínajících hvězd, kromě přjemné muzikjy mě vůbec ničím nezaujalo.

Kukačky (2008) (TV film)

Poměrně zábavná a trochu nechutná televizní povídka. I když šílený autobusák byl úplně mimo a úplně zbytečný.

Micimutr (2011)

Další nepodařená pohádka, která se snaži bez vtipu a nápadu křečovitě kombinovat současnost a pohádkový svět. Libuška Šafránková jako domovci a zároveň čarodějka v pohádkovém světe.