Etiketa (2004) (seriál)

Seriál k nezaplacení :o)

Jackass 2 (2006)

Nebýt těch fekálních scén, bylo by to na víc hvězdiček. Smál jsem se docela často, někdy jsem jen zíral, jak se do tohohle můžou ti blázni pustit, ale také se mi občas chtělo zvracet. Sledovat, jak někdo vypije koňské sperma či spolkne hovno, mě opravdu nebere.

Carrie (1976)

Carrie White burns in the hell

Zkurvená noc (2003)

Neříkám, že jsem se u některých scén nezasmál, ale celkově jsem se u filmu dost nudil. Jednotlivé příběhy se navzájem prolínají a dobře do sebe zapadají, ale když vidíte jednu a tu samou událost už potřetí a přesto vlastně pořád stejně, tak vás to brzy omrzí.

Malá Miss Sunshine (2006)

Velice povedená komedie s výborným punkovým koncem. Vidět ten tunning malých holčiček bylo zábavné i děsivé.

Černý anděl (2000) (seriál)

Hvězdička za Jessicu Albu - zbytek za moc nestojí

Sólokapr (2006)

Woodyho Allena příliš nemusím, což se odráží i na mém hodnocení. Pro mě jde o lehce zapomenutelný film.

Taxidermia (2006)

Občas nechutné, chvílemi šokující, a chvilkami zábavné.

Karel Kryl - kdo jsem…? (1993)

Výstižný název - Karel Kryl se odhaluje pomocí svých písní a krátkými úseky mluveného slova. Všechna čest tomuto velkému muži.

Životy těch druhých (2006)

Musím přiznat, že tenhle snímek mě opravdu dostal a při odchodu z kina jsem byl jak přejetý lokomotivou. Propracovaný příběh sice nedonutí diváka příliš přemýšlet, ale minimálně mu přímo vnutí uvědomění, že nic není a ani nikdy nebývalo černobílé. Zároveň také to, že člověk má být souzen až na konci svého života. Stokrát omílaná myšlenka, na kterou ale díky její jednoduchosti a evidentnosti často zapomínáme. Co posouvá zážitek z tohoto filmu ještě o stupeň výš, je Ulrich Mühe - bez něj by byla autenticita snímku snad poloviční. Stejně tak motivy jednání hlavní postavy by nebyly možná tak dobře vidět.