• Telenovela

Carrie (2002) (TV film)

Ano film má hodně mínusů, ať je to příšerný střih, nepřizpůsobivá televizní kamera, či zbytečná délka. Angela se mi tu líbila, Carrie zvládla dokonale, jediné co bych jí vytkla bylo to, že na to roli byla už stará, já jsem jí vzhledově určitě 17 neuvěřila. Ale mělo to své plusy. Víc se to drželo knižní předlohy(Carrie si utíka vložkou rtěnku, zníčení celého města) tedy až na samotný závěr. Seriál o Carrie by mě opravdu zajímal, škoda, že nevznikl. Scénář ovšem není zas tak originalní, pasáže z knihy samozřejmě nevyčítám, ale moudra z jiných filmu, to mě trochu zasáhlo. Ale film jako takový se mi líbil.

Tohle je Sparta! (2008)

Je smutné, že lidi se neumí uvolnit u parodie a pořád všechno berou přemrštěně vážne, jakoby parodie vážné byly. Z těch novějších mi přijde relativně dostatečná, hezky si to pohrálo s tématikou filmu 300, ale je pravda, že druhá polovina byla slabší než ta první. Ovšem hlášky a choreografie byly parádní, docela dost jsem se nachechtala. Zábava stojí na hlavní postavě Leonidovi, jehož herec vypadá ze všech stran věrohodně. Narážky na kožené tangáče, Leonidovy hlášky a grimasy, ani Sorbo nebyl v roli generála špatný "Na Herkula si nedovoluje". Na věčně opakující se Electru nebo Anderson, jedna či druhá se vždy v nějaké parodii objeví, na ty už jsem si zvykla.

Návrat do Modré laguny (1991)

V podstatě úplně stejné jako první díl, jen hlavní hrdinové byli poučeni o sexuální výchově.

Nymfomanka, část II. (2013)

Tahle čast má sice temnější spad oproti první části, ale je tu jaksi problem v tom, že mě hlavní hrdinka začala nudit někde v půlce, pak se to opět vyjasňovalo při její praci, ale ten závěr snad nemohl být...horší...já věděla, co se stane, ano, opravdu jsem to jasnozřivě tušila, ale doufala jsem, že to Trier neudělá...nakonec přeci jen jsme dostali pořádnou pecku mezi lopatky od jedné postavy, co nechci spoilerovat. Nerada kazím překvápka. To s Trier mohl odpustit, nebot mi do poslední minuty byl/a ze všech postav nejsympatičtější.

Někdo se dívá (2010) (seriál)

Náhodou mě to bavilo. Pár klišé z telenovel se tam určitě najde, ale jinak je to úplně jiný druh telenovely. Takhle to vypadá, když spojíte dohromady telenovelu a thriller a výsledek mě nenudil. Není to nějaký nářez, ale chvilky napětí a krve se tam najdou v docela velkém množství. Bavilo mě to než slavná Kriminálka Miami(okey, já tuhle kriminálku nežeru, ale i tak) a to je co říct.

Bratrstvo – Mladí démoni (2002) odpad!

Co si z filmu pamatuji je ta trapná scéna, kde se nějaký frajer sprchuje ve slipech. Když už sexy, tak né takhle debilně hochu...:D Různé fetiš kostýmky a podivně problikané scény, nic pro mě. Krom toho, že film byl naprostá slatatina, kde kamera byla příšerná, zápletky i příběh mnohdy nelogické, nudné a bez štávy, tak jsem promrhala čas. Já upřímně neviděla nudnější film, než toto. Tento díl mi opravdu stačil, nechci vidět víc.

Lidožrout (2002)

Viděla jsem mnohem horší shity, ale tady byl aspon dobrý příběh a pozoruhodné efekty, sice vystřižené z dokumentu, ale pořád lepší než ty omalovánky, které nabízí třeba Asylum. John Barrowman je týpek, na kterého se hezky dívá, takže já si myslím, že tohle nebylo zas tak hrozné.

Plný dům (1987) (seriál)

Tak trochu nuda, nezáživný humor, i když pár hlášek se povedlo, to musím uznat. Děvčátka Olsenovic mi nikdy nepřišla roztomilá, ani když nemluvily, ani ty naučené fráze, které lidi tolik žrali. Joey to byl správný týpek, co se týče mužské části, tak nějak byli svým způsobem vtipní, děvčata už moc ne, i když D.J začala docela perlit, když dospívala. Na konci každé epizody je vždycky nějaké poučení od věčně moralizujícího Dannyho, který jakožto otec není moc přísný. Bohužel ta rodinná idylka je až moc úměle vytvořená. Step by step je ve srovnání s tímto mnohem lepší. Koukat se na to ale dalo, Candace Cameron tu hezky dospěla a myslím, že to je sitcom, který neurazí.

Lokomotiva Tomáš (1984) (seriál)

Lokomotivy, co se neustále uražejí, pomlouvají a hlavní hrdina je věčně náladový a protivný? Skvělý vzor pro děti!!

Kráska a Ošklivka (2008)

Na komedii to sice není tolik vtipné, ale že by to bylo vyloženě nestravitelné a nekoukatelné, to se říct nedá. Paris je známá pro své neherectví, které kdyby se převedlo do matematiky, tak tvoří dokonalý zápor, ale aspoň tady dokázala vypadat jako docela milá a starostlivá kamarádka, když přimouříte obě oči. Christine Lakin byla herecky ze všech nejlepší, která(chudák holka) nenarazila od dob Step by Step na pořádnou roli, což je podle mě škoda. Já se na to koukla a čas mi hodně rychle utekl, nijak jsem se nenudila a Paris mi to nekazila. Klišé jak bič, ale najdou se tu vtipné momenty.