Polski film (2012)

já myslim že je to jakoby nehodnotitelný, ale jestli chcete vidět kristýnu (lišku) bokovou jak mluví o píčách a čůrácích, tak se mrkněte. A marek daniel / havlát je prvotřídní psychouš.

Pustina (2016) (seriál)

Tohle byl masakr. Celou sérii jsme sjeli s přítelkyní za dva dny a ani nedutali. Nevim jak se to Duškovi povedlo, ale odprostil se od Duška a je to tady zkrátka někdo absolutně jiný. První díl nás zvráceně pobavil a natěšil, o co sakra Duškovi jde. Všichni herci hrají výborně, ultra tuhá atmosféra, výborný minimalisticky elektronický doprovod, výborné intro. KÉŽ BY, KÉŽ BY takto vypadala většina české seriálové produkce. Naprosto skvělé.

Divoké včely (2001)

Snímku velice škodí naprosto příšerné drnkání, které by se dalo s trochou nadsázky považovat za jakýsi hudební doprovod. Toto drnkání bohužel film shazuje na úroveň Kameňáků, Babovřesků a spol a i když se od něj odprostíte dostanete stále jen velmi průměrný, až příliš český "film."

matka! (2017)

matka! je psychicky nemocný film. Představte si film jako jedince, který žije zcela normální život aby skončil jako naprostý maniodepresivní šílenec bez jakéhokoliv kontaktu s realitou. Jeho proměna je nenápadná, plíživá ale brutálně gradující. Aronofsky sice upustil od své trademark kamery a hudbu vypustil téměř úplně, ale pořád umí. Pokud máte rádi umění a tvůrčí proces v té nejryzejší formě, film si s velkou pravděpodobností užijete. Opravdový zážitek.

Perníková věž (2002) odpad!

Pamatoval sem si to jako docela zajímavý béčko, ale co na mě po těch zhruba deseti letech zaútočilo, bylo šokující. Úděsně napsaný dialogy, naprosto příšerně amatérská "hudba," děj nedávající smysl. Naštěstí sem přesně po deseti minutách utrpení usnul.

To (2017)

Film balancuje na hranici silné nudy až trapnosti a tuto hranici se mu nakonec podaří překonat při téměř závěrečném polibku ála "šípková růženka." Strach zde nelze příliš hledat, mnohem víc to celé připomíná prosluněný film o dětské letní lásce jehož romantická složka zde funguje mnohem více než cokoliv hororového.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Občas se u toho s přítelkyní solidně bavíme, občas moc ne. Lepší než ...třeba...Chirurgové, horší než Sex ve městě. Bree je příšerně nesympatická kráva a očekával sem při její životní tenzi větší psychotickou reakci. Začíná to bejt trochu na jedno brdo. Třetí série začíná dost divně.

Medvěd (1988)

Strašně pěkný, ale nebylo to medvídě dabované dítětem?

Všemocný (2015) (seriál)

Bohužel jsem od seriálu očekával různorodost - tzn. že si NZT vezme každý díl někdo zcela jiný a bude mu to měnit život. Příklad: K NZT se dostane bezdomovec, neúspěšný podnikatel, totální lůzr...A místo toho se to točí kolem jediného člověka. Jennifer Carpenter je mi nesympatická už od dextera a Jake se v prvním díle choval fakt jak spíš na piku. Atmosféra a právě to, že NZT ve filmu nebyla uplně obyčejná droga, se kamsi vytratila. Po pilotu zatím vidím spíše nevyužitý potenciál, uvidíme dál....

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

"UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! - Něco...tu hoří." "To jsme my!" "...Aha." "UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!"