Robocop (2014)

Vzato z jiného úhlu. Líbí. Vizuální orgie, extrémně propracovaný zvuk. Líbí. Gary Oldman, Abbie Cornish a další. Líbí. Konec, nelíbil. Silné tři.

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Vzhledem k tomu, že sem měl asi čtyři záchvaty smíchu, musim hodnotit takto. Sežral jsem předtim ale 30 prášků na spaní, jedno sedativum, zapil je flaškou vína a zhulil se jak dobytek. je možné, že pokud se nerozhodnete tento polymorfní narkostyle zkusit taky, film vás bude chvílema i nudit a budete si říkat, že pan řezník odkoukal nějak moc humoru z fekálních amerických komedií.

Minority Report (2002)

Zoufale nudný, plochý a neatmosférický film s tunou nelogičností a otravným product placementem na každém rohu. Kdyby to režíroval kdokoliv jiný, je to v odpadových číslech....Dokonce i Williamsova hudba působí spíš otravně...

Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

píšou to kapustňáci a podle toho taky dycky vypadalo. nenávidim flashbacky nesouvisející s dějem. hrozně, hrozně moc. víc než eric cartman.

Strážci Galaxie (2014)

Věděl jsem, že tohle půjde mimo mě a taky žejo. nic na mě nefungovalo jak mělo. kromě jediného - HUDBY. ten film měl snad nejlepší soundtrack, co jsem kdy ve filmu slyšel :)

Nejlepší film, jaký byl kdy prodán (2011)

Spurlockovy reklamní prezentace na mě působily jako když nám spolustudenti na střední prezentovali cokoliv v rámci hodiny "sociálních médií," a že bych to dost hravě zvládl takhle taky. U některých momentů jsem se ale musel smát (právník Spurlockovi říká, jak neskutečně jsme ovlivněni reklamou, Spurlock u toho pije reklamní džus hezky nápisem na kameru a právník ani okem nemrkne .)) a potěšila mě přítomnost známých jmen ať už Outkast nebo Tarantina. Celou dobu jsem ale tak nějak čekal na ten reklamní film a on nepřišel....Uznejte sami, aspoň 30-ti minutový kraťas by z toho všeho udělat šel, jak malovaný :) A že reklama zatím není jen ve snech? Už dávno i Futurama dokázala přeci opak .)

Banány na pokračování (2011)

jedna z postav filmu se jmenuje Bart Simpson. Ostatní sem neměl chuť díky neexistenci cz titulků dokoukat.

Prozacový národ (2001) odpad!

Zbožňuju Christinu Ricci, ale koukat tady na ní mi působilo čiré, zvířecí a fyzické utrpení. Místo holky v depresi (a že je znám důvěrně dobře,) sem viděl uřvanou, rozmazlenou nánu, která potřebovala tak akorát jít makat někam do dolů a bejt znásilněná v polepšovně aby měla důvod kňourat. Nevim, viděl jsem to dávno, ale bylo to fakt zlo.

Batman a Robin (1997)

Záběry na obtažený prdele! Bradavky na kostýmech u můžu a u žen nikoliv! Cartoonové zvuky při rvačkách!! Bane je poskok Ivy! BATMAN KREDITKA!! Bavil jsem se .)