28 dní (2000)

pouhých dvacet osm dní na vyléčení závislosti na alkoholu a vicodinu! Dr. House approved. Když pominu, že už tahle myšlenka je naprostá blbost, tak jinak v pohodě. Buscemi dost nevyužitej potenciál. Co tam vůbec dělal? P.S: Viggo vedle Sandry....herecky to je jako postavit nablýskanej Ford Mustang vedle trabanta. Díky tomuhle filmu vám dojde kdo umí hrát a kdo ne. To je asi tak všechno, co snímek nabízí. (Ale filmy z prostředí léčeben budu mít vždycky rád.)

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Poměrně nudnej seroš bez špetky dramatu či vtipu. Jediné plus (pro mě spíš mínus) je, že tu jsou snad všechny seriálové postavy, na které si vzpomenete. Cameo švagra Walter Whitea z Breaking Bad bylo vcelku milé.

U Konce světa (2013)

kopírka soumraku mrtvých (2004) místo zombies s robotama, co nejsou roboti. Dokonce od stejného režiséra. A se stejnou chybou. Prej je to nějaká trilogie či co, ale na to já seru. Sci-fi horror prvky tady vůbec nemusely být a film by bez nich byl, troufám si říct LEPŠÍ. Závěrečnej proslov byl fajn, (simon pegg tu mluví z duše každému voliči našeho prasedenta,) ale uplnej konec dost nelogickej. poměrně zajímavé, že se na to někomu chtělo vynaložit vůbec peníze...? Btw, Pegga vídám jedině v totálních píčovinách, což je taky docela zajímavé. Existuje jen jediná výjimka a jeho nejlepší role. Robůtek v Portalu 2.

Přežijí jen milenci (2013) odpad!

nemůžu v životě důvěřovat nikomu, komu se BYŤ JEN TROŠIČKU líbil tenhle "film."

Univerzita pro příšerky (2013)

"We scare because we care" "Bavte se děti, já si zatím pustím relaxační muziku."

Perníkový táta (2008) (seriál)

A k tomuhle chlápkovi si mám jako vytvořit nějakej vztah? Po tom co provedl na konci čtvrtý série, nemluvě o tom, že nepřímo zavinil smrt stovky lidí? Původně mě ze všeho nejvíc na seriálu sraly NEUVĚŘITELNĚ špatný masky. Sraly mě tolik, že sem tenhle seroš uložil na pět let k ledu. Pak se vrátil a zjistil, že v něm není nikdo, s kým je záhodno sympatizovat. V podstatě tu máme famílii která čítá Gordona Freemana, Jimmyho ze Southparku a (nečekal bych že to někdy napíšu) O DOST NEPŘÍJEMNĚJŠÍ verzi Courtney Love. Aaron Paul je vlastně spíš do počtu. Akorát nechápete proč někdo jako on se bratříčkuje s někým jako je pan Bílý. V seriálu jsou ale i dobrý momenty. Pilot byl unikát a někdy je to celý fakt skvěle natočený a zahraný. Ale já prostě nebudu dokoukávat seroš o takovým zmrdovi. (A to sem si myslel, že už doktor House je na hraně. Mimochodem ten tu má 85% a tohle neuvěřitelnejch 92%. Co vám z toho teda vyjde? že tohle je NESKUTEČNĚ přeceněná záležitost a lidi maj holt rádi ultrazáporáky.) - PO DOKONČENÍ SERIÁLU - zvedám zpět na čtyři. Vše se vyřešilo jak mělo a Walter White dostal, co si zasloužil. Teda skoro. Jediný detail nebyl opomenut. Pilot a konec jsou rozhodně nejsilnější momenty seroše.

Batman se vrací (1992)

přepálená stopáž. burton na mě navždy bude fungovat jen s edwardem. Pfeiffer je skvělá, Walken a ostatní ansámbl taky, ale nijak zvlášť mě to nebavilo.

Catwoman (2004)

Ono to není tak zlý, ze všeho nejhorší je na filmu jen "výkon" Hale Berry a HUDBA. Dávat vokálový R&B do doslova KAŽDÝ BOJOVÝ nebo svižnější scény je fakt moc a zároveň rarita, kterou jen tak ve filmu neuvidíte. Ten Klaus Badelt bude asi slušnej magor. Nicméně potěšil mě "francouz" z Matrixových sequelů a nad celkovou demencí filmu jsem se jinak taky pobavil. Benjamin Bratt mi zase připomněl, že by nebylo od věci pustit si po letech Slečnu drsňák .) Bejt to ještě dementnější, mohli sme se ocitnout v hranici céček zcela opačného hodnocení! (Btw tohle její slavný převzetí zlatý maliny je snad ještě horší výkon než film samotnej: https://www.youtube.com/watch?v=U-7s_yeQuDg)

X-Men: Apokalypsa (2016)

Singer jaksi pozapomněl, že Mystique byla v prvním dílu (2000) s Magnetem a nelogičností je zde víc. Budoucí minulostí mi to tvůrci neomluví, spíš naopak. Jak by řekl Deadpool: "A to mě taháte za McAvoyem nebo za Stewartem? Mám v tom z těch sequelů bordel."

Captain America: První Avenger (2011)

Je to americký jak prase, ale co byste chtěli když je to Cap America .) Bavil mě jeho přerod z estrádní opičky v detonační monstrum a taky plejáda skvělých herců. Čím to, že v dalších superhrdinských filmech už T.L. Jonese nebo Hugo Weavinga nevidíme?