Poldové a nemluvně - Malorážka (2020) (epizoda)

Nevtipne, casto prohlouple, neefunguje jako komedie, nefunguje jako detektivka, nefunguje jako rodinna svanda. Je to nuda na patecni vecer, u ktere se docela slusne vyspite.

Bez vědomí (2019) (seriál)

V tom aby se cert vyznal - nejcastejsi veta, kterou jsem pri sledovani pronasel. Kazdym dilem jsem mel mene jasno a kdyz uz to vypadalo, ze zacinam mit v postavach jasno, hned me tvurci zase dostali na zcesti. Nakonec vse jinak, nez jsme cekali. A krome toho, ty komousi jsou a budou hrozny svine. Musite videt a vydrzte ty chvile, kdy nebudete vedet, ktera packa.

Hlava 22 (2019) (seriál)

Vakecny serial, ktery jsem nahodou potkal na HBO a bavil me tak moc, ze jsem u sesteho dilu zvadnul, kdyz jsem zjistil, ze je posledni. Postavy, ktere jsou skutecne skvele od znamych hercu, kteri si je nalezite uzivaji. Skvely.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Rekl bych, ze pokracovani je daloko srozumitelnejsi a prehlednejsi, nez uvodni film. Velmi zajimava podivana pro celou rodinu, ktera zabavi, pobavi a nenudi.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Pro me prekvpeni minimalne tim milym a sikovnym humorem, ktery je v kazde chvilce pohadky. Dejove neokoukane, jednoduse lze najit paralelu v normalnim zivote - to asi sice deti nedaji, ale dospeli to daji hned. Marek Eben hraje v zasade sam sebe, coz taky neni spatne, protoze to se jen tak neokouka. Myslim, ze mnohdy byl nejakym spoluautorem dialogu, protoze nejen ty jeho mely ten prijemny dotyk pro divaka. Matous Ruml zacina byt velkou hvezdou, protoze hlavni roli utahne neprosto bez zavahani - a nejen tady. Velmi povedena pohadka, ktera lety prachem nezapada.

Vánoční koleda (2019) (seriál)

eVanocni koledu neznam a videl jsem poprve. Temna atmosfera filmu slusi, celkove dava noir atmosferu s dejem. Chvilema jsem mel pocit, ze je to natazene, aby to dalo na tri dily. To je ale nectnost vsech serialu, byt tady jen tridilneho. Guy Pearce je tu velmi slusny zaporak a vsichni ostatni zde maji jen drobne role. Na konci obrovska otocka v chovani hlavni postavy byla tak nahla, ze tomu neverim ani ted. To me trosku nevonelo. Jinak slusny nadprumer.

Ad Astra (2019)

Uz na zacatku je kupa reci a nez se neco stane, tak to trva. Ovsem pak to dostane spad a zacinaji se dit veci. Bohuzel, dlouho to filmu nevydrzi a brzo se opet dej vrati do reci, nekonecny flashbacku, vzpominani a vlastne v tu chvili je uplne sumak, ze jsou u Pluta, ale resi se jen mezilidske vztahy jak v Ordinaci. Tohle je skoda, ze se tvurci nedrzeli neceho, co cloveku utkvi v pameti a je to podivana. Kybl kecu to ovsem nikdy nebude. Nejlepsi cast filmu je honicka v autech na mesici. Pecka.

Klaus (2019)

Skutecne skvely animak, kde tvurci dokazuji, ze nemusi zit mezi palmami a presto umi natocit film, kde je animace skvela, dej je hodny celevecernimu filmu a vsechny z rodiny to bavi. Pravda, kocka se nekoukala.

Yesterday (2019)

Prijemny film, ale zadna pecka. Napad ve scenari vazne dobry, ovsem vykuleny Ind to zkratka nejak neutahne. On je sice nedprumerny ve sve roli, ale scenar mu neusil zajimavejsi kabatek, ani kalhoty, natoz klobouk. Bylo to priserne primocare, jednoduche, nicim se nevymykajici. Novou hvezdu krome vlastnich vycitek, ze neco ukradl a vztah s tajne milovanou zenou, nic netizi. Zadnym demonum nepropada, nic. Je to strasna skoda, nevyuzity potencial. A to nemluvim o tom, ze ta skvela muzika tam vlastne je strasne malo. Strasne malo. Kdyby to aspon byl oslava hudby Beatles, ale to taky tak neni.

Návrat ztraceného ráje (1999) odpad!

To je jako dokument? Neni. To je film s dejem? Neni. Hergot co to vubec je? Koukat se na to neda a ja po trictvtehodine jem ukousany nudou. To se vazne neda...