• Krátkometrážní

Vyměřený čas (2011)

Zajímavý námět, ze kterého šlo rozhodně vytřískat víc než jen novodobou romanci na Bonnie a Clydea, a to ještě s robinhoodovskými úmysly. Škoda...

O pokladech (2012) (TV film)

Chce se mi brečet. Nepamatuju, kdy jsem naposledy viděla tak krásně natočený český (!) film. Ale co ten nesmyslný příběh...!? :' ( Ale dobrá. Pokusím se na to dívat hlavně z té první, lepší stránky a budu s napětím očekávat, co dalšího si pro nás Karas připraví. Příště tedy jen toho lepšího scenáristu (kontakt na mě je v profilu ;))

Maniac (2011)

Poté, co jsem díky tomuhle krátkému snímku poznala Cage, obávám se, že on svůj part nehrál :)

Projekt X (2012)

Věřím, že Projekt X by byla solidní jízda..., kdyby jste se jej na vlastní kůži zúčastnili (a SAMOZŘEJMĚ pouze za předpokladu, že by jste zároveň nebyli vlastníky domu!) Takhle bych to asi přirovnala k pátečnímu večeru, kdy jste jediní střízliví v hloučku opilých kamarádů = vcelku otrava. Jakože: "Hmm, super párty, ale co z ní mám velice já?" Něco jiného by bylo, kdyby se anarchie v závěru (nejlepší moment filmu, kdy jsem už konečně i já byla ráda, že můžu být aspoň coby divák účastníkem téhle kalby) zvrtla se vším všudy. Filmařský tým ale pochopitelně nebyl složen z depkařů a negativně smýšlejících individuí, a tak film končí vlastně happyendem, k čemuž se dá povzdechnout jediné: "Lucky bastards!"! Plus taky za videoklipové sekvence.

Klip (2012)

Zase jednou film s velmi "originálním" tématem, opět poukazující na to, jak "hrozná ta dnešní mládež je!" "Otázka proměn tradičních hodnot dnešní generace"? Come on! I bez počinu Maji Milos přece všichni víme, co je jediným ohniskem zájmu dnešních náctiletých! Found footage prvky celkový dojem filmu nezachrání a explicitní scény působí až moc prvoplánově. Víc by mě šokovalo, kdyby pro mě Klip měl schováno skutečně nějaké poselství. Vážně ale netuším, co jiného mi kromě již zmiňovaných klišé chtěl celým snímkem básník sdělit. Jakékoliv závěrečné vyústění příběhu totiž taky zcela chybí, a to je nejspíše tou nejzásadnější vadou na kráse, která Klipu absolutně ubírá jeho smysl.

Fredy a Zlatovláska (2008) (TV film)

To bylo tak blbý, až se mi to dost úchylným způsobem líbilo :D

Dedication (2007)

Ovšem herecký koncert Billyho Crudupa mě láká zvednout hodnocení ještě o hvězdičku. Už dlouho mě nikdo tak nepřesvědčil.