Lymelife (2008)

Derick Martini vlastně posbíral denní stereotyp ze života, postříhal to tak, aby to nebylo pořád jedno a to samé, a ve finále dostáváme hodinu a půl "skutečného života". Občas komedie, jindy skutečně drama. Zkrátka a dobře - jako život.

4.3.2.1 (2010)

Průměrná podívaná, která si s divákem hraje až do posledních minut, kdy se pak všechno co jsme předpokládali, změní. Já upřímně takové skládáčkové filmy dvakrát nemusím, a navíc celý tento film na mě působí až moc béčkově. Plusem jsou rozhodně pěkné herečky, mínusem pak akce, a nudné scény. Já volím průměrné hodnocení.

Obřad (2011)

A dám tomu ten plný počet! The Rite je totiž bezesporu snímek s opravdu perfektní atmosférou, kdy je člověku v kině zima, i když je v bundě. Klasa Anthony Hopkins předvádí úžasný výkon, a poměrně neznmý Colin O´Donoghue drží tempo relativně dobře. Asi jediný, kdo mě svým herectvím moc neoslovil, byla Alice Braga. Z filmu tedy po stránce atmosféry a herců maximální spokojenost; děj byl ale rovněž dost našlápnutý, a nenudil jsem se ani jednou. Bravo, Hafströme!

Vřískot 4 (2011)

Jop, tak tohle se moc nepovedlo. V době kdy píšu tento komentář, tedy 14.4, má tento film neuvěřitelných 78%! Šel jsem tedy na něj s vidinou, že to bude po slabém druhém a třetím dílu zase něco lepšího. OMYL! Tahle slatanina totiž nemá špetku hororu, špetku napětí, špetku vážnosti. Nechápu jak se u hororového filmu můžu smát tomu, jak trapné to kolikrát je. Herecké výkony byly jedním slovem otřesné, pokud to mohu nazvat hereckými výkony. Člověk si zkrátka připadal jak u dalšího z nepovedených dílů Scary Movie. Celkově jediné plus, které mě napadá, jsou ty krásné herečky (aneb duo Emma Roberts & Hayden Panettiere).

Noc v Roxbury (1998)

Nechápu hodnocení některých uživatelů, stejně jakožto nechápu hodnocení v globálu. Night at the Roxbury je zkrátka naprosto PERFEKTNÍ podívána, s EXTRÉMNĚ nabušeným soundtrackem, a dvěma TOTÁLNIMI machry v hlavních rolích. Plný počet! ***WHAT IS LOVE?! BABY DON'T HURT ME, DON'T HURT ME, NO MORE!***

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

U spolku beta jsem hodnocení nechápal, a tady tím tuplem. Naprosto perfektní díl, který téměř dosahuje kvalit prvních třech dílů. Plno vtipu, výborná hudba, a opět spousty krásných holek, jimž jasně šéfuje absolutně neodolatelná Jennifer Holland.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Super díl, u něhož hodnocení rozhodně nechápu. Chtěl jsem se uvolnit, chtěl jsem se bavit, a obojí se mi dostalo. Vtipy byly hodně povedené, Stifmaister je už skoro takový machr jako Seann William Scott, a jako už tradičně, samé krásné holky. Co víc si přát?

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Tady je konečně zase skok, od nepovedené Na táboře, se jedná o zase hodně dobrý díl. Na první trojici to rozhodně nemá, ale člověk se bude bavit, a o to tady jde.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Rozhodně nejslabší díl ze série prciček. Pár světlých momentů film nezachrání, Stifler tady v žádném případě není ten pravý Stifmaista, a celkově je to nudné. Film je třeba sledovat totálně s nadsázkou, a říct si, že se člověk chce bavit. A ono to pak jakžtakž půjde. Na původní díly to nemá, ale ty tři si to zaslouží.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Z původních čtyř hvězd zvyšuji po reprojekci na maximální počet. Je to prostě pohodová odreágovačka, herci jsou ŠPIČKOVÍ perfektně, soundtrack je NADUPANÝ, a herci hláškují jak nikdy. Seann William Scott je MACHR! **DOPORUČUJI SLEDOVAT S PERFEKTNÍM CZ DABINGEM!** První tři díly jsou absolutně TOP!