Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Z původních čtyř hvězd zvyšuji po reprojekci na maximální počet. Je to prostě pohodová odreágovačka, herci jsou ŠPIČKOVÍ perfektně, soundtrack je NADUPANÝ, a herci hláškují jak nikdy. Seann William Scott je MACHR! **DOPORUČUJI SLEDOVAT S PERFEKTNÍM CZ DABINGEM!** První tři díly jsou absolutně TOP!

Prci, prci, prcičky (1999)

Zodiac (2007)

Fincherovky mám rád, nicméně tomuto snímku jsem nějak nedokázal přijít na chuť. Což o to, že herci byli skvělí, když mě takřka nic jiného z toho filmu neuzaujalo, a to platí i pro atmosféru. Škoda.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Zprvu jsem se tomuto snímku tak nějak vyhýbal, a říkal jsem si, že to bude další nesmysl jako I love you, Phillip Morris, který měl v hlavní roli skvělého a mnou oblíbeného herce. Bohudík to tak nebylo. Když si Chuck bral Lerryho (aneb kvalitní český překlad) je náhodou hodně dobrá záležitost, u které jsem se ne jednou za břicho popadal. A ty dvě hodiny utekly jako voda. A k tomu super herci, s kterými jsem se "s předstihem" seznámil v Machrech. A samozřejmě nesmím zapomenout překrásnou Jessicu Biel.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Zatímco u prvního dílu sem se skvěle bavil, u dvojky totéž říct nemohu. Narozdíl od jedničky sem se zde nezasmál ani jednou, a celkově je to pojato mnohem vážněji než první díl, což já rozhodně jako plus nedávám. Ve finálním rozhodnutí zda dát 3 nebo 4 hvězdy, dávám slabší čtyři hvězdy, o kterých rozhodla Jessica Alba, která je opět neodolatelná.

Fantastická čtyřka (2005)

Pro mě super odreágovačka u které může člověk dokonale vypnout a dostat porci zábavy. Začíná to dobrým fantasy námětem, pokračuje fajnovou hudbou, a končí neodolatelnou Jessicou Albou. Nehledejte v tom bůhví jak promyšlený děj, nebo vyšperkovaný scénář - prostě se vypněte, a budete se bavit.

Až tak moc tě nežere (2009)

Pro mě film na jedno shlédnutí, neboť i když jsem se častokrát zasmál, nepotřebuji to vidět znova. Určitě s tím má co dočinění prvek dramačnosti, který já osobně nevyhledávám. Někomu se to může líbit, mě ne. Za herce a občšasné vtípky hodnocení 65%.

Terminator Salvation (2009)

Cameron to není, ale přesto McG odvádí slušnou práci. Perfektní efekty, dobří herci v čele se sympatickým Baleem. Hudba bohužel není to pravé ořechové jako např. v T2 či T3, ale za špatnou bych ji neoznačil. Jen zkrátka není tak dobrá. Dvě hodiny utečou jako voda, a člověk se nenudí, což je vždy k plusu.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

O poznání horší než dvojka, ale pořád velice dobrý snímek. Ke dvojce tomu scházelo opravdu hodně, přesto v hodnocení opravdu málo. Člověk totiž dokáže hodotit do 100%. Jestliže bych tomuto filmu dal 90% což by odpovídalo pěti hvězdičkám, Terminatoru 2 bych dal 110% což by také odpovídalo pěti hvězdičkám :) Zkrátka, maximální počet, přesto dvojka nemá konkurenta.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jeden z nejúspěšnějších a NEJLEPŠÍCH sci-fi do dnešní doby. Ačkoliv film má již skoro 20 let, je pořád na ZATRACENĚ vysoké úrovni, a upřímně - co z akčních scifi ho překoná? Perfektní efekty, nezapomenutelná hudba spolu se skvělými výkony. Prostě Cameron představil film který má váhu, a u mě se stal klenotem. ///---///Úprava: Dnešním dnem jsem skouknul po bůhví které, ale mě to nikdy neomrzí.. Tentokráte v nejlepší verzi jaká je na trhu, remastrované a prodloužené verzi Terminator 2: Judgment Day, 1080p, Sunshine Edition, na 7.1 kině a LCD TV 50''. A nutno říct, že zvuk je OPRAVDU EXCELENTNÍ, a to samé se dá říct i o kvalitě. Opravdu tato Sunshine edition je skvělá, a film na mě udělal ještě větší dojem (jestli to vůbec ještě jde :))!