Simon Birch (1998)

Krásný příběh chlapce, který vypráví příběh o přátelství s chlapcem, který se nenarodil jako my všichni, přesto měl víru v to, že bůh s ním má vyšší plány. Příběh přátelství, lásky...Viděno v rámci Seznamte se s...John Irving

Re-Animátor (1985)

Film nejen, že si splnil, co se od něj očekávalo, ale ještě k tomu přidali trochu velmi efektivního černého humoru. Děj nenudil a efekty na svou dobu byli víc než povedené a přesto, že jsem se do tohoto filmu zrovna nehrnula, velmi příjemně mě překvapil i pobavil a byla jsem maximálně spokojená. Jediná výtka snad za to, že tomu trochu chyběla děsivost, ale film si i tak z radostí někdy zopakuju. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

Šestý smysl (1999)

Moc povedený film o psychologovi, co léči poruchy malých dětí. Dostane se k malému chlapci, který se setkává s mrtvými dušemi a snaží se mu pomoct. Dobrá zápletka i děj, film napínavý a výborná pointa jako perla nakonec. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

Howl (2015)

Film začal v celku dosela slibně, role byli zahrány taky dobře, jen ty potvůrky mi nějak nesedli. V dnešní době efektů a precizních masek, mi to přišlo trochu málo a do mé představy o vlkodlacích, to skutečně nezapadlo. Jinak film dobrý, napínavý a celkem příjemně zaujme. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

Symptom Pandorum (2009)

Příjemný snímek, který má zajímavou pointu i příběh. Probudit se na vesmírné lodi, nevědět ani čí jsem a ke všemu zjistit, že je cosi vskutku v nepořádku musí být jistě nepříjemné. Po všech stránkách jsem byla s filmem relativně spokojená-efekty, horor, sci-fi, vše si to slušně splnilo. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

Vymítač ďábla (1973)

Film o vymítání ďábla z malé holčičky. Na svou dobu to mělo dobré efekty a v podstatě to ušlo, ale nic závratného od toho nečekejte. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

The LEGO Story (2012)

Hezký snímek, vypravující o zrození Firmy Lego , u čeho začínali a kam až se dostali. Trochu škoda, že to nemělo aspoň trošku vtipu a šmrncu

Přežijí jen milenci (2013)

Absolutně nevýrazný film bez špetky šmrncu. Jako horor to snad ani nemohli myslet vážně. Film se táhne jako týden jetá žvýkačka a celou dobu nevěřícně hledíme na tu bandu přeživších upírů, co si chodí pro krev do nemocnice a vypadají u toho spíš jak feťáci, co si jdou pro dávku. Při tom pozorujeme jejich nuzné a nudné životy, které opravdu za nic nestojí a nedivím se, že jeden z nich si chtěl sám prohnat srdcem kulku už na začátku filmu. Celkově si nejsem jistá, co bych měla hodnotit kladně, kalamita to ale úplně nebyla tak ta * je tak akorát. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

Hidden (2015)

Film byl po hororové stránce dle mého velmi slabí, kromě lehce ponuré atmosféry v něm nebylo z hola nic. Ani mrazivá hudba, ani lekačky, ani nic prostě. Nápad v celku originální, ale zpracování a děsivost nulová. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor

Čtyři odstíny hnědé (2004)

Film celý působí depresivně, děj byl těžce nezáživný a o komedii se snad ani nedá mluvit, když už se náhodou objeví vtip, tak tak slabí, že to člověku sotva cukne koutkem. Ke všemu byli někteří herci hrozně nesympatičtí. Paní, která hrála ženu, muži po úraze se do role opravdu nehodila. Pán i po upálení půlky ksichtu, vedle ní pořád vypadal dobře a když se těžce smiřovala s jeho zohavením, div že neutekla jakou to má doma obludu, působilo to na mě komicky, i když to evidentně záměr nebyl a člověk si říkal, buď ráda, že tě někdo vůbec chce s pytlem na hlavu bys vypadala líp. Za realistický pohled na nehezké stránky života, hodnotím ** Viděno v rámci Zahraniční výzva 2015 / Švédsko