Kamarád Timmy (2009) (seriál)

Zaměření je jasné, ale zařadil bych po bok Teletubbies. Volil bych vhodnější animáky, toto je značně dementní.

Pixely (2015)

Škatulka komedie má ještě nějaké rezervy, ale ta vizuální stránka, to je splněný sen každého, kdo na těchhle hrdinech vyrostl. Barevnost, pixely, sympatické obsazení a originální námět, to dnes cením. Nadhodnoceno opravdu jen díky tomu pestrému audiovizuálu.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Sequel předčil moje očekávání. Pokud měla některá z povídek hluché místo, vynahradila to epická vizuální stránka. Perfektní obsazení, úžasná stylizace. Hodnotím lépe než předchozí díl protože sequel mě opravdu nadchnul. Jednička měla svoje kouzlo, ale že by mě film uhranul jako toto pokračování, to se mi už sakra dlouho nestalo.

Olympijská Shaun (2012) (seriál)

Variace na olympijské disciplíny v podání osazenstva farmy. Vtipná záležitost, svižná a má šmrnc.

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Tento film mě zachránil před zešedivěním, když jsem zaskakoval manželku na mateřské, zatímco byla v porodnici. Ani nevím kolikrát jsem ten film s tříletým synem během jednoho týdne viděl, ale budu na něj vždy v dobrém vzpomínat.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Pro mně jediná možnost, jak zabavit dítě aniž bych se nezbláznil z videí s rozbalováním desítek Kinder vajíček. Ač množství shlédnutí některých dílů sahá k desítkám, i po tom množství se občas uchechtnu.

Ti druzí (2001)

Ve druhé polovině už jsem přesedal z půlky na půlku, ale závěr mi to dal setsakramentsky sežrat. Totální zmatení a těsně před titulky absolutní nirvána.

Perníkový táta - Ozymandias (2013) (epizoda)

Nemám ponětí o tom, co znamená Ozymandias ale nejspíš to bude nějaký cizí výraz pro nejlepší seriálovou epizodu všech dob.

Perníkový táta - Krvavé peníze (2013) (epizoda)

Po úvodním flash-fowardu jsem nezvedl čelist až do konce závěrečných titulků. Smršť závěrečných epizod absolutně nedává šanci na vydechnutí a připomíná vysoký vodopád, ze kterého už není úniku či možnosti zastavit.

Perníkový táta - Proplouvání nad tím vším (2012) (epizoda)

Pamětihodných momentů, jako tady kupříkladu likvidace svědků, je v seriálu hodně a s pátou sérií jejich počet díl od dílu roste. Stejně jako Waltova chamtivost. V této fázi už není žádný chudý učitel s rakovinou, a tak Hankovo zjištění ve finále na hajzlíku vykouzlí příjemný škodolibý úsměv snad na každé tváři. Byť Walt konečně pochopil, kde je strop..