Naprosto retardovaný (2012) (pořad)

Martin Rota je podle všeho člověk, který to má v hlavě zcela v pořádku a má zdravý pohled na svět, protože se značnou většinou jeho názorů na všelijaká aktuální absolutně souhlasím, ať už se jedná o cokoliv. Je to jeden z mála youtuberů, kteří dostávají uznání především od starších členů české youtube komunity. Pořad rozhodně doporučuji občas zhlédnout, protože to opravdu stojí za těch pár minut vašeho času. (80%)

Ant-Man (2015)

Kdyby tenhle film byl dům, tak je od sklepa až po komín plný všelijakých filmových, především "superhrdinských", klišé. Nechápejte mě však zle, film mě bavil a rozhodně se mi zalíbil Paul Rudd v hlavní roli, která mu perfektně padla. Nejvíce se mi na filmu zalíbilo to, jak byl pojat trochu vtipnější formou, na rozdíl od většiny ostatních Marvelových filmů, což dost možná bylo i hlavní příčinou toho, že se mi film tak líbil i přes jeho několik značných nedostatků ve formě již zmíněných klišé, nebo jádra scénáře okopírovaného z několika předchozích superhrdinksých filmů. (70%)

Agenti dementi (2003)

Jak již název, kterým tento film obdařili naši distributoři, napovídá, jedná se o příběh dvou stupidních agentů, kteří souhrou několika náhod "zachrání svět". Jedna hvězda za těch pár scének, u kterých jsem se pousmál, a druhá hvězda za snahu. (35%)

Straight Outta Compton (2015)

Zajímavé nahlédnutí do minulosti jedněch z nejvýznamnějších velikánů amerického hip-hopu, kteří se na věky věků zapsali do jeho rozsáhlé historie. Ať už je řeč o drsňákovi Ice Cubovi, legendárním Eazy-E nebo světově uznávaném Andrém AKA Dr Dre. Užíval jsem si každou vteřinu filmu a děkoval, že tento životopisný počin vůbec vznikl. Myslím si, že každý, kdo má k rapu aspoň trochu blízko, by se měl na tohle podívat, protože to vážně stojí za to. A i když vám N.W.A. nic neříká, tak stejně se vám naskytne, i když jen chvilkový, pohled na největší legendu rapu Tupaca nebo na zhuleného oblíbence Snoop Dogga. Vždycky mě zajímalo, jaké byly začátky těchto legend, a nyní jsem měl konečně možnost to vidět na vlastní oči. (85%)

Konečně doma (2015)

Nebýt včerejšího promítání zdarma v mém bydlišti, tak bych se ke zhlédnutí tohoto animáku nejspíš nikdy v životě nedostal. Každopádně, jsem i celkem rád, že jsem se do toho kina vypravil, protože mě ten film celkem i bavil. Sice se v jádru jednalo o typickou zápletku z animáků, ale byla obalená v jednom velkém, celkem originálním, hábitu. Mé hodnocení nejspíš dost i ovlivňuje ten fakt, že jsem to viděl v českém znění, nikoliv v tom originálním. Na filmu šlo zkrátka hodně vidět, že je zaměřen především na to mladší publikum, jelikož humor v některých chvílích měl do toho mého hodně daleko. Ale nebudu lhát, i já jsem se párkrát zasmál, a vůbec celkově mě i tento film dokázal dostat do takové dobré nálady, proto dávám 4 hvězdy. (70%)

V tom domě straší! (2006)

Navzdory některým místním kritikám a vytknutým nedostatkům tohoto filmu mě dokázal dobře zabavit, když jsem ještě jako malý utřinos seděl u telky a sjížděl všechny kazety s filmy, co jsme měli doma. Animace je slušná, humor zábavný, těch "hororových" aspektů tam taky pár působivých je a já vlastně ani nemám moc tomuto animáku co vyčíst. Snad bych řekl jen to, že by rozhodně neuškodilo, kdyby tvůrci trochu více přitlačili na pilu a zesílili hororovou stránku celého filmu. (70%)

Špión (2015)

Dávám čtyři hvězdy hlavně za Jasona Stathama, některé jeho hlášky mě vskutku dokázaly slušně pobavit. Každopádně, film by se dal považovat za průměrný, celkem zdařilý, pokus o parodii na špiónské filmy plný klišé. Nechápejte mě zle, film se mi moc líbil, ale kdyby v tomto filmu některé postavy obsadili jiní herci, nejspíš bych sem neplácl hvězdy čtyři, ale jen tři. Hlavním aspektem komedie je zábavnost, a já se pobavil celkem dobře. Ale přeci jen dávám přednost Kingsmenům. (75%)

Mrazík (1964)

Zkrátka klasika.

Popelka (2015)

Působivé milionté zpracování klasické pohádky od bratří Grimů, Popelka. Musím uznat, že je sice celkem nezvyklé vidět hranou pohádku z Disneyho produkce, ale rozhodně to stálo za to. Film sice nepřinesl nic nového, ale zároveň je to jedno z nejlepších filmových zpracování Popelky, co jsem kdy viděl. (75%)

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Po tom, co jsem se odvážil na jeden díl tohoto pořadu podívat, jsem začal výraz "vtip za stovku" používat jako popis trapného vtipu.

Časové pásmo bylo změněno