Šéfové na zabití (2011)

Presne ten typ filmu, ktorý sa tvári byť strašne vtipný, ale je len stršne otravný. Charlie Day je široko-ďaleko najotravnejší zo všetkých.

Earth to Echo (2014)

Príjemné, svižné, výborne zrežírované (pre 2. desaťročie 21. storočia:), ten feeling nostalgie, že všetko sa o chvíľu skončí a priatelia sa budú musieť rozísť je veľmi silný. Príjemné prekvapenie, páčilo sa mi!

Úkryt (2011)

Shannon je xicht na pohľadanie, o to pokoj, ale tá atmosféra a surovosť, ktorú to má tomu dodáva naozaj punc reality. Výborne zahrané, troška predvídateľné. Príjemné prekvapenie.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Nuda City 2. Na toto sme čakali 9 rokov? Zdá sa mi, akoby Miller a trupa okolo Rodrigueza deň pred natáčaním pri nejakej kokaínovej párty spálili pôvodný scenár a pri nakrúcaní sa držali toho, čo vymysleli ako náhradu cestou domov zo žúru. Veď to vôbec nedáva zmysel, je to hlúpo lineárne a keďže vizuálom film už nemôže prekvapiť, zostane scenáristická nemohúcnosť obnažená rovnako ako Eva Green. Úplná sprostosť.

Transformers: Zánik (2014)

Jeden sa len pýta, ako môže toto zarobiť miliardu dolárov...

Strážci Galaxie (2014)

Silený humor, zle napísané dialógy, tuctová zápletka, dej plný klišé a zlých hereckých výkonov niektorých postáv. O dva stupne slabšie ako Avengers. Chaotická utáraná silno nadhodnotená zlátanina. Všetky Marvelovky stoja na podobnom princípe nejakého pre mňa nepochopiteľného hajpu.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Bolo toľko možností, ako sa to dá pokaziť, ale Stiller sa nechytil ani jednej. Je to krásne jednoduché a pritom takmer dokonalé. Bravó.

Red 2 (2013) odpad!

Stupídna koncentrovaná nuda!

Stážisti (2013)

Domáca (cháp americká) kritika rozflákala tento film na cucky. Nemôžem sa ubrániť pocitu, že je to len zo závisti a z pocitu menejcennosti. Mne sa film páčil a vôbec ma nezaujíma, čo si o ňom myslia nejakí stihomamom trpiaci frustrovaní americkí novinári. Je mi jasné, že v Google to nie je také jednoduché ako vo filme, ale tento film predsa neverbuje pre Google. Kto to nepochopil, tak je veľmi krátkozraký.