• Fantasy

Eurotrip (2004)

Komedie pro náctileté. Všude moře sexu, alkoholu a trapných situací. Cílovou skupinu si film našel jednoduše a všem ostatním (starším) bude humor připadat trapný, ale i tak jsem se i občas zasmál (úvodní skladba na párty, angličtí fanoušci). Návštěva a vyobrazení Slovenska je opravdu mimo. I po těch letech se nejedná o špatnou komedii, jen již nejsem její cílová skupina. Jinak asi hvězdu nahoru.

Jhalki (2019)

Film popravdě nemá moc co nabídnout. Problém otrocké práce dětí a jejich zadržování je vyobrazeno už na začátcích filmu. Malá holka Jhalki jde hledat svého uneseného bratra a chce ho zachránit z otroctví. Dějově vykonstruované a natahované. Film je tedy nutné brát spíše jako poselství pro diváka

Prázdnota (2020)

Na filmu byl nejlepší asi 20min prolog, který byl vážně zajímavý a na film navnadil. Poté ale je film úplně něco jiného, jen sledujeme hlavního hrdinu, který se snaží rozluštit zápletku toho všeho proč se děje. To mi opravdu zajímavé nepřišlo. Film se tváří jako horor, ale úplně to tak není. Hororové prvky zde sice jsou a fungují, ale vzhledem k délce filmu jich je hrozně málo.  Celkově jsem se u filmu moc nebavil hlavně kvůli délce a pouze za zpracování a úvodní prolog dávám 3 hvězdy.

Ulovit miliardáře (2009)

Tento film je zpracováním standardní filmařský styl režiséra Vorla, jediné co bych pochválil je hudba. Stopáž 90 min mi připadala minimálně 2 x delší a jednalo se o obrovskou nudu. O ději se nemá smyl bavit, protože děj je pouze jedna scéna za druhou. Ano, je zde hlavní dějová linka, ale její vývoj je nesmyslný a úplně nepodstatný. Humor filmu je už těžce přes čáru a u některých scén se nemohl smát snad ani sám režisér. Ano bylo minimum scén, kdy jsem se pousmál a možná za to 1 hvězdu. Jediný lepší herecký výkon vydává právě hlavní postava Tomáše Matonohy. Ostatní postavy jsou asi těžce na drogách, nebo mě to tak alespoň působilo. Tento film je ztráta času.

Bloodrayne: Třetí říše (2010)

No tak podle hodnocení zde jsem čekal nekoukatelný film. Ale přece jenom to nebylo zase až tak špatné. Ono stopáž 79 min, kde 10 min jsou titulky,  cca 10 min sexuálních scén, tak zbývá nějaká hodina na film. Je to tak krátké, že stupidní děj nezačne vadit. Bojové scény a celkové zpracování připomíná spíše studentský film. Nekomentuji konec, kde boj s hlavním záporákem působí hodně úsměvně. Zdá se, že je vše špatně, ale pro mě se jedná se o takový průměrný film na vypnutí hlavy.

Protektor (2009)

Film mě velice překvapil od zpracování přes hudbu až po děj. Mistrně zpracované vyprávění, které mě upoutalo jako málo co. Skvělé vykreslení  postav a jejich charakterů, které se neustále vyvíjí. Herecké obsazení výborné. Nemám co filmu vytknout.

Papírová města (2015)

Jedná se o film, kde hlavní hrdina hledá svoji lásku a s partou kamarádů se za ní autem vydají. Slibný začátek filmu mě upoutal, ale poté se příběh dostal na nudnější strunu, kde se dal prostor ostatním postavám. To mi až tak zajímavé nepřišlo. Konec filmu se mi líbil. Film bych ale doporučil spíše divákům střední školy a tak je i udělaný. Rozhodně ale patří k lepším snímkům a chvíli jsem se rozhodoval i o lepším hodnocení.

Pořádné pecky Billa a Teda (2020)

Na film se mi dobře dívalo a děj odsýpal. Bohužel bych asi musel vidět předchozí filmy, abych si děj užil. Takhle to bylo takové neslané, nemastné. Chvílemi dobré a chvílemi ne. Prostě průměr. Ale někde jsem se opravdu zasmál. Musím vyzdvihnout herecké obsazení, které bylo skvělé. Film na takové 3,5 hvězdy

Dívka z údolí (2020)

Tento film opravdu není můj šálek čaje. Bohužel se jedná o milionkrát omleté téma, kdy bohatá dívka chce chudého a vše se pokazí. Snad by už i nějakou inovaci mohli autoři vymyslet. Zpracování dobré a písničky průměrné. Celkově se jedná film pro romantické povahy, které se v takovém příběhu vyžívají, jinak velká nuda.

Rick a Morty - Série 4 (2019) (série)

V sérii je dost slabších dílů, řekněme tak 50/50. Ale stále je to stejný Rick a Morty jako v předešlých sériích. Jen škoda, že některé díly z této série hned zapomenu. Rick je překvapivě více lidštější a Morty drzejší, už to není takový uplakánek z předchozích sérií. U postavy Ricka mi přijde divné, že v některých dílech má pod kabátem něco , co ho udělá neporazitelným, nebo by zničilo celou planetu a v některých dílech nemá nic a nechává si nakopat zadek. Díly na sebe nijak příběhově nenavazují, jen velmi okrajově. Každý díl je tedy úplně jiný, ale stejně velká zábava.