Highway (2002)

Asi jo, asi kdyby mi bylo sedm, poslouchal jsem Nirvanu, lítal v drogách, byl jsem trochu guma a filosofoval nad tím, co je to přátelství a co je to zmrzlina, tak pak možná jo. Gyllenhaala si radši najdu jinde.

Frank (2014)

Miluji, když chroustám něco tak čerstvého - čerstvého zvenku, čerstvého uvnitř. A taky miluji Vaše zdi!

Stav milosti (1990)

Několik chlapů si přeměřuje svou drsnost ve filmu, kde nejlepší scénou jsou letící brambůrky za zvuků irského pochoďáku. Not my cup of tea.

Hypermarket, jeho pán a otrok (2011) (TV film)

Na to, jaké si dokument klade - minimálně dle textu distributora - otázky a na to, jak zajímavé má téma, je pak výsledek opravdu jen poukázáním na problém. Nicméně i to poukázání rozhodně není na škodu.

Frankenstein (1931)

Miluji večery s obludou! A čím starší obluda, tím lépe. Ta Borisova má přesah takový, že sahá téměř sto let kupředu. Nadšení.

Maršál (1969)

Ba ne, asi jsem to čekal ještě horší. Přeci jen Maršál v několika scénách funguje, jen ho až příliš často sráží ta naivita a hloupé plácání postav. Coenovci kopírují scénář krok po kroku (opravdu téměř všechny scény se objeví i v nové verzy) a přesto dokáží ze stejné látky vyrobit o mnoho silnější zážitek. Možná, kdyby byl Maršál silnější, neuhýbala by mi pozornost ke všemu okolo...možná, kdybych byl pozornější, byl by Maršál lepší. Asi by 3 hvězdy byly spravedlivější, ale western stojí na nespravedlnosti.

Bubák Bubby (1993)

Špatné je to vyjma koncertního představení komplet, ale ta závěrečná večeře je jako učebnice. Všichni uměle říkají to, co by měli říkat, kdyby se chtěli dobrat kýženého výsledku. A tak se ho doberou.