Sebevražedný oddíl (2016)

Příliš roztříštěné na to, aby z toho dostali příběh alespoň úrovně Dark Knight Rises. Béčková taškařice s áčkovým rozpočtem, který místo do scénáře vrazili do efektů... I ten Jaredův Joker nesahá Ledgerovi ani po nehet na palci.

Taxikář (1976)

New York let sedmdesátých byl teda pěkně hnusné místo a De Niro si to díky nespavosti užíval 24/7.

Bojovník (2015)

Jake je v excelentní formě a skutečně boxuje. Většina záběrů z ringu výborně ukazuje celé souboje a i příběh rodinné tragédie funguje. Jen na konci už po té šikovné malé holce chtěli moc a tak si výborný boxerský souboj kazíme kýčovitými vsuvkami fandíciho dítěte. Ani poslední Jakeův komboúder nevyzní ve zpomaleném záběru nijak vyjímečně a tak nezbývá, než dát jen 75%. P.S.: To švihadlo si koupím hned a boxerské rukavice hned poté :-)

Hardcore Henry (2015)

Maximální hodnocení za doslovné převedení PC hry na plátna kin. Je to úlet a tak to máme rádi!

Infiltrátor (2016)

Perfect! Nenudí to ani vteřinu. Je to maximálně uvěřitelné. A podíváme se na luxusní černošské striptérky. Co chcete víc? Trojhvězdičkáři?

Deadpool (2016)

Jedna opravdu vtipná scéna s dětskou ručičkou nezachrání zbytek trapného a nudného filmu o večně vtipkujícím nesmrtelném šeredovi...

600 mil (2015)

Tim Roth jako vždy super a mladému mexikáncovi respekt + palec nahoru. Rád jsem si zase po čase dal poklidnou kriminálku s několikrát převráceným dějem a velmi netypickým rozuzlením. Nejdřív jsem toho parchanta odsoudil, ale pak jsem uznal, že udělal to nejlepší, co mohl. Pro sebe, samozřejmě. Egoista jeden :-)

X-Men: Apokalypsa (2016)

Nejlepší scénu si odbudeme v cca 1/3 filmu, kdy bleskurychlý sklepmistr vynese s grácií, noblesou a notnou dávkou humoru celé mutantí osazenstvo vybuchující univerzity, včetně rybiček a psího milovníka pizzy. Celou první půlku filmu jsem si říkal, že u toho humoru mohli tvůrci zůstat. Jakmile totiž začnou servírovat typickou komorní bitku starých známých v čele s čím dál víc sexy Jennifer L. , ztrácí ten film švih a tempo. A výkřik čertíka přímo uprostřed jediného pokusu o romantiku už to nespravil. Á propo... zdálo se to jen mně nebo se huge Hugh nestihl pro bunkrovou krvavou řežbu nabušit tak, jak jsme u něj zvyklí?

Den dobytí Bastily (2016)

V pohodě. Naservírujte mi takovýhle film každý večer, kdy budu potřebovat prostě koukat na ztělesnění drsného hocha Idrise, přiměřeně odsýpající akční děj a jeden parádní Peugeot 406. Škoda, že ho zapálili.

Sázka na nejistotu (2015)

Yep, and it's going to happen again. Just in bigger scale.