Ledová smrt (2006)

Ledovou smrt jsem si odkládal celkem dlouho, no možná jsem ji měl nechat u ledu. Ne vždy (jak víme) je hodnocení odpovídající. Ono to možná špatný není, ale na mě to teda ničím nezapůsobilo. Je to zbytečně dlouhé a rozjíždí se poměrně pomalu a sledovat tuhle partičku mě vůbec nebavilo. Další díly radši vynechám, bez toho se asi obejdu.

Odpojit (2012)

Dokonalost!

Luther: Pád z nebes (2023) odpad!

Geniální detektiv? To mě po*er. Seriál jsem neviděl, ale po tomhle snad ani nechci. To bylo teda utrpení. Ten scénář je přímo ultradementní! Za tohle by se mělo posílat do vězení. Celý je to debilní a ubohý.

Lovci lidí (2008)

Příjemně nepříjemné. Tak přišel na řadu i tento parádní i když klasický hixploiťák. Máme tady bandu trotlů v sotva jedoucí káře někde v pr*deli světa, hustej les a bandu vidláků co si rádi hrajou různý hry. Příjemná stopáž, moc se nemluví, krve je dost a to prostě stačí.

Bešenstvo (2023)

Kupodivu se tohle celkem povedlo. Po dramatické stránce to funguje víc než dobře a po thrillerové taky i když o něco méně. Otázka drog je hlavním tématem snímku. Rozbory závislosti atd. Jsou přednější než hladoví vlci a medvědi. Byť jsou zvířátka CGI, tak to nevypadá až tak hrozně jak se očekávalo. Dobře natočený, dobře zahraný a nenudí.

Hnüs (2019)

Sex, drogy a rock'n'roll je oblíbené téma a tady v tom "hnüsu" je toho víc než dost! Teď ani nevím jestli to, že se film občas nebere vážně(mluvení do kamery) bylo víc k užitku či na škodu, protože tenhle kousek obsahuje jak stupidní vtipy, tak vážné věci ze života a krutou realitu. Ale nic mi tam nějak nevadilo, takže asi v pohodě. Každopádně každá jízda jednou musí skončit, to je prostě zákon. Obsazení mě bavilo a MGK celkem dost překvapil. Plaval tam jak ryba ve vodě. Možná taky proto, že jako jediný ze zúčastněných má takový velký shows. Nejvíc byl stejně ten fake mladej Ozzy šňupajíc lajnu mravenců. "Dej sem to brčko! Potřebuju lajnu!"

Behind You (2020)

"Mirror, mirror, open wide. Let this spirit come inside."6ti hodinový kousek Behind You přináší velice neobvyklé praktiky vymítání za pomoci... Neřeknu, musíš se podívat 😂 Na zabití času, hodně pomalu a občas trošku bolestivě se to dá jednou přežít bez újmy.

The Boy Behind the Door (2020)

Iracionální chování postav budu trošku přehlížet, protože kdo ví jak by se dítě v takové situaci a nějakou možností na útěk zachovalo.

Cass (2008)

Další do sbírky "chuligánských" movies podle skutečných událostí. I když vlastně nevím jak to uchopit. Carol "Cass" Pennant je velký, černý (zároveň bílý) hooligan, ale zároveň není stejný jako ostatní. Celkově ani film není jako ty "ostatní" na tohle téma. I když jisté podobnosti tu samozřejmě jsou. Většina těchto filmů je o West ham united a I.C.F (inter city firm), ze které vzešly známá jména pozdějších gangsterů. Tady Cass byl sice u založení, ale je to jiný úhel pohledu nebo se ho alespoň snímek snažil takhle nastavit. Osobně nesnáším fotbal, ale tohle se sportem nemá společnýho nic. Kopaná je maximálně na ulicích do nějaký tý hlavy či žeber. Ale tím to v tomto případě končí, Cass se žádných velkých akcí jako prodej či konzumace drog, vraždění lidí neúčastní. On se ho vlastně neúčastní ani samotný film. Na druhou stranu, je fajn, že to všechno není jako přes kopírák.

Harry Brown (2009)

Když nase*eš špatnýho důchodce, nediv se pak co bude následovat! Posledních pár dní sjíždím "chuligánský" věci z UK. Od Hooligans, přes football factory atd.. až k tomuto (také) parádnímu kousku. Ten mě jaksi obešel, ale asi jsem ho měl vidět až teď. Sir Michael Caine jako námořní pěchoťák v důchodu si řekl, že se s tím s*át vůbec nebude a já mu to fakt žral! Skvěle vystavěný drama! Už v první minutě filmu, bude všem jasný, že se jedná o extrémně brutální a hnusnej kousek. Parádní kamera, herecké výkony, atmo a hlavně gradace! Tenhle aktivní důchodce se prostě musí vidět.

Časové pásmo bylo změněno