Hurikán (2018) odpad!

Tak to se fakt nepovedlo ...

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Trošku lepší, resp. ne tak hrozný jako první díl. Ale převážně humor tak jednoduchoučký, předvídatelný a předem avizovaný, že to není vtipný.

Popelka (2015)

Opulentní, barevné, přeplácané, počítačové, hudba otravná a bez nápadu. Ale jinak to ujde. Jo a zajímalo by mne, jestli když cernosky reziser natoci africkou pohádku, bude tam taky dneska  muset strčit aspoň jednoho bělocha ?

Jak ukrást Venuši (1966)

Klasika, která nikdy neomrzí :-) Dabing doporučuji novější se S.Laurinovou, J.Štěpničkou a S.Fišerem. Původní s L.Švormovou, L.Munzarem a M.Kopeckým mi přijde slabší a navíc se mi nelíbí překlad, který se dost liší.

Kimi no na wa. (2016)

Provedení je dokonalý, muselo to dát šílenou práci - tolik detailů, atmosféra, jednotný vzhled, výborná animace ... Na druhou stranu trochu zmatený děj a trochu moc japonské romantiky, takže za 4*.

Nalevo od výtahu (1988)

Trochu je cítit divadelní předloha, takže je to hlavně bláznivá konverzačka odehrávající se skoro výlučně v prostoru dvou bytů. Ale jinak skvělá komedie s povedeným obsazením.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Velmi solidní seriál - důstojné navázání na Hříšné lidi a Pitaval. A vynikající B.Polívka. ** Třetí sezóna už ale má klesající úroveň. Už je to opakování toho co bylo a hlavně ty konflikty s redaktorkou a šéfovou nebo s podřízeným působí dost trapně a nuceně, taková křečovitá hysterie. Celkově to nějak ztratilo šťávu.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Slušně natočené i zahrané, v rámci žánru. Ale současně je to prostě další thriller o honbě za psychopaty ... Lepší je nějaká komedie. A hlavně je to jedno klišé za druhým, v podstatě je to taková skládačka z klišé :-)

Legenda jménem T-34 (2018) odpad!

Jak tohle může mít vysoké hodnocení, to nechápu. Vždyť je to sračka ve všech směrech ... Vůbec jsem nepobral co to má být za žánr - je to parodie nebo guilty pleasure ?

Susedia (2006) (seriál)

Sice průměrný, ale celkem sledovatelný, odpočinkový sitcom. Jenom v poslední sérii už je Ildiko dost nesnesitelná.