Play Dead

Studentka kriminologie Chloe (Bailee Madison) předstírá vlastní smrt, aby se vloupala do márnice a získala důkaz, který spojuje jejího mladšího bratra s nepovedeným zločinem. Jakmile se dostane dovnitř, rychle zjistí, že obávaný koroner využívá márnici jako zástěrku pro zvrácený obchod. V děsivé hře na kočku a myš Isabel zjistí, že nejděsivější na márnici nejsou mrtví, ale živí. (JasonCZ)

figliar

Na to, že sa celý film odohráva v márnici, je až príliš nudný. Nápad by bol fajn, ale Bailee Madison mi do hlavnej úlohy vôbec nesadla. Pôsobí až veľmi detsky a všetky jej rozhodnutia sú totálne hlúpe. Filmu chýba niečo, čo by nakoplo príbeh a celý sa tak nudne vlečie k predvídateľnému koncu. ()

Johny M.

Lussier opět baví, tentokrát márniční jednohubkou, která má celkem slušnej spád, nápad a vývoj taky neurazí  a pár fajn easter-eggů potěší... 3,5* ()

gemi

Skvělý námět, mizerné provedení. V osmdesátkách by to byl hit, dnes už jenom shit. Problém je, že většina věcí tady nedává smysl a provedení je místy až směšné. ()

Pitryx

Hérdek to byl napínák. Až na ta kecy toho koronera to skoro nemá hluché místo. A koukat na něco tak hezkého, jako byla Chloe v podání Bailee Madison, to taky neomrzí. Za to zdržování kecáním, jak píši výše strhávám desítku. Strhávat další procenta nemá důvod, takže rezultát je zcela jasný. A ten konec, příjemně překvapil, maskéři se vytáhli.  90 %  ()

angel.CZ

Po první tiché scéně (opravdu se prostě více jak půl filmu nemluví), která byla asi 10-15 po začátku, jsem usnul... Ale kousek za polovinou jsem se vzbudil. Trošku zasmál, řekl pár vteřin předem co se stane (opravdu předvídatelné) a šly titulky... 🤷. Hudba 70-80 léta. Opravdu hodně natáhnuté, celý dej filmu by se dal shrnout do 70minut, aby byl člověk více napnut. Jediné, co bych pochválil, byly efekty, které byly lepší, než z Céčkového filmu. 40% ()

wowylgu313

Wau! :o tak toto jsem nečekal. Těšící se na horor/thriller. Se zajímavým příběhem říznutým dávkou sawacké brutality.... A ono nic. Tohle byla hrůza, nepočítám to že jsem od půlky místy už byl v polospánku. Napětí nulové, pointa, příběh tak jednoduchý a přímočarý a předvídatelný že to snad více už ani nešlo. Snad poprvé v životě jsem viděl katastrofální střih. Takový střih kamery že to působilo až směšně. Řekl bych že solidní béčko ale nechci urazit kvalitní béčkové filmy. Maximálně 20% ale to jakože fakt maximálně a to ždímu vlastně z ničeho dá se říct.... ()

Facerr

Skoro jsem si okousal nějaký ten nehet. Parádní napínák s minimálním rozpočtem. Přesto z toho páni filmaři vyždímali co šlo. Jako bonus uspořádali na závěr hafanovi i bezva hostinu. Hlavní hrdinka dobře vybraná ... a moc šikovná. ()

xxmurphyxx

Takže takto. V rýchlosti, baba sa nechá odfejkovať na druhý breh injekciou, aby sa pol hodinu na to prebrala v márnici, kde musí šlohnúť dôkaz vo forme mobilu s ktorým tam dotrepali jej mŕtveho ex, ktorý natiahol pár hodín pred tým kopytá pri nevydarenej lúpeži, kde mu asistoval jej polo dementný zakoktaný brat, aby nikto nezistil, že šiel v tej amatérskej sračke, za ktorú by ho vysmial celý tik tok spolu s ním. To ale chudera netušila, že márnicu má na starosti vylízaný narcistický pablb s kamenným ksichtom, ktorý si tam popri tom brigáduje podomovým predajom orgánov. To cele nám spustí otrepanú schovávačku na babu a naháňačku na mačku a na myš. Priemerne natočené, ozvučené a zahrané s pár creepy scénami a vagónom fuck logic pasáží, ktoré tento film stavajú do trojhviezdičkovej roviny. ALE. Mám jeden zásadný problém s filmom a to je jeho morálny smer, akým sa vyberie dvojica postáv ku koncu. SPOILER : Čakal som všeličo, ale že sa tá trubka jej koktavým bratom nakoniec ulakomí na pár tisíc a spraví deal s čurákom bez chrbtovej kosti, ktorý sa priamo podieľa na všetkých tých sračkách je slušný kopanec do gulí a každý normálny človek musí ľutovať, že jej zo začiatku fandil, aj keď už len tá základná premisa, prečo tam šla nebolo moc ok. KONIEC SPOILERU. Takže film ako taký, po filmárskej stránke čistý priemer. Film po obsahovej stránke čistý morálny odpad. Zaokrúhľujem na tým pádom na dve. ()

brasek odpad!

Lacné a amatérske! Opäť žiadny horor a na thriller to nemá potenciál. Pílka, obchod s ľudskými orgánmi a už je zopár jedincov nadržaných. Dnes choré, zajtra z toho vyrastú. ()

Kushina

Takový hodně jednoduchý "horor". Nebylo moc strachu, lekače, ani krve, příběh dost jednoduchý bez vetší zápletky a policajta jako poskoka jsem vyloženě čekal. 50% ()

Accuphose

Dobrý je, že to celkem odsejpalo.... jasně, některý scény jsou dost naskriptovaný, jak bych řekl popočítačovsku, a přežití pacientů v určitém stavu je taky diskutabilní, nicméně jsem se nenudil a pár hezkejch scén tu taky bylo. Docela slušná jednohubka, na kterou ale podruhé koukat nebudu. ()

vinducha

Jak se tu zmínili kolegové , vznikly v tom roce 2 hodně podobné filmy , ten druhý byl Price we pay . Zde mě nicméně mile překvapila hlavní hrdinka , která se od začátku chová tak suverénně , že by jí to mohl závidět lecketerý z akčních hrdinů stylu Slaje nebo Árnýho . Nepiští , nevřeští , nechová se jako retardovaná pipina , přemýšlí a jedná jako dospělý člověk , kterému jde skutečně o život. No a Jerry toho psychopatického koronera zahrál taky parádně. Takže za mě opět spokojenost. ()

Zagger

Mnohem horsi nez The price we pay, smrdi to televizi... a protoze jsem to videl hned po, tak se mi to ani nechtelo dokoukavat o kolik horsi film to byl, a tak nejak mi bylo jedno co s hlavni postavou bude, kdezto u druheho filmu si me ziskal i jeden puvodni zaporak. ()

Hexx

Inu, tohle mi úplně nesedlo... V momentech, kdy to mělo být napínavé, mi to nepřišlo. Jedna hvězda za prostředí z márnice, další přidávám za "rozsypaný" obličej. ()

awerto

Neschopna afektovana husicka, ktera vas srala jiz ve Once upon a time, kde tragicky prehravala jakoukoliv tragedii. Tak tahle si to zopakla nelogicky tady, aby se stala jakousi G.I Joe, ale nic z toho ji neveri snad nikdo. Nepochopitelne p..ny, nelogicke pasaze, jako najdu pacidlo schovane v paletach, chytim se plotu, aby mnou projela elektrina, a ze se mi nic nestane, ale pejsek zabijak zaknuci a utece, ale rana sklenenym tezitkem do hlavy s nim nic neudela No... spatny vykon B. Madison - afektovana krava neschopna a rezie jak z prvaku na Famu. Ostatni hrali jakztakz civilne, ale ani to nepomohlo...namet a rozsypany ksicht je za tu jednu hvezdu, delici me hodnoceni od odpadu. ()