Mladé dievča Yoko sa vydáva hľadať zatúlanú mačku. Dostane sa až do údajného "strašidelného" domu, ktorý je obľúbenou atrakciou miestnych detí. V dome prší aj keď v meste je slnečno, neplatia v ňom fyzikálne zákony a spomedzi dvier sa ozývajú čudné hlasy. Ide o chybu v Matrixe a na miesto prichádzajú agenti, aby priestor vyčistili... (Avathar)

Frajer42

Extrémně debilní díl o zatoulané kočičce a kouzelném domečku. Totálně mě to nebavilo. Alespoň animace za něco stála. ()

AllShallFall

Asi chyba Matrixu a nejen ve filmu. Ale doopravdy. Ani nevím proč chci dát jednu hvězdu a proč né odpad.... Asi nechci být tolik krutý. Nudil jsem se hrozně. ale dokoukal jsem to, tak asi proto. Malinko jsem byl napjatý, protože jsem čekal co z toho vyleze. A nevylezlo z toho vůbec nic zazračného co by se rovnalo hodnocení 85%. ()

Ištván87

V této povídce je animace asi vůbec nejlepší. Je to radost sledovat zajímavý rozpor mezi realistickou a živě vyhlížející animací prostředí (občas jsem měl pocit že se jedná o naklíčované fotografie, do kterých vložili postavičky) a typickou anime stylizací postav, který se právě do tohoto příběhu skvěle hodí... ()

ScarPoul

Snímok, ktorý je štylisticky rozmanitý, a rovnaké je to aj s obsahom. Príbeh celkom jednoduchý- hľadanie zatúlanej mačky, ktoré sa premení na objavovanie a prekonávanie fyzikálnych zákonov. Nájdenie podstaty detstva v mašinérií dospelosti a apatickosti. Príbeh mal niečo do seba. Jeho sila a dospelosť bola na jednu stranu veľmi osviežujúca, na druhú stranu chápem, že tento príbeh ešte vo mne dozreje a až potom sa k nemu budem môcť vyjadrovať slovami, ktoré si skutočne zaslúži. ()

corpsy

Pre deti stále menšie zlo, ako vysedávať pred samotným počítačom. Príbeh s posolstvom, akciu nečakajte. ()

Z0oMb3E

Hmm tieto šplechy alá Matrix nemusím. Nechápem im. 1* je za animáciu, i keď tá vypasená mačka sa mi tiež nepáčila. ()

dawe04

Jak už mnozí psali, pohádková tvář této povídky ji na působivosti nic neubírá. Vizuální podívaná připomínající klasické anime konečně osvětluje kdysi tak populární hlášku rádoby stylařů, "to je chyba v matrixu". ()

asinus

nejlepší ze všech částí animatrixu má úžasnou atmosféru. strašidelný dům, o kterém sní dítě v každém z nás. ()