První český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv - kdo bude další na řadě? (oficiální text distributora)

Baker

Amatérský film vydávávaný na levném DVD. První pořádný pokus o český slasher dopadl o poznání hůř, než mohl. Tvůrci rozhodně měli docela zajímavou ideu, jak film pojmout, výsledek se jim bohužel rozpadl pod rukama. Dámská část postav má sice velká prsa, nikdy je ale neuvidíte jinak, než pod oblečením (první hrubá chyba popírající žánr slasheru). Mrtvol je celkem dost, ale proveden vražd je nudné a není žádné aranžování mrtvol (druhá hrubá chyba popírající žánr slasheru). A o postavy vám vůbec nejde (třetí chyba, ale o ně vám nejde v polovině slasherů). Jediné, co film drží nad vodou je docela příjemný a osvěžující konec. Stejně ale nemůžu doporučit film nikomu jinému, než fanouškům slasherů. ()

mala_kea

Tento blivajz se ani z daleka nemůže řadit mezi filmy. A z důvodu "perfektnosti" by ho i měli zakázat distribuovat. Co kdyby se náhodou někdo sériového vraha chytnul a pokračoval v jeho díle ?...Ostudy už bylo víc, než dost a dostat další náhul dementičnosti bychom už asi neustáli a kolena by se nám podlomily. Hvězdu dávám pouze za "finále", na které už dlouho čekám. Zlo porazilo dobro a to já prostě nemůžu nechat bez povšimnutí. ()

dr.horrible odpad!

Ja netvrdím, že je to úplne najhorší film, čo som kedy videl (aj keď do prvej desiatky by sa pravdepodobne dostal). Čo ale môžem povedať naisto, že Čepel smrti je filmom s najblbšími dialógmi vôbec. Ak sa to teda dá za dialógy vôbec považovať. Väčšinu času herci (neherci) iba komentujú čo robia, alebo práve idú robiť (príklad: Hrdinovia idú po chodbe, debilne sa usmievajú a strkajú do seba. Sotia jednu z nich a tá hovorí: "Teď jste do mě strčili tak, že jsem málem spadla.”). Proste scenár nula bodov. Herecké výkony sú na úrovni rumunských pornofilmov, kamera nudná, hudobné motívy ukradnuté a réžia tak moc bezradná, že je až smiešna. Nie ale natoľko, aby to bolo sranda - nepobavíte sa, skôr budete celý čas neveriacky krútiť hlavou, jak niečo tak úboho amatérske, mohlo vôbec uzrieť svetlo sveta. PS: Záver necituje Vreskot, iba ho bez hanby vykráda (keby to náhodou niekomu pripadalo inak). ()

Vyrida odpad!

Český slasher z kterého jeho amatérismus jen září na všechny světové strany. Vůbec vlastně nechápu jak něco takového může jít vůbec do prodejní distribuce. Děj naprosto stupidní a neskutečně natahující, kdy postavy běhají z místa na místo bez sebemenšího logického uvažování a cíle jak afektované kozy na porážku. Dialogy vycucané z nějaké žumpy až jsem se i párkrát musel nad jejich debilitou zasmát. Určitě je musel sepsat někdo z prvního stupně základní školy, pač jsou fakt extrémně geniální. Nejkomediálnější však zůstávají vraždící scény, kdy po každém bodnutí nožem zvukař využil totožných zvuků jaké jsou využívány v počítačové hře Counter Strike. Už jen chyběly nápisy Double Kill či Killing Spree. No a vlastně bych mohl takto kritizovat donekonečna a nenašel bych jeden jediný kladný důvod proč by jste tomu to braku měli věnovat svůj čas. ()

Gilmour93

Tuzemský Vřískot? Spíš Třískot. Hlavou do zdi.. Český slasher je ve světové kinematografii stejným pojmem jako botswanský western, či pygmejské porno a asi tomu tak zůstane i nadále. Vražedné VKVéčka od Wese Kučery přináší ryzí amatérismus koketující s kretenismem, totální absenci nadhledu i tupý bolehlav z dialogů chovanců pomocné školy. Ještěže alespoň dabing metal do toho horoucího pekla kostky ledu - něco mi totiž říká, že originální znění je pátý jezdec apokalypsy.. Na druhou stranu, důležitá zkušenost. Aby člověk ocenil slast burgundského vína, musí se taky někdy napít z louže plné sinic, do které se vychcal syfilitický jezevec.. Kdo se však k tomuto dílu dostal v trafice jinak než krádeží, měl by si slovy pana Růžového nechat vyšetřit svoji zkurvenou hlavu.. ()

• Kromě Dany Morávkové, Miloslava Mejzlíka a Vladimíra Brabce byli všichni herci při postsynchronech předabováni profesionálními dabéry. (funhouse)
  • Během party ve vysoké budově se dozvíme, že mobily nefungují, protože budova má svojí síť. Jak je tedy možné, že vrah na konci se dovolá na policii? (Gastovski)
  • Celkový počet mrtvých je šestnáct lidí + dva rodiče ze zmiňované autonehody. (Zeke001)

Časové pásmo bylo změněno