Dvaja pubertálni kamoši Rickie (Shiloh Fernandez) a J.T. (Noah Segan) sa idú z nudy zabaviť do bývalého blázinca. Zatúlajú sa hlbšie do pivníc a objavia 'mŕtve' dievča. 'Mŕtve' dievča avšak tak úplne mŕtve nieje a tu vystupuje na svetlo konflikt medzi chalanmi, kde jeden sa snaží zo situácie vycúvať s rozumom, ale druhý má na situáciu opačný názor. Zvrátená hra, do ktorej sú pomaly zaťahované ďalšie osoby z ich blízkeho okolia začína... (phaloc)

estee

Kde sú hranice chtíča? Pri postavách v tomto filme nie je prekážkou ani (ne)smrť dievčiny (čo už s ňou, keď je ako z katalógu). O tom, že sex hýbe svetom vieme všetci, ale toto už nemá s vkusom, vtipom alebo dobrým nápadom nič spoločné. Jednu hviezdičku dávam za ten koniec. ()

kucny

Dvaja nesympatickí adolescenti pri potulkách narazia na opustený blázinec kde v suteréne objavia pripútané, nie tak celkom mŕtve telo ženy. Namiesto nahlásenia na najbližšej policajnej stanici sa rozhodnú trošku si s ním užívať. Veď prečo nie. Hýbať sa hýbe, dierku to má a odpor je skoro nulový (s indulónou nederie). Problém nastáva pri premene jedného na sľuby nedodržiavajúceho perverzného úchyla a druhého na emo trosku potácajúcu sa na hranici zaľúbenosti do kamarátky z detstva a užívania si bez zábran. Celkom solídny nápad padá na hereckých výkonoch, pomalom tempe a aj tých 98 minút sa zdá ako večnosť. Celkové hodnotenie 1*. ()

Knor

Velmi znepokujíjící snímek a ohromně překvapující. Takovýhle horůrek si nechám opravdu líbit. Na tomto filmu nečekejte nic dobrého a slabší povahy to určitě nedokoukají. Originální a zajímavý horůrek poukazující na lidskou zvrácenost.....paráda!!!! ()

dannyd14

Pri tomto filme by som bol opatrný s kategorizáciou horor, pretože napätie Vás minie úplne oblúkom a nejaká štipka akcie sa odohrá až na samotnom konci, ktoré aj tak stojí za veľké guľové. Toto je absolútne nechutná dráma pre perverzných teenagerov, ktorý si nikdy nenájdu babu a tak si svoje zvrátené chúťky budú ukajáť na bezvládnom tele ženy. Obrovské prostredie blázinca, ktoré ako jediná vec mohla nahnať strach po celý film, keby režisér znovu nezlyhal a nejakého vysvetlenia onej "deadgirl" sa ani nedočkáte a to aj vtedy, keď film trvá takmer 2 hodiny. ()

jafuska odpad!

tak nevím proč se točí takovýto filmy, naštěstí jsem se ani nedodívala, ale abych se bála to fakt nemusím, přijde mi to, že schválně chtějí lidem dokázat, že bát se je hezké, lae mě to přijde hloupé a směšné, proč proboha někdo tohle může točit? vždyt to jsou vyhozené peníze, nedoporučuji, je to naprostá ztráta času, strašný ()

Soubi

Já chci taky takovou! Měla by řetěz kolem krku a hlídala mi barák :D. Ne, vážně - tento film mne mile překvapil, jednak atmosférou, jednak originálním nápadem. Jinak bych mu nedal 4 hvězdy. PS: ...miluji tě ()

siver

Velké zklamání. Sice se jedná o nízkorozpočtový film, ale větší úchylnost jsem v poslední době neviděl. A abych jenom nekritizoval. Za nápad si tento film zaslouží dvě hvězdy. ()

Vykuk

No originální to je, za to taky ta hvězda, dívat se na to dá, pokud překonáte své morální zábrany (jesli nějaké máte:)) a pro úchyláky je to splněný sen:). Herci o ničem, na film jsem se ostatně díval jen proto, že mě zajímalo, jak může dopadnout něco, co zřejmě někdo vymyslel po pár panácích s nějakou dobrou tabletkou:) Je to sranec, ale pro takové ty fekalomilovníky divných filmů (to není urážka) asi fajn zábava. Ostatně když dojde řeč na podivné filmy, vždy rád vytáhnu tenhle kousek:) Ale jinak pro mě nic, co bych chtěl ještě někdy šmarja vidět. ()

Pitryx

Tak vzhledem k tomu, že jsem očekával pitomé béčko, jsem byl mile překvapen. Béčko to rozhodně nebylo, ale nějak zvlášť velkou úroveň to také nemělo. Je to poměrně statické a hluchoty se člověk nedopočítá. Ale přesto to tak nějak plyne, že než se stačíte začít nudit, přijde něco, co zaujme. Škoda totálně zkaženého a nevyužitého konce. ()

Lyx

Deadgirl je rozhodne zaujímavým kúskom. Netradičným a zaujímavým by som povedal. Nebyť originálneho príbehu, vyjde z toho ďalší horrorový amatérsky brak. Ale takto- s (ne)mŕtvou dievčinou, hereckými výkonmi a dobrým soundtrackom je to dobré. Záživný kúsok, ktorý je svižný a aj keď má časťami až tak debilný scenár, že mi bolo do plaču, si udržal moju pozornosť a dokonca som si tento film aj patrične užil. Koniec filmu je priamy a presne podľa môjho očakávania. Rozhodne nesklamal a za doporučenie vďačím: TomX2 Moje hodnotenie: 55% ()

Hyperbolic

Koncept hodně disturbing, provedení a scénář však nic moc. Motivy zde nějaké byly, ale upřímně mě ani nebavily hledat. ()

oliveros

Dobre odsýpajúci horrorík vymykajúci sa z radu. Na pozadí študentskej romancy sa prepletá zvrhlosť, nechutnosť, súcit a jemný humor. Scenár sa nevracia spätne k vysvetleniu udalostí a fim si tak zachováva dobry spád. Cítiť v tom prsty američanov ale aj napriek tomu si drží latku vyššie ako množstvo ich súčasných produktov. Pridávam hviezdu za odvahu pohrať sa zo žánrom a priniesť niečo iné. Divákovi, ktorý chce stúpiť do vôd horroru, by som však film až tak neodporúčal. Myslím, že si ho užije viac zbehlejší horrorový fanda, ktorý tu dokáže vidieť to, čo robí Deadgirl iným. ()

george16

Oproti zdejšímu hodnocení musím říct, že se mi tenhle film líbil, ocenil jsem originální nápad, bohužel tomu chybělo, to co by tenhle film povýšilo výš - atmosféra je bohužel až na pár čestných výjimek taková trochu umělá, rádoby mrazivá hudba se občas objevuje v momentech, kdy se to vůbec nehodí, herci jsou takový trošku neherci, ale i přesto horror, který stojí za zkouknutí. O obsahu se radši vyjadřovat nebudu, protože v tom je kouzlo toho filmu. ()

muti

Slasher ma pravdu, mix zanrov neprospel. romanticka vsuvka bola trochu zbytocna avsak napokon vsetko dobre dopadlo :) napad je vsak skvely, thrilerova cast je vyborna, skoda len ze nedali dlhsie gore zabery, casto boli prilis rychlo seknute. chalani si tiez divne pocinali ked sa nepostarali o psa a ked sli zakazdym do prazdneho objektu nevybaveni. ale to len tak na okraj... ()

CrazymanM

Tak tady kurva fakt nevím!Na jednu stranu děsná uchylárna,na druhou zajímavá zápletka,asi si to každý bude muset přebrat podle sebe?! ()

MFZB

Ľudia moji, mám dosť z tohto filmu. Toto teda neni bežbý horor plný krvi, brutality a násilia, teda ako sa to vezme, ale v prvom rade ide o kombináciu psychologickej drámy dosť náročnej, podľa mňa, na rozmýšľanie a psychyku a klasického zombie-hororu, ktorý bol v tomto prípade vykreslený asi najreálnejšie. Nejde tu o hektolitre krvi, ale o zmýšľanie dvoch chalanov, ktorí sa rozhodnú ísť chľastať do opusteného blázinca, objavia tam telo mŕtvej dievčiny a každý z nich má iné plány...Asi prvýkrát som mal možnosť stretnúť sa s takýmto druhom filmu, ale každopádne si myslím, že film, aj napriek tomu, že je pomerne neznámy, je dosť hodnotné dielo. ()

Optical

Píchat do mrtvého masa by měl jenom patolog, ale zvídavá skupina kluků bez morálních zábran, navíc vybavena silnými žaludky a léky proti infekci si myslí přesný opak. Námět je to zajímavý a odporný zároveň, tedy pro horor ideální. Provedení bohužel pokulhává na několika úrovních najednou. Nejde jen o horor jako takový, jelikož bát se při něm není čeho. Zombie je po většinu času spoutaná, atmosféru jakéhosi napětí snímek buduje okolo živých postav a jejich vzájemných interakcí. Bohužel tohle je málo a snímek začne po chvíli nudit. ()

Polgedney

Doufal jsem, že si s centrálním nápadem pohrajou trošičku víc ale i tak mě to bavilo, konec byl sice očekávanej ale ne nutně špatnej. A prosím nedávejte mě na žádnej watchlist ale J.T. to viděl správně. ()