Dvaja pubertálni kamoši Rickie (Shiloh Fernandez) a J.T. (Noah Segan) sa idú z nudy zabaviť do bývalého blázinca. Zatúlajú sa hlbšie do pivníc a objavia 'mŕtve' dievča. 'Mŕtve' dievča avšak tak úplne mŕtve nieje a tu vystupuje na svetlo konflikt medzi chalanmi, kde jeden sa snaží zo situácie vycúvať s rozumom, ale druhý má na situáciu opačný názor. Zvrátená hra, do ktorej sú pomaly zaťahované ďalšie osoby z ich blízkeho okolia začína... (phaloc)

naytsirk

Nakonec ty tři hvězdy dát musím. I když to bylo dost ujetý a občas i debilní, tak to mělo něco do sebe, co mě donutilo na to koukat od začátku do konce aniž bych se nudil..... ()

wrong3

Tak to bylo něco.Pouštěl jsem si to v noci a takovou depku "z té první pulky"jsem dlouho neměl!!!Mě se to docela zamlouvalo až na pár nechutných věcí-povedený horůrek...80%.. ()

otoman92

Scénář mě velice zklamal, čekal jsem zombie horor. Nicméně se ve filmu neustále střídaly scény ze znásilnění a nějaké moralistické řeči kolem( ty jsem přepínal, neboť jsem čekal až se začnu bát a uvídím nějaký pořádný masakr). A když jsem se konečně dočkal, tak to trvalo asi 5 minut a pak titulky, což mě trošku zaskočilo a proto tak nízké hodnocení. ()

Richie4422

Deadgirl je kúskom, ktorému sa nedostáva toľko pozornosti, koľko by si zaslúžil. Áno, je nechutný a odporný pri ktorom jesť i popcorn je chyba. Takmer ako každý horor aj tento trpí pár klišé momentami v niektorých situáciach, ale ako celok neskutočne dobre funguje a pod tvárou mŕtvej ženy sa skrýva niečo viac. Film, netradične horor, sa zahráva s myšlienkami o prízemnosti v ľudskej mysle a verte mi, počas filmu si budete pripadať nechutne aj vy. Skvelá vec. ()

Yamatosan

Divně úchylný film. Jak zoufalý by asi někdo měl být, aby prcal zombici? No nelze tomu upřít originalitu, příjemně též překvapí nesympatičnost naprosto všech postav. ()

DeLonge

Takže jednoduché shrnutí této ultra píčoviny. Šťastlivci, kteří ještě tento humus neviděli, prosím nečtěte dále. Bude to brojler jako prase. Bylo to tak…. Hey man! Rickie…. Rickie, Rickie…. Rickie, Rickie, Rickie……Bla, bla, bla, bla, blablabla a zase bla, bla, bla, blablabla……. A takhle bych mohl blablabovat asi tak hodinu a půl. Jako nápad není úplně špatný, ale to je asi tak vše. Jediné co z toho dělá horor je hrůzostrašná kamera a děsivé výkony rádoby herců. Řekněme si narovinu, kdo by nechtěl píchat „super sexy“ zombie holku. No ne, paráda. Já bych ji bral hned. Přemýšlel jsem, že bych takhle zlanařil sousedku, ale odmítla mě, jelikož musí vyšívat květinové vzory na ubrousky pro svá vnoučata. Takže po zhlédnutí této sračky jsem měl chuť udělat něco opravdu drsného. Tak jsem vyrazil do víru velkoměsta a nezavázal si tkaničky u bot. Hu hů…. Jsem drsnej jako Rickie. Všechny děti z mateřské školky se mě budou bát. Bože! Dávám jednu upocenou hvězdu za ten konec. Více si tento film nezaslouží, ani kdybych byl pod vlivem omamných látek. A kéž bych byl. ()

Damnsinead

Dva pitomci najdou v opuštěném blázinci (kde jinde tady) (ne)mrtvou dívku v zuboženém stavu. Kde se tam vzala a co s ní vlastně je, se neřeší. Jeden z těch degenerátů si z ní udělá sexuální otrokyni, a přizve si podobně založeného kamaráda, ten druhý si střídavě láme hlavu co s mrtvou holkou a jak sbalit spolužačku. Takhle to pokračuje přes hodinu, než se objeví další dva tupci, a ukáže se, že mrtvá dívka umí kousat. Bohužel, slíbený horor se nekonal. Scénář je děravý jak řešeto, herecké výkony tragické, a tak se aspoň snaží šokovat úchylností. Byl by to jasný odpad, ale konec má něco do sebe. Jedna hvězda je za scénu, kdy je jedné z těch dutých hlav doporučeno, aby vyrostl. Bohužel, je to ztracený případ. ()

crazyflow odpad!

Ještě že je na CSFD také kolonka "odpad". I jedna hvězdička by v tomto případě byla hodně. Chápu, že dnešní doba si žádá více agresivních scén, kde se člověk netolik bojí, jako se mu spíš zvedá žaludek. Ale tohle bylo moc. A to neříkám jen proto, že jsem holka a představa svázané dívky vypadající dost zuboženě, kterou si jako nafukovací pannu prohazuje parta trapných puberťák, kteří nemají na to, najít si normální alespoň průměrnou holku, mi hodně hnula žlučí. Film jsem sledovala s přítelem, který byl taky celkem znechucen, i přesto, že to není žádný stydlín, nebo "drž se při zemi". Tvůrci to přehnali a já můžu jen říct, že méně je někdy opravdu více. ()

sun.eagle

Originalita nade vše a to se cení, všechna čest tvurcum že měli koule něco takového natočit. Mrzí mě že to není nakonec celé vysvětleno...ale i to je nakonec originalní. ()

Lelelee

První půlka byla absolutně super, ale pak to šlo těžce do sraček. Škoda, protože to mělo strašnej potenciál. Hodně se mi líbil Fernandez, ale jinak je to spíš průměr.Bohužel. ()

F50Ferrari odpad!

Film pouze pro naprosté úchyláky ... nechutná a naprosto dementní sračka ... tvůrci to evidentně nemají v hlavě v pořádku a měli by se léčit ! ()

anonim

Po shlédnutí mi připadá jako nejvhodnější prohlášení, že šlo o film zvláštní. Ne dobrý, nebo špatný, jen prostě zvláštní, divný. S žádným z "hrdinů" jsem nedokázal sympatizovat a stvárnění sexu s ne tak úplně mrtvou dívčinou mi připadaly dost nechutné ................ Film měl v sobě ale "něco," co mne přimělo dokoukat do konce. Jak to ale nazvat? Snad originalita ...... ()

ciapok

keďže doposiaľ máme veľmi, veľmi málo vedeckých štúdií správania sa nemŕtvych žien pri opakovanom znásilňovaní, ťažko objektívne posúdiť, či sa táto správala prirodzene, no mne sa to nezdalo. Herečka sa mi ale páčila, mala super výraz, ale to je asi tak všetko. Áno, evidoval som akýsi pokus o multižáner a vybočenie z radu bežného úchylného Béčka, no nefungovalo to. Malá poznámka k maskérom - ten nalepený bobor vyzeral hrozne. Pripomínalo mi to nejaký exponát v múzeu, keď zvieratku odpadne srsť, nalepia mu takú umelú kožušinku. Nuž, nízky rozpočet neukecal Jenny Spain aby sa nechala na prírodno (to, že mala hladko vyholené podpazušie, no odrastené nechty zrejme svedčí o tom, že američan sa radšej bude pozerať na súlož s polomŕtvolou, ako na neoholenú ženu) ()

Dalajlada

Vynikající nápad. Od chvíle, kdy kluci vlezli do blázince a našli tam přivázanou bábovku, jsem čekal, co s ní vlastně teda bude. Čekal jsem něco trochu jiného, ale tohle bylo ještě asi drsnější. Hodně morbidní nářez. Chvílemi je to sice ubrečená puberťácká slaďárna, ale když dojde na podstatu filmu, tak si autoři moc servítky nebrali. Závěr se dal od jisté chvíle očekávat, ale i tak dobrý. ()