Echo (2024) (seriál)

První epizoda jediná lehce nadprůměrná, zbytek už klesá. I při pouhých 5 dílech je seriál dlouhý. Bohužel nemá co nového nabídnout a jeho vyústění je naprosto antiklimatické. Herecké výkony sice dobré, akční scény ujdou, ale ta vata mezi s domorodci atd. je prostě nezáživná. Seriál, který nemusel vůbec být.

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Druhá série za mě pokračuje ve své kvalitě z předchozí. Dobrý scénář a charismatické postavy dodávají seriálu náboj. Občas sice některá akce habruje, ale je to ok. Klidně bych si dal další sérii.

Monarch: Odkaz monster (2023) (seriál)

První a poslední díl nejlepší a to jsou navíc takové průměrné, hlavně díky výskytu Godzilly na chvilku, jinak ji čekejte celkově okolo 5 min čistého času v ostatních epizodách. Zde bohužel Apple šlápl vedle skoro se vším - hlavně scénář a casting moderní trojky, která je nesympatická, otravná a chová se naprosto nelogicky. Také je to celé hrozně natahované, měli udělat max tak 6 epizod a aspoň by byl rozpočet na více monster namísto těch nudných scén o ničem. Jediní charismatičtí herci jsou ve flashbacku a trochu Kurt.

Lupin - Série 3 (2023) (série)

O něco lepší než 2.série. Občas klasicky až moc překombinováno, moc náhod a některé věci nebyly úplně vysvětleny, ale furt je to zábavný, chytrý a charismatický Omar tahá celý seriál.

Ještěr (2023)

Velmi dobrá detektivka, herci, napětí, atmosféra a scénář. Jen tak dál Grante. Jednoduché 4 hvězdy.

Sněžné bratrstvo (2023)

O události jsem nevěděl, takže jsem šel do filmu bez jakýkoliv znalostí. Velmi solidně natočeno, sice by to mohlo být kratší, ale nějak jsem se nenudil a chápu, že chtěl režisér zobrazit co nejvíce z přežití. Pád letadla byl asi nejbrutálnější a nejrealističtější co jsem viděl. Celkově lehký nadprůměr.

Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)

Nová řada nezklamala. Sice 1.série měla o něco lepší epizody, ale i tak jsem si nové díly užil. Poslední 3 díly rozhodně nejlepší, ale v posledním to vše klasicky vyvrcholí a málo toho není! Za zmínku stojí ještě epizoda s Velmistrem, kde se vrátí skvělý Jeff Goldblum, který si to zas nesmírně užívá. No jsem zvědavý co bude nového ve 3.sérii, na kterou bysme nemuseli dlouho čekat.

To se mi snad zdá (2023)

Originální a i dost originální. Jo film mě vůbec nenudil a zajímal mě jak se dál vyvine. Velmi dobré herecké výkony od všech, občas hezké momenty, ale občas umí být i trochu scary. Pro mě jedno z top překvapení roku. Jen tak dál s novými náměty.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Ach jo. Snyderovi jsem vždycky fandil, téměř všechny jeho filmy mám rád, ale tato první část mi teda přišla o ničem. Přijde mi, že se za celý film ani nic nestalo. Nabírali se lidi do party, každý musel mít svůj akční moment, spousta flashbacků a vyprávění, zbytečných zpomalovaček, nelogických momentů a nezáživných rozhovorů. Přitom to vypadá vizuálně celý fakt hezky a různé rasy taky. Film se docela táhne na tuto stopáž a žádná z postav nemá kvalitně napsanou scénu a dostatečný prostor, většina postav řekne opravdu jenom pár vět. Hlavně žádná z postav tam nemá nějakou motivaci nebo důvod proč hned věřit neznámému člověku během 2 minut. Moc jsem chtěl, aby tohle uspělo, protože Zack když má vizi, tak tomu dává opravdu všechno. Takhle si ale budu muset počkat na DC a zkouknout znova abych byl přesvědčen?...Podle traileru na další díl, kde se bude vesnice vyzbrojovat a trénovat, tak už teď z toho nemám dobrý pocit. No uvidíme, ale po této části tomu nevěřím.