• Krátkometrážní

Amityville: Počátek (2018)

To bylo otřesný. Nuda jako prase. Tomuhle se obloukem vyhněte. Sám nevím proč tomu nedám odpad.

Matky (2021)

Slíbil jsem manželce, že jí letos vezmu do letního kina. Jenže nebylo moc času a když už byl, tak to vyšlo právě na film Matky. Do kterýho bych se jinak dobrovolně rozhodně nehrnul. Podle traileru jsem čekal naprostou katastrofu. Nakonec to ale nebyl až takovej průser. Našlo se tu pár vtipných scének a gagů, ale jako celek to celkem hapruje. Určitě si tenhle snímek své příznivce najde. Já to ale rozhodně nebudu. Jednou stačilo.

Vesmír mezi námi (2017) odpad!

Nevím pro kterou věkovou skupinu bylo tohle romantický Sci-Fi určený, ale mě tenhle Bullshit absolutně nezaujal.

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Do jedničky jsem šel prakticky naslepo aniž bych tušil o co půjde a tak mě celkem mile překvapila. Ve dvojce je kouzlo jedničky nenávratně pryč. I tak ale druhej díl považuju za celkem ucházející zábavu, která se sem tam vytasí s povedeným forém, scénou či narážkou. Občas přijde i nějaká ta krvavější scéna. Jednoduše řečeno - průměr kterej nejspíš neurazí ale ani nenadchne.

Co jsme komu zase udělali? (2019)

Oproti prvnímu dílu je to rozhodně slabší. I tak se ale jedná o film u kterýho si člověk oddychne a tu a tam se i pobaví.

Pach krve (2021)

Přiživování se na značce Wrong Turn už dávno nemá smysl. Důkazem je i tenhle novej počin. Už trailer mi napověděl, že asi nepůjde o nic extra a to se i potvrdilo i po dokoukání. Pach krve tu sice cítit je, ale tahle krev je řádně zaschlá a vyčpělá. Nemůžu si pomoct ale bylo to takový nemastný,neslaný. Zbytečně dlouhý a natahovaný, postavy nevýrazný. Čekal jsem aspoň nějaký výživný gore efekty. Ale i na nich se očividně šetřilo a tak je vše mimo kameru. Za mě slabý 2 hvězdy.

V síti (2020)

Téma dokumentu je sice silný a rozhodně aktuální, přesto se ale nemůžu ubránit pocitu, že tomu něco chybí. Nevím jestli je to tím že jsem viděl verzi 15+ ale dokument ve mě absolutně nevyvolal žádný emoce, což je podle mě špatně. Za snahu a zviditelnění ožehavýho tématu ale i tak dávám 3 hvězdy. Smutný na tom je ten fakt, že se to dělo, děje a dít bude dál a tenhle dokument na tom nic nezmění.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Film kterej jsem doposud nikdy neviděl celej. Nedávno bežel v bedně a já jsem ho konečně dokoukal celej a tak ho můžu ohodnotit. Komedii balancující na hraně trapnosti. Někdy fóry vychází, ale mnohdy jsou už za čárou. Povedenej humor střídá ten trapnej a tak je to v podstatě po celou stopáž filmu. Já mám podobný úlety v celku rád a tak můžu s klidným srdcem dát 3 hvězdy. V tomhle případě dokážu pochopit jak 5ti hvězdičkový hodnocení tak i odpad. Tenhle humor prostě neosloví každýho. A jak jsem psal už výše u mě to vyšlo tak napůl.

Černobyl (2014) (TV film) odpad!

Odpadová zhovadilost. Trapná romance na pozadí černobylské katastrofy.

Sviňa (2020)

Tak tímhle u mě Slováci zabodovali. Snímek mě chytil hned od začátku a nepustil až dokonce. V tomhle případě je mi i celkem jedno do jaké míry je film inspirovaný skutečnými událostmi nebo co z toho jsou jen domněnky, spekulace či úplná fikce. Hlavně že se u filmu člověk nenudí. Kromě obsazení Andreje Remeníka do role novináře, který se mi tam vůbec nehodil vyšlo i herecký obsazení. Mezi všemi určitě kraloval Jozef Vajda. Přeci jenom bych filmu vytknul jednu podstatnou věc. A v tomhle případě si dovolím použít část komentáře uživatele Enšpígl s kterým plně souhlasím " Občas mi ten film přišel příliš "zrychlený" a v mnohém nedovyprávěný ". I tak je Sviňa nečekaným překvapením.