Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Trochu už mě tahle série nudila nebo spíše nedokázala překvapit ale tuhle jízdu jsem si užil do poslední minuty. Baví mě že to je přestřelené a že se to nebere zas tak vážně, baví mě všechny ty akční a kamerové nápady a skvělé scény. Tady mě fakt baví i Cruise a respektuju to jako jeho velkou show..co mě ale nebaví je Gabriel a celková story. Našťestí zbytečných keců je tam málo takže jsem uvažoval i o 5*

Krev a zlato (2023)

Oproti Sisu je to kupodivu akorátně přepálené a přesně tak zábavné. Náckove jsou pořádné svině a hlavní boss x B.J. Blaskowitz prostě šlapou

Arnold (2023) (seriál)

Závěrečná půlhoďka to celé zvedá jak Arnieho bicák. Vyjímečný borec

Vetřelci (1986)

Tyjo i po skoro 40ti letech je to naprostá pecka - ten film skoro nezestárl hlavně díky dokonalé režii kde každý záběr je fakt vypiplaný a účelný .A atmo je díky toho skvělé Ripley chystající se na závěrečné kick them all je nejlepší a každý nerd ji musí zbožňovat :) 4K, super zvuk 10/10

The Mandalorian - Kapitola 17: Odpadlík (2023) (epizoda)

Mando a Grogu drží SW nad mléčnou dráhou. Jde vidět láska k tématu,hromada detailů a bizarních potvor. Přímý tah na dějovou branku, vymazlený space dog fight a samozřejmě výborná Goranssonova hudba. Tenhle návrat jako fanda old papundeklových SW fakt cením 4.5*

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Je to nejslabší epizoda.. ale tady to znamená pořád dobrý. Výborný finish a opět super hudba to tahá * nahoru

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Jen chci upozornit kvótobijce že ve hře je jasně naznačeno že Bill je gay a měl partnera o kterého se staral.. Za mě je to super rozšíření, bylo to citlivé, skvěle zahrané, plné originálních detailů. Díky tomu že hru jsem hrál jen kvituji že se jim (zatím) daří tyhle rozšíření o původní story, protože kdybych chtěl ať je to stejné jako hra tak bych si ji radši znovu zahrál

Na nože: Glass Onion (2022)

Mě tyhle hříčky fakt baví.. Vizuálně to má vychytané, s partou výborných herců a zábavnou story. Minule to táhla sladká Ana - tentokrát čokoládově sladká Janelle Monae

Athena (2022)

především za kameru a celkové technické zpracování.. opravdu špičková práce

Pam a Tommy (2022) (seriál)

Líbí se mi jak se to v půlce překlopí ze zábavné bizarní retro jízdy do smutného osobního drama. Herci jsou super ale samozřejmě to táhne šílený Stan a dokonalá a naprosto k sežráni Lily James