Untitled Star Trek Movie

? %
USA, 2025

Diskuze

Feidias

TMP je prostě nej ST film, aspoň tedy stran těch původních. JJ Treky ale mám taky moc rád, ačkoli to jsou filmy blížící se stylu TWoK, nebo FC. V zásadě mám rád všechny ST filmy, ale TMP je u mě tím nejlepším :)
Stran DIS, tak tam mám 32. století taky moc rád a to nejen pro všechno to nové stran technologií, uniforem či designů, ale hlavně pak díky těm pro mě báječným příběhům a story arcům.

Jakkob

Dílu různého stylu je požehnaně. Pamatuju si, že máme oba rádi první Star Trek film. Tam se za mě neskutečně povedla atmosféra a žádný jiný st už nic podobného neměl. Co se týče DIS tak se mi líbila ta vzdálená budoucnost. Bych si uměl představit řadu zajímavých příběhu i tam.

Feidias

To je to, co se mi na Treku dlouhodobě moc líbí - člověk si z té nezměrné variace filmů a seriálů (a knížek, her, komiksů atd.) snadno vybere to, co se mu líbí nejvíce a to klidně i stran jedné z mnoha alternativních realit, jako je v našem případě Zrcadlový vesmír :)

Feidias

Zrcadlový Vesmír v DIS byl pro mě zase skvělý, ale nejoblíbenější mám asi tu prapůvodní TOS variaci :)

Jakkob

Jo no. First Contact vlastně taky. Z Voyageru si pamatuju tu loď co vymazávala civilizace. Pak díl s Kes kdy mezi různými realitami přeskakovala, atd. Mirror Universe je zajímavý. Jen se mi moc nelíbilo jeho ztvárnění v DIS. Díly z DS9 v Mirror Universe byly dobré.

Feidias

Těch realit je samozřejmě více - třeba tzv. Mirror Universe aka Zrcadlový vesmír je mezi fanoušky i tvůrci dosti populární a měli jsme možnost do něho v několika epizodách několika ST seriálů nakouknout. Jsou tu i různé reality ukázané třeba jen v jedné či dvou epizodách atd. Celkem pěkný přehled vede Memory Alpha.. :)

Jakkob

vím co je Kelvin Timeline, ale ony jsou kánonově snad jen tahle a originál, ale mě to stejně přijde jak kdyby jich bylo více. Nějak mi to nevadí. Ať je to kterákoliv timeline, tak hlavně ať je to dobré:)

Feidias

Uvidíme zda mimo zasazení před ST 2009 půjde i o zasazení do zcela jiné čas. linie, nebo půjde nadále o Kelvin Timeline. Osobně mám KT moc rád, ale zcela nová čas. linie by mi asi nevadila. Nicméně spíše si myslím, že půjde o KT…

Jakkob

Aneb třetí filmový Star Trek restart:). Andor je skvělý! Tedy, že se režie ujímá člověk, který se na něm podílel zní dobře!

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak to jsem zvědavý, jestli tohle dotáhnou do finále a nedopadne to jako x-krát odkládané a nakonec nerealizované pokračování Beyondu...
Ale avizované zasazení dekád před událostmi v Treku 2009 zní zajímavě, takže pokud by to dopadlo, budu asi jenom rád. No tak uvidíme.. 🤞🙏

na příspěvěk reagoval Feidias

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024