Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní. (Falcon)

elizabet

Mě osobně se tento film velmi líbil. Má to celkem nečekaný konec, ale je to krásný :) Prostě taková šípková růžebka po Americku :D ()

Majket

Mělo to jednu chybičku - toho příšerného prince. Kde se vzal, tu se vzal, a kdyby tam nebyl, tak by se nic nestalo. ()

Pete1790

Od traileru jsem se na tento snímek těšil a musím říct, že jsem po dlouhé odcházel ze sálu se splněným očekáváním. Film si na nic nehraje, efekty vypadají skvěle a obrátit klaďase v záporáky funguje naprosto úžasně. Angelina Jolie se zřejmě pro tuhle roli narodila. Nejsem pohádkový typ, ale tahle mi učarovala. 9,7/10 ()

black8

Najlepšia rozprávka, akú som kedy videla. Bavila ma od začiatku až do úplného konca. A po dlhom čase ma konečne opäť bavilo sledovať Angelinu Jolie. Táto rola jej absolútne sadla. Jej výrazná mimika nemala chybu, verila som jej úplne všetko, bolesť, roztopaš, ľútosť a aj lásku. Ďalej oceňujem všetky tie pre mladé ženy relevantné posolstvá. Všetko som pochopila (asi aj tak dosť po svojom) a všetko chválim. Vizuálna stránka bola tiež dokonalá. A čo je absolútne prekvapivé, tak aj slovenský dabing bol ok. A som veľmi vďačná za ten happy end. Iný koniec (tak ako aj iné prerozprávanie príbehu) by ma boleli. A verím v pravú lásku a chcem lietať! ()

Enzo555

Ako lesbická lovestory to bolo zaujímavé, ako produkt zrodený z neobmedzených Disney financií- urážajúco nedotiahnutý a nahlúply. Scenáristka sa rozhodla prekopať príbeh klasickej rozprávkovej mrchy sladobôľnym smerom "ona predsa nemôže byť od prírody zlá, musela byť dobrá, najlepšia! len jej niekto (chlap) ublížil. Že tým Disney svoj pôvodný krásny animák, na ktorom dodnes bohatne, postavil na hlavu a každá z postáv (okrem kráľovnej, ale tá má len 1 vetu) sa správa inak..? Nevadí, určite im to nezabráni predávať oba filmy najbližšie Vianoce v kolekcii. Najviac ma mrzelo, že svoj vizuálne najštýlovejší animák prekuli na gýčový cgi chaos uberajúci sa minimálne troma rôznymi smermi. Jediné plus je obsadenie stále ešte charizmatickej Angeliny Jolie do roly Karikatúry zla- jej hrôzostrašne vychudnutá postava konečne nepôsobí rušivo. Film si treba pozrieť v originálnom znení, krik Angie je skvelý! Pamätáte sa ako vrieskala v 'Alexander the Great'? :D "In my womb I carried my avenger!!!" ()

luciasce

Kdyby to v sobě obsahovalo alespoň trochu základní logiky, byl by to skvělý film, takhle to na mě působilo jako přetechnizovaný patos, ten závěr byl ale pěkný. ()

gipper

Pěknej pohádkovej příběh to byl. Angelina byla super sexy a Zlobu zahrála taky parádně! Připadalo mi to hoodně podobný jako Sněhurka a lovec. Akorát teda Sněhurka se - co se obsazení herců týká - povedla přecijen o něco víc. Takováhle Šípková Růženka, no já nevím. Já si jí představuju jinak :) Ovšem lesní království to se povedlo! ()

ProfiDivak

Nový a originálny pohľad na zlo v človeku a jeho premeny. Prekonanie schém "dobrých" a "zlých" postáv, ľadová a krásna Angelina Jolie, pútavý motív ukradnutých krídel aj celková idea príbehu, vtipná verzia bozku pravej lásky a opojná Lana Del Rey ako dezert. ()

Sitar1

Široko daleko nejlepší pohádka z které bohužel vyplývá, že chlapi jsou vesměs grázlové a podvraťáci a že pravá láska mezi mužem a ženou, jakožto partnery, je prežitý mýtus. ()

Shimmy

Už když jsem poprvé uviděla trailer si říkám, že tenhle film určitě za shlédnutí bude stát ale ne jentak obyčejně doma, a dneska se mi to v kině jen potvrdilo. Zajímavé, vážně skvěle natočené, pojato i vtipně a mile, a také se mi moc líbilo, že to nebylo jak přes kopírák s pohádkou od Disneyho:) Vážně jsem moc spokojená, a Angelina mě v téhle roli příjemně překvapila. ()

Saxos

Trochu jinak pojatá původní Šípková Růženka, ale stejně hezká. Angelina - víla s rohama a křídly, ať hodná nebo zlá, byla krásná. Počítačová grafika, efekty, hudba a zvuk, Angelina jako Zloba a studio Disney je určitě spokojeno, jako já. ()

anarya

Angelina roli zahrála perfektně, bylo vidět, jak si ji užívá. Druhá věc, co se mi líbila, byl odklon od tradičního scénáře Šípkové Růženky a polibek pravé lásky. ()

MorraEddie

Zcela upřímně musím prohlásit,že jsem čekal o dost víc. Mé očekávání hlavně nabudilo zdejší hodnocení a recenze plné chvály,které dle mého soudu nejsou až tak zasloužené. Nejlepší na celém filmu je jeho vizuální stránka a Angelina v roli Maleficent. Příběh jako takový mě nijak nezaujal,i když nápad podívat se na klasickou pohádku z druhé strany ( z pohledu Zloby ) se mi zdál před shlédnutím tohoto filmu jako super nápad. Ve výsledku se jedná o čistý průměr,který jen díky skvělé Jolie míří do vyšších sfér. ()

lilekbig

Nádherné zpracování! Mnohem lepší než původní Šípková Růženka. Však taky tohle je oficialní příběh. 100% ()

Hellscuboy

Trpíce šílenou nedočkavostí,stáhnouc první z koukatelných verzí,leč s titulky,jsme chrabře zhlédli očekávanou Zlobičku......a.......nádchera,po vizuelní stránce,krásné a to i přes čtení titulků,unikajíc takřka polovina filmu...někteří hnidopichové budou samo žvatlat(ať vás sežere dřevěná hadice)...po svém,vyprávěná pohádka a co,že jinak?!...Anželína je prostě <3 ...Růža se mi moc nelíbila,ale to nikoho nezajímá,těch postaviček a stvoření,paráda,pro fandy fantasy akorát...zábava parádní,s otevřenou hubou hledíc a kupodivu ne lidem fandíc,budeme netrpělivě čekat na HD a po českém jazyčisku. ()

Dacsus

Inak podaný známy rozprávkový príbeh - ja som spokojný, viacej som nečakal, ba dostal som viacej (myslím tým vzhľadom k pôvodnému príbehu). Pekne natočené, naozaj atmosférické... ()

kramatos

Parádní pohádka, ALE otázka je pro koho? Pro děti rozhodně ne, a pro dospělé je moc dětská. I tak si ale udržuje parádní atmosféru, a nedivil bych se kdyby ukáplo pár kapek slané vody. Jolie nepředvádí kdovíjaké herecké orgie, prostě KLASICKY snesitelná. Volba sekundanta Copleye si nejsem jistý zda byla uplně správná, přesto že vynikající herec, zde mi nějak nesedl. Atmosféra byla natolik solidní, že jsem byl ochoten odpustit logické kyxy a spol. Každopádně hodnotím samotný film, pokud bych měl totiž hodnotit jeho poselství, tak jsme uplně někde jinde - viz. odpad. Vílá vypadající jak démon je v podstatě hodná, lidé jsou zlí, !KŘTINY! - co to k čertu??? - podprahové zdělení = křesťané jsou zlý a zákeřní, démoni jsou hodní. Takže budu sprostý - nasrat! ()

Zloduši od Disneyho dostanou seriál

Zloduši od Disneyho dostanou seriál

05.03.2019

Johansson nejlépe placenou herečkou

Johansson nejlépe placenou herečkou

19.08.2018

Jako každý rok přichází magazín Forbes s žebříčkem nejlépe placených herců současnosti a v tom letošním jsme se pak dočkali hned několika změn. Na prvním místě se totiž umístila herečka Scarlett… (více)

Kdy se vrátíme do země Oz?

Kdy se vrátíme do země Oz?

18.06.2016

Hrané pohádky frčí jako nikdy předtím. U Disneyho zabodovali hlavně se Zlobou a Popelkou a příští rok se bude pokračovat Kráskou a zvířetem. Nové pohádky se ale chystají i všude jinde a s tou… (více)

Připravte se na záplavu pohádek

Připravte se na záplavu pohádek