Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

ostravak30

I tučňáci jsou jedni z těch, kteří svou typologií baví jen při prvních pár dialozích. Říká se, že o Vánocích nemá nikdo být sám, ale dospělí to s trochou štěstí přežít mohou. Taky jsem dnes večer sám, když tohle píšu. Ale u dětí by to platit rozhodně mělo. A třeba se i oni díky tomuto filmečku něco naučí. Myslím, že malí se rozhodně pobaví mnohem víc. ()

lobo87

Fantastický kraťas s neprekonateľnými a nebezpečnými tučniakmi a ich prežitím vianočných sviatkov... 75% ()

blondboss

Tučniaci vo vianočnej akcii. Veľmi slušne našľapaný akčný kraťas, ktorý musí pobaviť každého, kto si na neho nájde čas. Šlape to 11 minút v kuse bez nároku na oddych. Mne sa to páčilo určite o level viac ako samotný celovečerný Madagaskar, na základe ktorého toto vzniklo. Spokojnosť. 75 % ()

wobufet

Po dlouhé době sem se opravdu hlasitě nasmál. Tučňáci jsou pro mě jeden z nejlepších krátký animovaný film, co sem kdy viděl. Doufám že se jednou i černobílá parta dočká samostatného celovečeráku ()

kishi_SO

nie vzdy hviezdy vo vedlajsich rolach v jednom animaku dosiahnu upsech aj vo vlastnom pribehu. Sice je to vtipne (a paru krat ma brucho zabolelo), roztomile a neviem co este, ale na tucniacke misie z Madagascaru to nema. ()

michalkop

Kratičké avšak velice vtipné dílko. Tahle parta tučňáků nemá chybu. Viděl jsem před x lety v kině před nějakým jiným filmem. Tohle si pamatuji doteď, ten film vůbec. ()

AdelleR

Úplně se mi povedlo zapomenout, že tenhle vánoční kraťas existuje, a že to byla nostalgická jízda! Vánoční Madagaskar mi sedl krapet víc, ale i tohle je správně vtipné a praštěné, klasičtí tučňáci. :) ()