Anakonda 4: Cesta krve

(TV film)
  • Česko Anakonda: Krvavá cesta (více)

Jeden z plazivých potomků geneticky upravené anakondy se znovu probral k životu v dalším akcí nabitém pokračování série Anakonda. Umírající magnát Murdoch si najímá doktora, který má za úkol sklidit čerstvé krvavé orchideje a experimentovat s jejich oživovacím nektarem na hadím mláděti. Z háděte však přes noc vyrůstá monstrum ohromné velikosti a s ještě větší chutí k jídlu... (oficiální text distributora)

borec999

Dvojka bola celkom fajn béčkom, trojka výplachové guilty pleasure zetko a štvorka? Nič z toho. Je zrejmé, že štvorka sa natáčala podobne ako trojka v Rumunsku(otrasné lokácie) a zrejme aj naraz aby sa ušetrili náklady. Vracia sa väčšina hercov z minulej casti (akurát ten najvýraznejší-David Hasselhoff tu nie je- veľká chyba) a dejovo sa plynule pokračuje tam, kde sme minule skončili. Samotná anakonda vyzerá trochu lepšie ako v trojke( avšak stále veľmi zle), no čo sa týka akcie a útokov je omnoho umiernenejšia. Skrátka, v štvorke nefunguje už nič. Ani herci, ani scenár a ani akcia. Je to len zlý a hlavne desivo nudný film s CGI hadom, ktorý občasne niekomu odkusne hlavu alebo niekoho zožerie. Radšej sa tomu vyhnite, naozaj tu nič nestojí za pozornosť. 15% ()

Holina odpad!

Jsem nepoučitelný. Přiznávám, že první díl, který se nedočkal velké úcty jsem zhltl jako brambůrku, ve dvojce jsem jen hádal co se odehrává ve tmě a u trojky jsem si ublinkl. A přesto jsem se pustil i do čtvrtého dílu, této k likvidaci odsouzené série. A ano - ani nepřítomnost Hasselhoffa nic nezachrání... ()

Paity odpad!

Jestli chcete vidět totální kravinu, pusťte si Anakondu 4: Cesta blbosti, stupidity a krve. Dobré asi jen na otestování televize, zda vám funguje barva. ()

Prochy38

Rád jsem se po dlouhé době setkal v nějakém filmu s L. Ashbym. Škoda, že to muselo být za těchto okolností. Totální odpad. Ale pozor, o trochu míň než Děti Anakondy. To byla sračka. 4ka už nedělá tolik chyb, alespoň co se týče hada, i když vypadal strašně... ale to už jsem se vztekal v komentářích předtím. Hvězdička opět za krásnou C. Allen. Ale prosím, prosím, už žádné další Anakondy. Nechte je už být.... ()

Hanes88 odpad!

Asi bych normálně dal 1*, ale protože dvojce jsem dal taky jen jednu tak tady už musím dát bohužel odpad. ()

RomeroIsGod odpad!

Extrémní shit. Na začátku jsem si dělal srandu, že tomu useknutýmu ocásku doroste hlava. Neuplynuly ani tři vteřiny a vona tomu ta palice fakt dorostla. ()

Matli odpad!

Původně jsem to neviděl tak špatně, relativně normální podprůměr, ale jakmile najelo auto (Jeep) na krtinec a převrátilo se, tak jsem měl dost a měl jsem jasno. Zasloužených 8% ()

zdeny99

Příšerné zakončení "anakondí ságy". Hůř to už natočit snad ani nešlo. Tady už nejde o anakondu, ale o zmutovaného hada, který se vlivem nějakého séra 100 x zvětšil a má ještě díky němu regenerační schopnost, takže nejde ani zabít. I vizuálně je nejotřesnější. Vypadá jako dlouhá špageta s hadí hlavou. Tady se opravdu vůbec nic nepovedlo. Ani ta čubka z minulého dílu, Crystal Allen, tady už není tou samicí v narvaných riflích a bílém tričku, nýbrž nějakou vojenskou kreaturou ala Lara Croft. [1281. hodnocení, 80. komentář, 13%] ()

Hapretor

Velmi nezajímavý, ani záživný film. Odpad však to není. Tak přísný nebudu. Má to i lepší momenty. Linden Asshby to jistí. ()

Ronyk7 odpad!

Tak trojku jsem ještě rozdýchal, ale tohle už ne. Johny Cage z MK to prostě nezvládá a musí být pořádně zoufalý když jde do něčeho takovýho.. 07.07.2009 ()

foundation

Tretiu aj stvrtu Anakondu som videl hned po sebe takze mam jasno v tom ze oba filmy sa nachadzaju na prakticky rovnakej urovni. Opat je to stupidita za stupiditou ale opat mozem povedat ze uz som videl ovela horsie filmy. A ze ich nebolo malo. ()

Ondr@932

Toto další pokračování anakondy musím uznat, že je o trochu, ale opravdu jen o trochu lepší než trojka. Bylo to více napínavé a lépe zpracované, ale to je vše. Nejvíce mě štvalo ta úplná amatérská animace anakondy která je ještě více směšná než ve trojce... Dávám 3/10 ()

HonzaMag odpad!

Tak to už je snad úplné dno, kam se tato série mohla dostat. Přiznám se, že bez rychloposunu při přehrávání bych se tentokrát neobešel. Nějak se nám s těmi rumunskými scenériemi roztrhl pytel - asi jejich vláda zareagovala na "finanční pobídky" pro filmaře pružněji než ta naše :-) Na podobné filmy nejsou potřeba žádné ateliéry - postačí pár stromů, jedna až dvě chajdy, digitální kamera, notebook a pár bezdomovců ... ()

Likan7 odpad!

Nechápu, jak někdo mohl natočit po zrůdné trojce ještě zrůdnější čtyřku. Podle zajímavostí vznikaly filmy najednou, to z toho tvůrci chtěli udělat ságu či co? Od trojky se to skoro neliší, triky jsou hnusný, anakonda taky, jen krve se tu nešetří. Prostě devadesáti minutový film, kde se parta lidí honí po lese s digitální anakondou a nikdo přitom nepoužije mozek. Snad už další díl nebude, sotva jsem dokoukal tohle. ()

TSZ odpad!

Hodnotím po shlédnutí asi půlhodinového fragmentu, pak jsem začal mít zcela reálný strach že mi vypadnou oční bulvy z jamek, tak jsem to radši vypl. Nicméně myslím, že i za tak krátkou dobu jsem získal konkrétní představu o tom, jak to celé vypadá. ()

Godhaj odpad!

,,Já tohle můžu, jsem otrokem rytmu." Čtvrtá anakonda už nemá s tou původní nic společného. Banda nájemných žoldáků, studentíka, vědeckého týmu a hlavní vědátorky se prohánějí rumunskými lesy a přitom je honí ,,anakonda", která má asi 20 cm zuby. Kvalita dialogů, kamery a zvuků je nečekaně otřesná. Scénář absolutně nijak nerozvíjí anonymní postavy, takže je divák nucen opět fandit přerostlému plazovi. ()