Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

Thanyss

Ja nevim, ale nejak jsem od toho filmu cekala vic. Pokud se clovek nudi, tak se s tim da docela dobre zabit odpoledne, kdyz nemate nic jineho na praci, ale zazraky od toho rozhodne necekejte. I kdyz na druhou stranu, zaver me docela prekvapil, ale z toho tematu slo vytriskat mnohem, mnohem vic!!! ()

dusa77

Společně s Drive Angry asi nejhorší film za poslední rok.Nicolas Cage si vybírá opravdu skvělé scénáře. ()

Dr.Abe

Mě se to líbilo. Jak po výpravné stránce, bojovném úvodu, tak hlavně i co se týče záběrů oblohy a prostředí. Bitvy na začátku bych srovnal s Kralovstvím nebezským - křižáci vypadali realisticky... ()

JackWalters

Dyť by to mohlo bejt dobrý. Téměř celej film, tedy až do toho kláštera jsem dumal, jestli je čarodějnice nebo není. Atmosféra ušla a herci mohli bejt i horší, děj nám hezky gradoval, až do závěru kde bychom se eventuálně dozvěděli jestli nám scénárista věří na čarodějnice. Ale ne, ten trotl tam prostě musel narvat přímý pohled na ďábla (Přísahám že lepší animaci jsem viděl v sedmdesátejch) který vypadal jako šedivý rohatý kulturista. Věrohodnější vídáváme v centru matičky Prahy kolem pátého prosince. Byly by tu 4 hvězdičky, v případě originálního závěru (třeba kdyby jí upálili) bych uvažoval nad pěti, ale za ten komický závěr, spojený s patosem hrdinství podezřele, ve stylu vinnetoua, chcípajícího Behmana dávám dvě. A ještě buďte rádi! ()

kishi_SO

tento filmovy pocin ma 2 silne miesta. Prvu minutu, ktora ukazuje odsudenie a poslednu minutu, ked si vydychnete, ze je uz koniec. Slabe, bez napatia a bez vsetkeho co by som cakal vo filme s Perlmanom. 2* len kvoli Cageovi a Perlmanovi. ()

bezprezdivky

A mně se to docela líbilo .... Velkým dílem k tomu přispělo nulové očekávání, ale i tak. Pustíte si akční středověké fantasy, a to taky dostanete. Cage až na jednu scénu (kde předstírá rozčílení takové, až mu do kamery lezou středověce bílobílé zuby) hraje to co má. Hodnocení u mě sráží závěr, jehož triky jsou tak na úrovni současného animáčku. Ale jinak pěkně temné, ponuré, mysteriozní a s (docela) nečekaným závěrem. ()

Jack_F.

Film nebyl o velkých rubačkách křižáků....a já se prostě bavil, Víc, než bych čekal a než bude od velmi nízkého hodnocení čekat i jiný smrtelník. ()

annash

Sleduje se to lehce, nepotřebujete nad tím přemýšlet a ani tam neprobíhá znásilnění žádného historického faktu. Vlastně je to asi nejmenší zlo, ve kterém se Cage v poslední době zjevil. Po většinu času jsem se bavila a konec mě kupodivu úplně překvapil. A jak mi vadila úvodní křižácká bitva (kde sami rytíři vypadali jako Bratrstvo kočičí pracky útočící na Rychlé šípy), tak jsem při závěrečném rituálu téměř trnula. Ron Perlman je vážně zábavná držka. ()

Mathyen

není to až taková katastrofa, jak je to tu předkládáno. Za vizuální efekty, masky(Ch.Lee) a kostýmy jsem dal tu čtvrtou. Cage poslední dobou hraje v čím dál horších filmech, přehrává a je to divný, ale Proroctví a Hon na čarodějnice patří k tomu lepšímu 6.5/10 ()

DansteR

"Honor is not a thing to be dismissed or forgotten."...průměrný fantasy film, s MÍRNĚ nadprůměrným obsazením (ne že by Cage a spol. hráli tak dokonale, ale dalo se to snést. Perlman prostě klasika. Celé to bylo trochu moc digitální a hodně moc přitažené za vlasy i na to, že to má být dobrodružné fantasy. Výsledkem toho všeho je průměrný dojem, protože nemohu říct, že by se mi film nelíbil, ale jednou to bohatě stačilo. Takže 50% ()

LilySnape

Film se mi moc líbil a líbí se mi i počtvrté co na něj koukám, naposledy zrovna včera. Nicméně jen kvůli těm nepovedeným digitálním mnichům lezoucím po stropě dám " jen " 4 hvězdičky ! Jen kvůli nim... Nicolas je jako rytíř přímo k sežrání * uklidni se moje divouce bijící srdce :-D * a Ron Pearlman , spolu s ním, je dokonce taky sympatický. Celý film jde z akce do akce a jelikož režiséra neznám ( přiznávám ), tak mi i režisérská práce přišla dobrá. Vlastně vše tu už padlo a nemohu než vyzdvihnout komentáře Enšpígla ,Verbala a B!Shopa, kteří perfektně vyjádřili i mé pocity ! Skoro přes všechny ty bombastické komentáře nechápu, kde tenhle výborný film na téma křižáci, církev, čarodějnice, satan, zlo, dobro dostal pouze 57% ??? A postoj proti církvi ? Nikdy bych jim nezapomněla to, co udělali Templářům ! A to jde jen o to, že v tehdejších dobách ještě někdo věřil na spásu. A ještě za to, že půjde na roky bojovat ve jménu církve proti Saracénům ;-) Ale ať se zase dostanu tady k filmu... Nevím kdo z vás viděl ALTERNATIVNÍ KONEC FILMU na dvd ... mě teda přišel mnohem lepší ten filmový . Protože za A) Nicolas držící ďábla v šachu a ještě je jím probodávám, tak to je fakt ( pro mou SM duši ) žrádlo a za B) zlo je pro mě lépe mu v podobě satana než oné drobné dívky, která Nicka probodne mečem a on ho pak hrdinně drží , aby nemohla probodnout mladého ministranta ( adepta na rytíře ). ()

faktor_xx

Tento historický film s nádychom hororových prvkov mi príde skôr ako dobrodružstvo, ktorého dej je zbytočne natiahnutý a k efektom používa len hru so zvukom...zo začiatku to vyzerá ako kvalitný film, ale po pár minútach je vidno, že sa jedná len o ďalší hollywoodsky "prepadák", ktorý dúfal, že zvučné mená mu zaručia kvalitu...ale nie je to len na hercoch, ktorí podali celkom dobrý výkon, ale ten dej mi prišiel veľmi jednoduchý, predvídateľný, detský a nelogický...efekty sú perfektné, a to je asi jediné čo zdvíha level resp úroveň tohto filmu....každý jeden kúsok príbehu, každý moment je príliš, ale príliš natiahnutý v snahe čo najviac "napnúť" diváka, ale má to presne opačný efekt....má to slušný námet, ale chýba mu väčšie prepracovanie...55% ()

Horác

Ron Perlman kdysi hrál v jednom filmu, který dovedl navodit temnou středověkou atmosféru. Tady se pár takových náznaků jen mihlo. Zato je tu spousta kouzel druhé třídy. ()

Desmi

Jo, nic geniálního to není, ale je to fakt svižná a dobrá akce, která hezky utíká. Člověk u ní nemusí přemýšlet atd. Už jsem si všimnul, že je to tu samej intelektuál s chutí na pořádně hluboký drama, ale na to se většinou dá jen stěží koukat. Na tohle se kouká dobře..! ()

Keytt

Ještě před shlédnutím jsem měla určitou představu, co od Honu na čarodějnice očekávat. Mé smýšlení o tomto filmu však nabralo úplně jiný směr už v úvodu, kdy mě přinejmenším zmátl fakt, že čarodějnictví zde předbíhá svou dobu téměř o 200 let. Nicméně díky celkem dobře vykreslené atmosféře jsem na historické nepřesnosti na malou chvíli zapomněla a zaměřila se na to ostatní. Prostředí a kulisy moc pěkně vytvářejí ponuré prostředí plné morové epidemie, ale i přes všechno úsilí o nečekaný konec jsem byla spíše pobavená, než vystrašená. 40% ()

aannemer

Napoprvé jsem si to moc neužil, ale podruhé se mi to líbilo. Sice nic světoborného, klasika čarodějnic mixnutá exorcismem, ale vzhledem ke stopáži filmu se nudit rozhodně nestačíte. ()

LCH

Celkem povedená Fantasy zábava ze středověkého prostředí. Konec byl nečekaný. Dávám (60%). Takže to vyjde na 3 hvězdy. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor