Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

psychoza

Dá sa na tom dobre zabaviť a posmiať, ale už to neni ten starý dobrý Madagascar o divočine a zvieratkách na úteku... ten cirkus je nechutný a záverečné zvieracie čísla vo farbách jedovatého disko sú uplne na hlavu.. čo si z toho dieťa má odniesť? ani vtipné to nebolo... a ešte jedna vec mi bola ako päsť na oko - tá medvedica.. ako jediné zviera je tam medveď vykreslený ako tupý, nerozprávajúci, neustále revúci a smradľavý tvor... a na tom bicyklíku keď som ju videla tak mi bolo až smutno :( Čo ja viem, ked to takto píšem tak mi to ani na tie 3 hviezdičky nepríde, ale faktom zostáva že animák pobavil - splnil účel, menej nedám. ()

Polnoch

Neporovnateľne slabšie oproti prvým dvom dielom. V prvom rade v žiadnom prípade nemôžeme hovoriť o rodinnej komédii, Madagaskar 3 je film určený čisto pre deti, ktorým stačí, že sa zvieratka šantia, poskakujú a smejú a deti majú z filmu super zážitok. V takomto duchu bol písaný aj scenár, prvú polovicu som len pozeral, že čo sa to preboha deje, jedna sprostosť za druhou, pamätám si z toho fakt len ako zvieratká skákali, veci lietali a každý sa smial. V druhej polke bola snaha o nejakú hru na city, pekný morálny príbeh, no bolo to tak plytké a hneď jasné.. ani kúsok originality. Nepatrím medzi milovníkov animovaných rozprávok, no z času na čas si aj rád nejakú pozriem a aj sa celkom pobavím, napríklad pri takej Dobe ľadovej sa vždy výborne nasmejem, taktiež som sa bavil na prvých dvoch Madagaskaroch, ale tento tretí sa zvrhol do humoru typu - bavíme sa na tom, ako zvieratko hovorí smiešnym prízvukom a potom si buchne hlavu do zárubne.. fakt ako pre 3 ročné deti. Nehumorná strata času, plynúce animácie bez zmyslu. ()

Simomon

POSLEDNÍ SLOVO: Výborně! Madagaskar 3 je až překvapivě vtipný, má působivou akční kameru, gradující dějový spád, nadupaný soundtrack a epickej konec. Prostě skvělej animák 5/5* ()

Lupes

Pro hyperaktivní jedince se sklonem ke slaboduchosti. Pro sjížděče klipů MTV. A pro vaše děti, pokud z nich chcete mít v pravdě do nekonečna rotující opičky (Reel 2 Real). Myšlení pak ovšem nečekejte, bude to jen o pohybu. "Fakt jízda, vole!" ()

Rudyamon

Třetí Madagaskar opět představil čtveřici kamarádů za ZOO a jejich společníky, tentokrát na cestě do Evropy, přidal ovšem i padoucha (Hm, jak se vlastně řekne padouch v ženském rodu? Třeba tchýně?) na straně zákona v podobě kapitánky Chantal DuBois, a to je postava v animovaném filmu vskutku nebývalá! Ve scéně na nádraží velice věrně vysvětluje, proč se policajtům říká čmuchal... :-) Film obsahuje opět velkou přehršel hlášek, které prostě žeru (Alex: „Mí předkové vstupovali v Koloseu, diváci tam seděli jak přikovaní, prý je moc žrali...“), které mě obohatili (Šéf tučňáků: „Kovalski, budeme boháči, fyzikální zákony se na nás nevztahují!“), které mě rozptýlili (Jelimán: „Jsem jenom prdící polštářek pro tvoje rozptýlení... a přitom záleží jen na tom, jak páchneme společně.“) a ve kterých jsem se našel (Marty: „Až mně budeš někde hledat, tak tam nebudu!“). K tomu všemu poměrně akční děj, skvělý dabing, hezká (byť opravdu trochu vyumělkovaná animace) a celkově při všech třech dílech docela dobrá zábava (umocněná tím, že jsem dal všechny tři díly najednou, můj klasický filmový maraton...) - nemůžu hodnotit jinak, než opět 4 hvězdičky - 80%. A na závěr velká myšlenka, kterou se odteď hodlám řídit, zvlášť pro její úchvatný filosofický rozměr: „Žádné velké flusy do cizí pusy!“ ()

Likan7

Neskutečná kravina. Od třetího Madagaskaru jsem nic nečekal a dostal jsem ještě méně. Na každým záběru je vidět, že se tady hraje pro to nejmenší publikum, a kde první dva filmy dejme tomu bavily a dospělý to snášeli, tady to vyloženě failuje. Všichni křičej, řvou, jsou roztomilý, dělají skopičiny, je to barevný a rychle se to pohybuje. Nic víc. Všechno ostatní chybí. ()

Hashirama

Kadence frků, vizuální pestrosti, chytlavých vypalovaček a našlápnuté akce je neuvěřitelná! Jedním slovem odzbrojující! 9/10 ()

TommyDiamond

Když porovnám tento film s předchozími dvěma díly, tak je to hodně velké zklamání. Madagaskar 3 je takový film na jedno podívání a dost. Bohužel je to tak! Laťka předchozími dvěma díly byla nastavena moc vysoko. Humor zde skřípal a já se nesmál.....ani tučnáci a ani král Jeliman (který byli v předchozích dílech doslova božští) mě nepotěšili, ale spíš hrubě zklamali. Jediný plus ode mě dostane francouzká komisařka. Ta mě opravdu bavila. Třetí díl, jak už to u pokračování chodí je pouze komerčním tahem. A proto nechoďte do kina a nevyhazujte peníze z okna jako já. Celkově 45% ()

wOOzIe

Jelikož jsem opravdu Madagaskarožroutem, tak je dost možné že to hodnocení nebude uplně objektivní, nicméně můžu opravdu říct , že jsem se smál a že mě to bavilo.... Co mi však vadilo na trojce oproti předchozím? Nikdy jsem to ještě neřekl, ale ano! Vadil mi tu přílišné rozvíjení příběhu. Když se podívám na dvojku a jedničku? To jsou přesně ty dva Madagaskary, které jsou svižné, zábavné a hlavně sakra vtipné. Koncentrace hlášek a vtipu však ve trojce trochu upadá, a to hlavně v druhé polovině filmu, kde se, jak už jsem říkal, začíná rozvíjet ´´příběh´´ a směřuje to víc k dětským divákům... Pokud to vezmu kolem a kolem, tak minimálně v první půlce jsou opět nezapomenutelné momenty, a musím opravdu říct, že jsem se bavil! Jen co je mi ještě líto, je to, že je použito málo původních soundtrackových motivů(Jinak ale soundtrack je stejně bomba :-)).... ()

Bastinka

Člověk by si myslel, že když už je to 3 díl bude to nuda...ale to je špatně. Super hudba, super hlášky...a to 3D bylo taky moc hezky udělaný...doporučuju vidět :-) ()

Veri24

Tři hvězdičky dávám pouze za skvělé 3D efekty. Splašená komedie, u které jsem se každou minutu modlila za konec. A souhlasím s Darren -> film pro děti, který by měl jít příkladem nám vzkazuje: cirkus je pro zvířata to nejlepší...to musí být joke :D ()

Marty7CZ

Skvělá zábava pro celou rodinku! Parádní barevnej bijak s moc sympatickou bandou zvireny, která neskutecne baví na výbornou hudbu. Proti Době ledový jde tohle dílko kvalitou nahoru a to se cení dvojnásob!!!!! ()

Shredder

Treti Madagascar ma prijemne prekvapil, nakolko predcil moje ocakavania. Clovek nema priestor na nudu, kedze cely film je jedna velka blazniva farebna jazda. Zatial co Ice Age 4 posobila ako stary unaveny komik, ktoremu uz davno dosiel dych, Madagascar ponuka jeden perfektny vtip za druhym. Vsetko prekypuje napadmi, energiou a tvorcovia nezabudli ani nato, ze ziadny film nie je kompletny bez dokonaleho hudobneho doprovodu. Zaroven sa vsak zhorsila uroven pribehu, dej obsahoval jedno obrovske klise, ktore neskutocne neznasam, logika isla stranou a niektore scenky boli tak prehnane, ze by mali patrit skor do Looney Tunes, nez sem. Bavil som sa ale nadmieru dobre a urcite si to pozriem este raz vo Full HD rozliseni, minimalne kvoli tomu cirkusovemu vystupeniu. ()

Sundance.cz

Zatím (počítám, že bude další) nejlepší díl ze všech. Pěkně vybarvenej, vtipnej, "namíchané" národy, moderní hudba versus klasika od Hanse Zimmera. Jsem mile překvapen a dávám 85 %. ()

Lilien

po pre mňá slabej dvojke..prišlo M3 ako blesk z jasného neba. M3 je plnohodnotná zábava pre celú rodinu so silným zmyslom pre detail. Dosýta si tu užijeme starých známych hrdinov ,tak isto ako aj kopec ďalších nových postáv. A King Julian a tá medvedica to je podľa mňa svadba roka, a na tej Ducati sú jedineční. ()

lksvcr

Hodnotím tento film dobře, ale přesto to pár mouch mělo, jako na příklad, že to někdy bylo přehnané jako když se král jelimán zamiloval do medvědice a podobně. Ovšem konec filmu na mě udělal velký dojem, a proto tento film si ode mne zaslouží vysoké hodnocení ()

Zombiepod

Madagascar sa ako animák stal niečím ako rutinou, že za každých pár rokov príde nový diel. Napriek tomu však Europe's Most Wanted opravuje všetky filmové nedostatky, ktorých mala dvojka neúrekom. Aj keď je to omnoho krajšie, napínavejšie, dejovo zaujímavejšie a epické na plnej čiare, na vtipoch sa už starší divák tolko nenasmeje a na nútenej dojímavosti ani náznakom neuroní slzu, navyše takmer polovici filmu chýba tá povestná iskra. Ako nástupca skvelej jednotky je však plnohodnotný - po hudobnej a vizuálnej stránke dokonca v mnohom napreduje, Afro Circus v Londýne a ruský tiger s kondicionérom skákajúci cez obruče, to bolo jednoducho niečo fantastické. /60%/ ()

mravec

Od začátku je to neškodná legrácka. Nedětský divák zvláště v první půli často pozdvihne obočí nad drzým zneužíváním animovaného formátu tvůrci (čili že tam můžou nacpat úplně cokoliv). Ke konci ale tyto hyperboly začínají zapadat do celkového formátu, a vše se spojí ve velice příjemný filmový zážitek. A některé hlášky opravdu dalece přesahují rámec snímku .) ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)