Třetí komediální setkání s Vanem Wilderem se odehrává na půdě Coolidge College, kde studovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže kdysi prestižní škola dnes připomíná spíš vojenský cvičák a děkan Reardon, který nenávidí jeho otce, se snaží Vana vyhodit... Oblíbené a úspěšné příběhy Vana Wildera pokračují. Ve třetím filmu Van Wilder (Jonathan Bennett) nastupuje do prváku na Coolidge College, kterou absolvovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže když se na tuto konzervativní vysokou školu zapisoval, netušil, že už dávno nemá nic společného se zábavným vzdělávacím ústavem, který jeho otec měl tak rád. Dnes spíš připomíná vojenskou základnu a děkan Charles Reardon, spolužák a nepřítel Vanova otce, se od samého začátku snaží Wildera ze školy vyhodit. Neštítí se přitom žádného podrazu, ale Van si nenechá nic líbit, takže oba brzy zjistí, že jejich souboj na Coolidge College může mít jen jednoho vítěze. (oficiální text distributora)

kenny79

Další pokračování sexy párty, kde se vše zvrhne a kde není nouze o kozičky a občasný fekální humor. Kupodivu vtipné na to že se jedná o video film. (jen ta škola kde je zakázano i líbání na veřejnosti to mi příjde přitažené za vlasy) ()

Umpa-loomp odpad!

Priznám sa, že som to nevydržal dopozerať celé... napriek tomu som videl dosť, aby som bez akýchkoľvek pochybností film označil za odpad. A to nie za hocijaký, ale 100% pure trash aký sa vidí málokedy. ()

PanJam

Na začiatku filmu som si myslel, že to nebude stáť za veľa, aj keď dúfam som pravý opak. Od začiatku to bol však naozaj poriadne zábavný film. Neprekvapuje má , že tento film nemá vysoké hodnotenia, skôr ma prekvapuje že má až príliš vysoké na takéto divoké komédie. Ale malo to náhodou celkom dobrý dej, zasmiať sa dalo takmer na všetkom a samozrejme koniec filmu ako sa patrí :D. ()

P@\/EL

Celkem dobrá komedie, která navazuje na předchozí dva filmy. Film nabídne dostatek humorných situací a hodně trefných hlášek, jimž se s chutí zasmějete. Musím říct, že opět mě pobavil pes s velkýma koulema. No a univerzita, kde vládnou přísná pravidla, která zakazují sex a alkohol, je ztvárněná s velkou dávkou nadsázky. ()

chosan

Je to lepší než 2 ale o poznání horší než první díl a nedošlo mi co má ten kluk společného s původním Van Wilderem! 50%. ()

JeyeK

Pěkných 70 %. A sám jsem tímhle hodnocením překvapený. Jenže čekal jsem od toho filmu jednoduchou oddechovou teenagerskou komedii a tu jsem také dostal. J. Bennett byl podle mě na pozici sladkého Wildera trefa do černého. Stejně tak jako jeho super sympatičtí přátelé Farley a You, nebo čivava a jeho gay kamarád ("Do you want a cosmo?"). A v neposlední řadě, Kristin Cavallari aka Kaitlin byla opravdu tahákem celého filmu. Všem ta role podle mě bezvadně sedla a mimo to, i děj a dialogy dávaly docela smysl. Dobře natočený film podle mě poznáte tak, že se během jeho sledování přistihnete, že držíte palce hlavnímu hrdinovi, aby mu vše dobře dopadlo. A mé sympatie si tenhle film určitě získal. Příjemným překvapením bylo oproti podobným snímkům minimální množství fekálního humoru. Nebýt těch dvou nechutných okamžiků (scéna s kukuřičným krémem a scéna v jídelně), dal bych čisté čtyři hvězdičky. ()

Jarray

Tento díl byl ze série Sexy party podle mě nejslabší. Z velké části za to může změna obsazení role Vana Wildera, který v tomto díle působí neskutečně slizce, vlezle a už od počátku se chová na pěst. ()

soukyd33

Musím říct, že tohle se povedlo. 😀 Komedie pro mládež a všechny, co se chtějí bavit. Jestli vás baví filmy typu: Prci, prci, prcičky, tak je tohle přesně pro vás. Poznámka: O krásné holky zde není nouze. Doporučuji. Ale je to blbost ultra! 😂 Hvězdiček 4 ()