Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance, a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent – George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (oficiální text distributora)

Kris007

dementní kompilace tristních dialogů, šílené režie a špatných herců. Ocenil bych kdyby krásná slečna Burleyová příště nejprve pročetla scénář než podepíše smlouvu. Spojení 3D s tancem je sice hrozně "fajn" nápad ale výsledek je stejný jako ve 2D. Pár pubertálních "street dětí" možná poběží z kina s pocitem naplnění a dobré nálady a jejich sny se budou následující měsíc točit kolem založení nejlepší crew ve státě, ale normálního člověka co má aspoň tu špetičku vkusu tohle nemůže zaujmout... ()

Papida

Po taneční stránce úžasné! Plné skvělých choreografií ať už baletních či streetdancových. Pravda ale je, že dějově velmi jednoduché a předvídatelné. Přesto celkově velmi sympatický a millý snímek. ()

JARDAHONDA

Konkurenční Let´s Dance je dle mého názoru více nabroušený, disponuje s propracovańější choreografií a lepším dějem. Jinak nechci snímek hanit, film má jednoduchý příběh, jasně danou zápletku a poměrně slušné taneční vystoupení.. Hudební filmy můžu, takže oceńuji tvůrčí snahu.. ()

VoiDson

Pěkný nápad spojit Street a balet, jenže v tomto snímku je vidět, že to nefunguje nebo někdo jen vymyslel špatnou choreografii ... ale za mě to prostě nefunguje ()

Lukes777

Street Danc 3D se mi líbil nejvíce jak se učili baleťáci stylu hip hop :) Dále hudba, dialog, choreografie a dobří herci jediné co mě zklamalo je poslední tanec ten mě tedy moc nezaujal jinak nemam nic co vytknout :) ()

Berserkr

Samotný film, samotné provedení, samotný příběh je úplně o ničem, nepropracovaný, nedotažený, amatérský. Co ale opravdu člověk musí ocenit je to, co tanečníci předvádějí. Vlastně jsem to dodívala jen kvůli nim. ()