Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

honzii

Překvapivě docela zajímavý film. Nerozumím lidem, kteří odsuzují tento film, protože je to vymývačka mozků. Vždyť ten film sám je extrémní sebereflexe. A to je jeho velká výhoda. Na extrémech vyniká naprostá absurdita lidské zábavy a film se tak může řídit pravidlem, čím víc, tím líp. A je zajímavé pozorovat ne tak to, co se děje na plátně, jako spíš vlastní pocity při jeho sledování. Některé momenty jsou nám důvěrně známé a nám se na tváři objeví úsměv, který ostatní nepochopí, jiné jsou srovnatelné, ale vyvolají v nás úděs a já jen přemýšlel o té hranici, která dělí šílenou zvrhlou zábavu od té opravdu nelidské. Je to malinká sonda do každého z nás. Akorát po americku, no. ()

Wicky

Není to vtipná a jokeovská komedie, ale je to fakt ta největší pařba co jsem zatím v teen komediích viděl. Inteligenci jsem tady nehledal, jen jsem si užíval tu Božskou párty s prima atmosférou a luxusníma songama. Smích se sice dostavil opravdu jen párkrát, ale ani na minutu jsem se nenudil a tu pařbu jsem si užil. Druhý díl by vůbec neuškodil. 95% Ps: Opravdu bych nechtěl dostat do vajec od toho nasranýho liliputa. ()

coffeeblack

Jak chuj komentář z mozku doluju už po druhý, protože časovač mi vypl comp, bo jsem nevěřil že u toho vydržím aniž bych vytuh. Thomas moh mít větší koule teda, nějak ten film brzdil, a navíc kojtus s Alexis jsem mu přal :D.Costa popiči pařmen, ta postava by si zasloužila nějaký cameo v dalším podobném snímku, kterej ať už ale vypadá jako film, sice "tahle kamera" dělá film odlišným od ostatních, a bože zaplať za to že to bylo i docela přehledné a ne chaotické jak jsem sa z prvu bál,ale příště už rači ne.Pár scén a hlášek docela pobavilo ((?ale jinak nic převratného. Zbytek dojmu už tak nějak stručně popisuje uživatel sheen?)). PO 3 SHLÉDNUTÍM MĚNÍM NA ČTYŘI HVĚZDY, SEKURIŤÁCI A COSTA NEMĚLI CHYBU, BAVIL JSEM SE! http://www.youtube.com/watch?v=WBbFxzdbHvc <- soundtrack ()

los.negros

Projekct X je film, od kterého jsem čekal párty se spoustou alkoholu, ženskýma, muzikou a určitě jsem čekal alespoň jeden pár pěkného pevného poprsí. Prostě klasická párty, kterou asi většina z nás zná. ALE......To, co jsem shlédl....to prostě nemá obdoby. Prvních asi 60% filmu by se ještě dalo přirovnat k pořádně rozjetý kalbě, ale to, co se odehrávalo později, už byl čistý chaos, bylo to něco, co by nikdo z nás na vlastní kůži asi zažít nechtěl. Chvílema se mi doslova tajil dech a jen jsem si tak v duchu řikal: "Tohle budeš mít drahý panáčku". Shrnuto a podtrženo: Nejdražší a nejdivočejší soukromá párty všech dob. ani Pařba ve Vegas se tomu nemůže vyrovnat :) ()

RockChick

Věřím, že Projekt X by byla solidní jízda..., kdyby jste se jej na vlastní kůži zúčastnili (a SAMOZŘEJMĚ pouze za předpokladu, že by jste zároveň nebyli vlastníky domu!) Takhle bych to asi přirovnala k pátečnímu večeru, kdy jste jediní střízliví v hloučku opilých kamarádů = vcelku otrava. Jakože: "Hmm, super párty, ale co z ní mám velice já?" Něco jiného by bylo, kdyby se anarchie v závěru (nejlepší moment filmu, kdy jsem už konečně i já byla ráda, že můžu být aspoň coby divák účastníkem téhle kalby) zvrtla se vším všudy. Filmařský tým ale pochopitelně nebyl složen z depkařů a negativně smýšlejících individuí, a tak film končí vlastně happyendem, k čemuž se dá povzdechnout jediné: "Lucky bastards!"! Plus taky za videoklipové sekvence. ()

Kratas558

Aspoň jednou takovou párty zažít :D Neznat se s hostitelem, vychlastat mu zásoby, zčekovat auto, jak žbluňkne do bazénu a pak... zdrhnout :D ()

Bobek15

Pri filme ako je tento, nikto nemôže očakávať, že sa bude jednať o nejaké kvalitné filmové umenie. Ale ide o poriadne rozbehnutú (ako by Češi povedali) "pařbu", ktorá ma brutálne bavila, sledoval som všetku tú divočinu, ktorá sa tam odohrávala a všetky tie haluze, ktoré tam tí týpci povymýšlali a schuti som sa na tom bavil. Hlavnému hrdinov som samozrejme to, ako sa mu celá situácia vymkla z rúk, nezávidel, no musím priznať, že vo chvíli, keď ho sexi Alexis vášnivo zvádzala v jeho izbe, som mu závidel až moc! ()

Saf123

Musím říci,že to dopadlo ještě hůře než jsem si myslela.Říkala jsem si, že z toho budou 3*.. Das ist Problem.. jsou z toho 2* :D. Takovou kravinu jsem ještě neviděla,bylo to nudné, takže jsem u toho i hrála hru a bylo to o ničem -.- zbytečně vyhozených 90min. Jenom banda nadržených studentů, kteří si myslí, že jsou pány stvořiteli. ()

klukluka

Dlouho, dlouho úplná zívačka, v poslední třetině totální nášup, kterej už ale nemůže zachránit celkovej dojem. Jasně, kdyby to bylo takhle našláplý od začátku do konce, tak už si člověk snad ani nevšimne, že to může být i dobrý. Ale raději bych volil tenhle model, kdybych si mohl vybrat. Prokousat se tím zdlouhavým náběhem bylo fakt úmorný. ()

jirijost

Do jisté doby se mi Projekt X vcelku líbil ale jakmile zajel ten skrček tátovo autem do bazénu a objevil se tam ten feťák s plamenometem tak u mě tento film najednou klesl o dvě hvězdičky. Konec prostě tvůrci filmu naprosto nezvládli a hlavně jsem očekával trošku jinou reakci po příjezdu rodičů, kteří si z toho jak to doma vypadá nějak nic nedělali. Moc nerozumím tomu co se dnešní mladé generaci na tomto filmu tolik líbí, takové hodnocení které tu je si Projekt X určitě nezaslouží. ()

baXter

Co jsem to vlastně viděl? Komedie, říká někdo? Kde? Spíš takovej dokument z náhodně poskládáných klípků. Hlavně že tam jsou kozy a častokrát „fuck“ že? ()

jhlahulek

Někdy od filmu nemusíte čekat příběh, hloubku, nebo myšlenku, přesně tak jak jsem ji nečekal zde, chtěl jsem jen vidět jak může probíhat taková "housepárty snů", kdy si scénáristi můžou vymyslet absolutně cokoliv...dokonale jsem se bavil a zavzpomínal na mou houseparty, která byla v podobném duchu, ikdyž jen v 80 lidech ale zato se šťastným koncem... ()

divak84 odpad!

přesně tak. zničit vše, poblit vše pochcat vše .. pak se tatíčkovi omlouvat a přát si vrátit čas...ale počkat. dyt ještě větší vymaštěnci mi ve škole pro debily salutují !! takže vlastně ano, jsem bůh který vynalezl house party tím že dal trpaslika do trouby, zhulil psa a potopil auto... děte s tím do prdele... ()

Gogo333

Tak takovou parbu jsem jeste nevidel. Docela jsem se pobavil, ale neni to nic extra. Kdyby se vystrihli zabery na polonahy holky a chlastajici mladez tak zustane mozna tak 30 min filmu, ale kdo by na to potom koukal :-) Holky jsou pekny, trpaslik z trouby pobavi a objevi se i par nechutaren bez kterych bych se klidne obesel (pes soustajici spiciho mladika do pusy,..). Videno v prodlouzene verzi. Za me 70%. PS: Rozhodne bych na takovou parbu zasel kdyby nekdo poradal (nejlip v sousednim meste :-D). ()

Lewisek

Tak tady si režisér koupil dům někde v USA, nahnal do něj pár stovek puberťáků a řekl jim, ať co nejvíc tancují a chovají se jako opilí a hlavně ať to všechno natočí na iPhone. Pak ještě natočit pár dialogů, dát to dohromady a nakonec všechno rozbít a zapálit. Tak nějak asi vznikl tento film a za to nemůžu hodnotit lépe. Jinak chápu, že publikum, které miluje podobné akce se v tomto náramně shlédne a pak ohodnotí 5*. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz