Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

TinoArts

V podstate úplne to isté ako jednotka, ale už menej originálne a teda aj menej zábavné, čiže vo výsledku o trošku horšie. 70% ()

Lula.cz

Viděno s titulky. Zajímalo by mě, jak předabovali do češtiny ty jejich přízvuky, když si říkali o výkupné, protože originál byl pecka. V posledních letech je těžké najít komedii, která by opravdu byla komedií a tím myslím fakt srandu bez romantiky a jiných blbostí. Takže si vážím každého filmu, kde se tvůrcům povede mě rozesmát a nahlas. A to se tady povedlo dostkrát. Ústřední trojka si chce začít šéfovat sama a to samozřejmě přináší mnohá úskalí. Chovají se jako blbci, až se za ně chvílemi musíte stydět, ale už od první scény v televizním studiu se skoro nepřestanete smát. Jen je škoda, že Jennifer Aniston nedostala větší prostor. ()

a0001 odpad!

Nič trápnejšie som dlho nevidel. Banda troch dementov bez gúľ ako správne diagnostikoval "dr." Kevin Spacey. To by bol ten správny moment vypnúť tento brak a ďalej nepokračovať. Otrepaný, prvoplánový "humor", šaškovanie, neschopnosť a úbohosť. Typické pre USA komédie, jednoducho v každej ich komédii musia herci hrať mentálne retardovaných. Stále nechápem prečo. ()

elanista1

Traja hlavní herci sú zbytočne infantilní, ale zvyšok kástingu (Pine, Aniston, Waltz, Foxx, Spacey) sú vo svojich rolách skvelí. Zasmial som sa, dvakrát možno aj nahlas a kriminálna dejová línia vcelku funguje. Vtipné. ()

maniacxl

Tři hňupi a Jamie Foxx opět se o něco snaží.Špatný.Moc keců,vtipní chtějí být za každou cenu,ať to stojí,co to stojí.Jennifer by se na to měla už vysrat a to do slova,teda aspoň tady,byla by aspoň trochu prdel.Ten,kdo psal scénář,tak si ho měl po sobě minimálně jednou přečíst,protože by zjistil,že je to celý z prdele,zapálit ho,a začít psát znovu.Bavil jsem se jen velmi zřídka(vyjádřeno číslem:2x)a to je na komedii asi málo,že.Možná taky škoda,že nepustili z kriminálu Kevina Spaceyho,bylo by to snad konečně zábavnější.40%. ()

kacir

Ak ma malo baviť pozerať sa na troch debilov, vlastne jedného, druhý je chuj a ten tretí uvreštaný, protivný, do reči skákajúci malý kokot, tak jednoducho nebavilo. Bolo to väčšinou trápne. Viac som sa rozčuloval ako len vôbec uškrnul. Niekoľkokrát som zreval..už drž piču ty malý dement a choď niekde zdochnúť, z tvojej papule vychádza iba samá kokotina..a všetko čo robíš urobíš na piču! Spacey im dal na konci filmu takú otázku, akoby mi čital myšlienky. Ach.. Vôbec nechápem ako toto môže pripadať niekomu zábavné. ()

ejay

Hrozná kravina, tři čtyřicátníci, co se chovaj jako puberťáci, jsou tu podruhé v akci, která je opět hrozně tupá, bohužel odost míň zábavná, než u jedničky. Jedna za Foxxe, jinak nekoukatelný. ()

Cannonball

Bez cielna zlatanina, ktora ma hlavny zaujem zarobit si z uspechu prveho diela. Vsetko je tu nasilu ale najviac asi ten humor, skoda. Ta nosna zabava filmu asi mala vyplivat zo zajomnej interakcie hlavnych postav, nic ine som tam totiz nenasiel. Lenze to do pol hodiny omrzi a zacne nudit a co horsie po hodine to vyslovene otravuje. 3/10 ()

wendus92

S jedničkou už to nemá nic společnýho, celá dějová linie je jak vycucaná z prstu, z postav se staly karikatury, vše je přehnané a moc ukecané - Charlie Day (ba občas i Sudeikis) byl neuvěřitelně otravný. První polovina byla strašně nudná, druhá to celkem zachránila. Opravdu ale jen celkem. Jako samostatný snímek by to možná obstálo, ale takhle ne, protože předešlý díl se mi moc líbil. Škoda, protože s takovýmhle obsazením se mohlo vykoumat něco mnohem lepšího. Postavy Jennifer Aniston a Jamieho Foxxe jsou jen parodie na sebe sama! ()

Detektiv-2

Po vtipné a uvolněné jedničce přišel značně ostrý pád. Opravdu nechápu, jak to mohli tak zkazit. Divím se, že jsem tuto trapnost dokoukal. Jediné, co mě dostávalo do varu byla demence hlavních hrdinů. V předchozím filmu to bylo fajn - vtipné a snesitelné na americkou komedii. Nyní jednají jako by v pauze mezi jedničkou a dvojkou ztratili nějaká kolečka v hlavě. Stupidně se hádají a říkají blbost za hovadinou. Hodnotím 1* a to díky Jennifer, která byla jediná, co mě na tomto propadáku pobavilo. Zklamání, zklamání... ()

chrustie

Film se mel jmenovat Kokoti na zabiti, jelikoz takovou tlupu debilu, kteri by mi takhle lezli na nervy, jsem ve filmu uz dlouho nevidel. ()

Facerr

Pecka. Super nápady, výborný herecký obsazení, rychlej spád a hlavní postavy jsou za ještě větší dementi, než v jedničce, takže jsem se fakt bavil. ()

Bilky

Úplne iná liga ako jednička, kde bol aspoň miestami slušný humor. Tu ho nahradil hlavne humor polopatistický a často kanálový. Vyslovene som sa nudil a už to ani KEVIN nezachránil, lebo scénar bol jedna veľká kopa nadstavených epizód s prešvihnutým a nereálnym jednaním postáv, čo síce komediálny žáner pripúšťa, ale do takej miery, aby divák situácie vnímal plnohodnotne a nie ako roztrieštené scénky kabaretu! Jednotka tiež nepatrila k top komédiam a dúfam, že dvojka spoľahlivo pochovala prípadne pokračovania - 45% ()

Madeleine.o

Začátek bez náznaku smíchu, fekálně trapnýho humoru pomalu jak v sandlerovkách. Nicméně za Kevina Spaceyho, kterej je pomalu na Oscara, Jennifer a vystřižený scény dávam čtvrtou. ()

lobo87

Komédia v podstate na úrovni jednotky, ktorá však prichádza s novým nápadom. Niektoré scény boli geniálne (prezentácia produktu v TV, vysielačky), ale malo to aj slabšie momenty. Film ponúkol zaujímavé zvraty a pri dĺžke 108 minút nenudil. Takýchto oddychoviek by som prijal oveľa viac... 65% ()

Domas88

No jelikož to má být komedie u které jsem se jen sem tam pousmál a jinak mi to přišlo až trapné tak hodnocení ani vysoké být nemůže, ano jednička byla o hodnělepší tohle je jako Pat a Mat a někdo třetí, asi chtěli udělat bláznivou komedii ale to jim moc nevyšlo... ()

blondboss

Dvojka sa neskutočne vydarila. Komediálny akčný nárez plný hustých hlášok, nekompromisnej akcie a nekontrolovateľného deja. Herecké obsadenie skvelé...Sudeikis a Day žiarili, Jennifer klasicky hot a Chris Pine doplnil skladačku ako originál do lega. Po pravde nerozumiem hodnoteniam, lebo toto bola pre mňa komédia roka 2014. Hodnotenie o úroveň lepšie ako pri jedničke. 75 % ()

ciki_69

Nečakané sa stalo skutočnosťou a táto dvojka u mňa zabrala oveľa viac, vtipnejšia a zábavnejšia. Výborne obsadené a vďaka Jennifer správne okorenené. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze