Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

GuruVlk

3 a to jsem jeste schovivavy. Proc si museli ty 2 z te party porad hrat na uplny trotly ( napr. Scena s vysilackama... ) . humor fakt bida, parkrat jsem se zasmal, jinak mizerie ()

james11

Podle mě horší komedie než první díl a některé věci se tu vyloženě přeháněly, jako třeba celá "ztřeštěná" postava Dala. Mělo to své vtipné scény, ale méně než bych čekal. ()

MotMotkovich

Dva hádající se debily ve filmu ještě nějakým způsobem zmáknu, ale tři už jsou přespříliš. Nevím proč si někdo myslí, že může diváka pobavit tím, že budou herci tlápat nesmysly a nejlépe všichni zároveň.K tomu ještě napichaná Aniston botoxem. Alespoň ten její scénář měl dobré hefty. Stejně jako jednička - propadák ()

Signore

Vulgárnější a současně méně vtipné než první díl, ale i tak to má pár velmi světlých momentů (za všechny "automobilová honička" s nekonečnou přestávkou na přejezd vlaku); poněkud mi ale vadilo, že dvě ze tří hlavních postav se příliš často chovají až nevěrohodně hloupě. Jinak jako v prvním díle lahůdkové obsazení vedlejší postav, zjevně si užívajících svoje výstupy. ()

FauSSt

V tieni prvej casti.....slaby priemer,neviem preco tvorcovia urobil z dvoch hlavnych hrdinov slaboduchych idiotov? ()

Cigalone odpad!

Nezvyknem komentovať filmy, ktoré ma nezaujali, ale asi je čas na zmenu prístupu. Tieto filmy som pozeral, keď som mal 14 a v sobotu doobeda som mohol zabíjať čas pred telkou. Žiaľ, ani krátkodobá návšteva Jennifer Aniston, Kevina Spaceyho či Jamieho Foxxa nezachránila niekoľko desiatok, ba až sto krát prežutý námet a dej (spolupráca na únose). Bonusáčikom boli jedine "návštevníci" a priznám, že za dabing Jeniffer Aniston by mohlo padnúť lepšie hodnotenie, ale po 40 min. som film musel vypnúť, lebo vo mne vzbudzoval paranormálne emócie ústiace do afektívnych manických epizód. Neočarujúci, nezaujímavý, neoriginálny, ničím príťažlivý nízkorozpočtový, usadzujúci sa prach priťahujúci, skrátka suchý výtvor (ešte k tomu ani nie tvorivej) duševnej činnosti. Pri uvážení, že tento film zhltol tretinový rozpočet Revenantu...mohli ísť peniaze radšej na charitu. ()

P@\/EL

Film, který hodně těží z velice vydařeného prvního filmu, avšak humorem už ne tak moc zabijácký a bezkonkurenční. Téma únosu je určitě zajímavé a zpracování taky není nejhorší. Trojice nových šéfíků občas skvěle baví, a to zejména svou nebetyčnou stupiditou. Tvůrcům samozřejmě opět patří díky za nárůživou Jefinner, která je prostě vynikající. ()

Kodousek

Upřímně z monologů Jen Aniston o dírách a vykonávání velké potřeby na něčí tělo mi bylo jako ženě kolikrát až na zvracení, kam až to dotáhlo bahno jinak zvané jako televizní závava :-P ()

soukyd33

Tak jo, v druhém díle opět Jennifer Aniston ojede všechno, co se jí dostane pod ruku. 😀 Opět je sexy, a opět tu máme tři idioty, co se musí předvést, aby dostali jiného šéfa do kolen. Opět jsou tu super hlášky, a dokonalá Jennifer Aniston. poznámka: Scéna s vlakem je TOP. 🤣 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Pythonator

Ani nevím, jestli si film skutečně zaslouží stejné hodnocení, jaké jsem udělil i jedničce. Postavy jsou totiž ještě daleko více dementnější, a to nám má připadat zábavné. Já se tedy smál, ale zároveň jsem kroutil hlavou nad tím, jestli vůbec můžou být takoví idioti, co všechno poserou. Nejlepší částí filmu je ta kriminální dokonale vymyšlená akce, kdy si plánují únos. Už u ní však divákovi muselo být jasné, že bude následovat poupravená verze, kde se všechno posere. A samozřejmě se posralo a místy to bylo skutečně zábavné. Díky Jennifer Aniston a Motherfuckovi Foxxovi to bylo dokonce velmi zábavné. ()

Jarv

Jason Bateman hraje pitomce, Jason Sudeikis opět idiota, avšak postavu Charlieho Daye by měl někdo rovnou zabít, jelikož cokoliv řekne nebo učiní obvykle způsobí kolosální průšvih. Z celého filmu mě velmi mírně pobavilo zhruba 5 vtipů, které jsou stavěné na imbecilitě ústřední trojice (ostatně jako všechny další), jen v těchto pár případech byla výjimečně šikovně využita. 20% ()

nudlis

Není to zas tak špatný, ale ukrutně mě sralo neustálý žvanění těch tří chlapů jeden přes druhýho. V jedničce to bylo taky, ale tady asi tak 2x víc. Místy až tak, že jsem to chtěl vypnout. Tohle je prvek, kterej připadá američanům vtipnej? Pokud ano, je to dost ubohý. ()

ferdomravec

Je to klasicka americka komedia so vsetkymi kladmi a zapormi. Par velmi kvalitnych gagov a siuacii ,vela kvalitnych no zarov vela priemernych a par nepodarenych az trapnych. Komu sa nepacia komedie poslednych par rokov nech na to do kina nejde. Naopak kto sa vedel pobavit na jednotke, na 21/22 Jump street a pod. urcite sa zabavi aj tu :) 75% ()

aneken

O dost jiné než jednička, ústřední trio se stává partou pitomců, kteří zvořou, na co šáhnou, a ještě se v tom vykoupou. Celkově jsem se ale bavil velmi dobře. ()

MZZ

3 debilové a 1 inteligent (Chris Pine borec), bohužel taky ne úplně hrdina... párkrát jsem se zasmál, ale většinu času mě iritovalo jak trapné a blbé to je... pokud umíte vypnout mozek a ponížit svůj intelekt, tohle bude strašná sranda! ()

eaglestar

Otravná čurákovina, kde už nefandíte trojce lůzrů, ale máte chuť tu trojku blbů kopnout do palice. U toporné a trapné Dženifer se mi už ani nechtěl postavit a Valčík tam nepochopitelně dělal jen křena do počtu. Smrk zteplalý byl akorát na ostudu a pro všechny zdejší bukvice. Celé je to kodrcavé a tak nějak neuspořádané, prostě nefungující. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze