Dynamická lovestory plná tance a hudby. Život Mary a Buddyho se točí kolem jejich lásky, mají hlavně sami sebe navzájem a žijí romanticky v odstaveném přívěsu. Navíc je spojuje vášeň k tanci. Ve svém malém městě skoro na konci světa dali dokupy taneční skupinu, streetdance jim všem přináší přátelství, volnost a taky sny. Oba stejně jako ostatní členové skupiny sní o tom, že jednoho dne budou nejen zamilovaní, ale i slavní a bohatí. A dveře velkého světa i nablýskaného showbusinessu se jednoho dne opravdu pootevřou. Během tanečního battlu jim totiž uznávaný producent nabídne účast na castingu pro velkou televizní taneční soutěž. Zákulisí takové show má ale svoje tvrdé zákony, pro charakter každého z nich a pro přátelství bude sláva znamenat velkou zkoušku. Tu nejtěžší pak bude muset podstoupit láska ústřední dvojice. Zatím se milovali bez kompromisů, do jejich citů ale vstoupí nové a nečekané postavy. (Bontonfilm)

jouluputilla

Autor doprovodného textu Maltonfilmu se nejspíš ztotožnil s vizí producenta Luknára, jinak by nevypustil na papír, že Zákulisí je „Dynamická lovestory plná tance a hudby“ s poučením, že taková „show má ale svoje tvrdé zákony“ (text pak končí dvěma větami, vyplozenými ráno po hodně divoké noci). Paní Sedláčková si totiž namíchala scénář přesně podle těch „tvrdých“ zákonů show, aby to mělo správně světový formát. Nějaké poskakování, které když bude dostatečně dlouhé, divák si na jeho úroveň zvykne a hlavně to bude vypadat mladě. Jméno Svitu si asi vylosovala a absolutně nevyužila. Ve skupině musel být aspoň nějaký exot a když jde o Popradsko, tak cikáni, párek vyhověl. Úvodní střet s mrtvolkami z Mordoru měl dát echo, že jejich temnota Posádku ještě potrápí. A pak už pražský Sen jako sladká předzvěst toho amerického. Světové prostředí měla navodit mimo jiné obávaná Stáržiry s topornou Chýlkovou, neutrálním až neuchopitelným Rattajem a chápání předstírajícím Cristovaem. Nesměl chybět (nevím kým) stále žádaný Hádek s neměnným, omluvně udiveným pohledem plachého zvířátka, zachyceným v mnoha staletích českého filmu. Centrální, nosná myšlenka celého veledíla nám má nejspíš ukázat skutečnou podobu šoubyznysové žumpy. 10% ()

Sonjoe odpad!

OMG, videl som to sprostredkovane, ked to zena pozerala. Citil som sa ako retardovany hlupak. Zmeskat o 10 rokov breakdance filmy a este to natocit retardovane ako z pomocnej skoly. Dole klobuk... ()

mikyta

Oni se opravdu nepolíbili, ač ona se mu v další scéně omlouvá, oni opravdu mluví česky, ač jsou Slováci, oni opravdu nechávají o postupujícím rozhodnout televizní diváky, avšak o hlavním vítězovi rozhoduje výhradně jen trojice porotců. Navíc ovlivněná producentem soutěže. Takže to, že samotná taneční čísla jsou vydařená, jde trochu na druhou kolej, protože divák si prostě musí všimnout, že dějově to jednoduše nefunguje. Na americké vzory tenhle česko-slovenský pokus nemá. ()

marcoss

Jednu hviezdicku som dal za hudbu a niektore, ale fakt len niektore tanecne vykony. Inac to bolo celkom dost zle ... Choreografie katastrofa, dialogy ako z prace prvaka na VSmU. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Řekni mi jak to děláš, řekni jak to děláš, když se pode mnou hroutíš, aye." Zákulisí taneční soutěže, třeba to tam skutečně tak chodí, kdo ví. Je to hlavně o tanečních číslech, které doplňuje moderní hudba. Ben Cristovao feat. Mária Čírová - Padám <3. - 50%. ()

PachoSK

Aj tak to všetci pozerali len kvôli sexi Mary Bartalos. Tá zachránila celý film od toho, aby sa vôbec dostal do TV, inak by to bolo nepozerateľné. Najlepšia scéna zo šiestej minúty filmu však celý zvyšok nezachráni. Chalani z Pastels ako neherci neboli až takí nedôveryhodní, tam by som problém nehľadal. Tanečky dávali jak páni, veď sú majstri svojho remesla. Tu však hodnotíme film a ten stál ako celok za jeden veľký prd. Cieľovka filmu bola niekde medzi 10-16 rokov, zvyšok obyvateľstva však pri tomto filme asi zomrie od nudy. Keďže spomenutú cieľovku nelížem vekom ani náhodou, dosť som pri tomto filme dobrovoľne trpel. Stále som však hľadal nejakú duchaplnejšiu pointu, ktorá však .... chvíľa napätia... tramtadadááá..... neprišla :(. Bratři nám však môžu závidieť také pekné herečky ako Mary, mi však môžeme bratřom závidieť ich filmy. I keď toto režírovala češka...hmm, nevadí :) ()

farinelli77

Film dobře ukazuje zákulisí šoubyznysu. Kvůli sledovanosti a žhavým titulním stranám bulváru se někteří neštítí ničeho. Naštěstí je film plný i dobré hudby. ()