Vypravěčem spletitého příběhu, točícího se kolem ukradeného velkého diamantu, je neúspěšný boxerský promotér zvaný Turek, který se k divokému kolotoči událostí připletl se svým komplicem Tommym vlastně náhodou. Ukradený diamant má předat kurýr Franky Čtyřprsťák americkému šéfovi Avimu. O drahokam však mají zájem další gangsteři a zlodějíčci, mezi nimi především bezohledný ruský zabiják Boris Břitva, černošští provozovatelé zastavárny Vincent a Solomon a nakonec i nemilosrdný gangster a organizátor nelegálních boxerských zápasů Kruťák. V nepřehledné hře o drahocenný lup sehraje významnou roli také irsko-cikánský boxerský šampion Mickey, jehož podivnému dialektu jen málokdo rozumí. Není divu, že při tomto počtu účastníků v pomyslném ringu v tomhle zápase brzy nejde o vítězství, ale o holé přežití... Autorská gangsterská komedie Guye Ritchieho s českým názvem Podfu(c)k nesporně těží z úspěchu tvůrcova předchozího snímku stejného žánru Sbal prachy a vypadni (1998). Scénář údajně vznikal již v průběhu natáčení zmíněného titulu a vychází z podobné zápletky a jejího rozvíjení. (Česká televize)

Miko55555

Dosť som to porovnával som to so skorším Zbal prachy a vypadni, to je ale omnoho kvalitnejšie. Nie je to vôbec márne, ale čakal som omnoho viac. Predchodca je jednoducho o dosť lepší (možno pre to, lebo som ho videl skôr), hlavne mi vadili príliš neuveriteľné a za vlasy silno pritiahnuté scény (chudý cigáň čo skladá boxerov jednou ranou - ???). Predchodca bol omnoho dospelší a hlavne naprosto uveriteľný, tam som to zožral aj s navijákom, tu sa nič také nedialo, naopak som bol dosť sklamaný ()

Delmondo

Tak jsem se konečně dopracoval k tomuto údajně geniálnímu snímku, nutno podotknout že co do geniality tomu přeci jen něco chybělo, ale i tak je to nehorázná prdel s brilantně vypilovaným scénářem se spoustou zvratů a perfektním koncem. Cikánskej bitkař Brad Pitt je naprosto lahůdková postavička a jednoznačně on má tu největší zásluhu na tom že se mi film líbil. ()

Merenre

Opravdu nemám rád kriminálky, gangsterky a vůbec věci podobného ražení, jako je tento film, takže už to, že jsem se na to začal dívat a dodíval jsem se, je pro mě dost výmluvný metr. Nemůžu tomu upřít jisté kvality a budu proto objektivní a ohodnotím to v rámci daného žánru. Ale co mě zaráželo...to měli být jako cigáni (Brad Pitt?)? Nejsem příliš zcestovalý, a tak nevím, jestli v Anglii mají jiné cigány než u nás, nebo je to nějaký renonc v překladu, ale celý film mi to vrtalo hlavou, jinak bych si to možná užil ještě víc. ()

Tomko87

Táto mozajka príbehov, ktoré sa sem tam do seba pripletú je proste geniálna ! Čo teraz poviem, som ešte nikdy nepovedfal a už ani nepoviem, ale náš slovenský dabing k filmu je proste pecka ! ..Ták a sme v ...... Moje zbožné želanie je aby Guy natočil pokračovanie so všetkými hercami komplet ! ...Ale aj keby bolo, pochybujem že zopakuje, predčí ten geniálny čierny humor. ()

EddieIron

Tedy upřímně řečeno, nechápu tak vysoké hodnocení. Film fajn, pobavil jsem se, zasmál, ale že bych z toho byl nějak mimo? ()

punco

Už absolútny kult v ktorom je skvelé úplne všetko, námet, scenár, réžia, herectvo, hudba. Guy Ritchie sa týmto filmom u mňa zaradil veľmi vysoko v rebríčku uznávaných tvorcov a myslím že seba samého vďaka tomuto skvostu už zrejme neprekoná. ()

Dwight15

Prozatím nejlepší akční komedie na jakou jsem v životě narazil. Statham pro akci a kulkozubej Jones a jeho pouštní orel pro pobavení. Celé to oživí Brad Pitt jako vychcanej cigán a je z toho film jak víno se super hereckým obsazením... ()

toso7777

Pre mna najlepsi film Guya Ritchieho. Velmi dobre natocena gangsterka pre mna je tam vsetko anglicky humor, obcasne napatie, velmi dobre urobeny strih a Brat Pitt v roli cigana :) Osobne mam rad cesky dabing ale pri tomto filme preferujem skor slovensky dabing pri ktorom som sa nesmierne bavil a dokonca co je nezvykle je tam viac nadavok ako pri ceskom :) ()

oSiSko

Ja neviem, herci skvelí, ale to je tak všetko, námet ma vôbec nezaujímal, vtipné to síce často bolo, ale 88%? Videl som milión lepších filmov, gangsterky sú tu strašne nadhodnotené, takisto ako American Gangster a aj Departed, pre mňa úplne rovnaká kategória, dobrý film so skvelými hercami, ale tým to končí, asi ma proste gangsterky nebavia, inak to nevidím. ()

Foogas odpad!

83. nejlepší film? Rozhodně ne. Slátanina dělaná na efekt. Tři prdele postav s "cool" přezdívkama, smutně rychlej střih, klouzání příběhu po povrchu a humor, kterej byl vtipnej pouze na papíře. Jinými slovy, nuda k uzouf.. posrání. ()

sibskyn

Odlišné zpracování, odlišný střih, odlišný humor, odlišné všechno a to právě z tohoto filmu dělá krásný zářivý diamant. Je to vtipný je to akční je to úžasný. ()

Willynka

Po pátém elementu druhá nestárnoucí legenda, kterou můžu vidět pořád dokola a nikdy to nebude nuda. Ty figurky, hudba, střih. Guy Ritchie před tím, než ho Madonna vykastrovala. Neskutečný. ()

HellsAngel

Veľmi podarená snímka (ktorá si po slovo "fuck" nikdy nejde ďaleko) o skupinke bizarných postáv, stretávajúcich sa v ešte bizarnejších situáciách. Ritchie scenár vyšperkoval takmer k dokonalosti a prekonal aj brilantnosť Zbaľ prachy a vypadni. Korunu tomu všetkému nasadzuje veľmi presvedčivý Jason Statham, ale hlavne famózny Brad Pitt. ()

RoseThrone

Snatch - Podfuck: Je jedno pod jakým názvem ho znáte, výsledek je stejný. Jeden z nejlepších filmů, který jsem měla možnost vidět a né jenom jednou. Jestli existuje nějaký film filmů, tak je to pro mne právě on. Osobitý styl Guye Ritchieho, který mi prostě sedí, rychlé dialogy, drsné scénky a naprosto dokonalý humor. Geniální film s naprosto geniálními herci. Pitt v roli cikána naprosto vynikající a dvojice Statham-Graham, je dvojka, která vám jsou sympatická od začátku dokonce. ()

CaptainBlaf

V životě jsem neviděl film, kterej by byl tak pohodovej, sympatickej a dokázal být i tak dobrou komedií. Každou chvíli vyfuckování za vyfuckováním, no prostě.... Máte rádi pesy? ()

Franki69

Naprosto komplexní černohumorná gangsterská vybíjená v dynamicky frenetickém tempu. A velmi pohledná, taky zatraceně politicky, rasově a genderově nekorektní, až se nám po tom jednou bude stejskat. Jestli se kdy někdo přiblížil k Pulp Fiction, tak to byl Guy Ritchie s jeho londýnským podsvětím s přiblejma černochama, lájošema, židama, 16 prasatama nesmrtelnýma rusama a pískacím psem. Vidět alespoň třikrát je fakt povinnost. Dávám 100%. ()

Guy Ritchie chystá válečný thriller

Guy Ritchie chystá válečný thriller

22.02.2021

Ze Skryté identity bude seriál

Ze Skryté identity bude seriál

24.08.2016

Zrovna včera jsme tu řešili, jak se streamovací služba Crackle ujala Ritchieho Podfu(c)ku a (po vzoru Farga) z něj udělá samostatně fungující seriál. A víte co? Přesně to samé teď potkalo i Skrytou… (více)

Ron a Chuck chystají Podfu(c)k

Ron a Chuck chystají Podfu(c)k

23.08.2016

Pamatujete si, jak seriálové Fargo znělo jako špatný nápad a vyklubala se z něj uznávaná pecka? Tak to samé se teď plánuje s Podfu(c)kem. Streamovací služba Crackle, která je zodpovědná třeba za talk… (více)

Šerbedžija podusí Neesona

Šerbedžija podusí Neesona

17.10.2011

Pár záporáků a psychopatů si už Chorvat Rade Šerbedžija zahrál – kdo by zapomněl třeba na Borise Břitvu z Podfu(c)ku? Teď se bude mstít za smrt svého syna, kterého agent Bryan Mills alias Liam Neeson… (více)