Zdá se, že Regan MacNeilová unikla z moci démona, který ji proměnil jako malou holčičku v agresivní monstrum. Při psychoanalytickém léčení u doktorky Tuskinové však dívka zapírá podivné sny. Vše se mění s příchodem otce Lamonta. Kněz naváže pomocí přístroje spojení s podvědomím Regan a nečekaně se stane svědkem vražedného útoku na doktorku Tuskinovou v okamžiku, kdy se v Regan projeví ďábelské síly. Lemont i Tuskinová se spolu snaží najít kořeny duševní poruchy, aby zbavili Regan utrpení. Podstupují tak nejvyšší riziko. (Warner Home Video CZ)

david141474

Tak tohle byla strašná sračka. Řeknu to hned na začátek, nekoukejte se na to. Nevyhoďte dvě hodiny čisté nudy do koše, radši se koukněte na něco jinýho, než na tuhle příšernou sračku. Tento film jsou dvě hodiny čisté nudy s sraček. Tohle byly dvě nejdelší a nejnudnější hodiny v mém životě. Film mi přišel, že netrval dvě hodiny, ale tak třináct, protože tohle bylo neuvěřitelně zdlouhavý, nudný a plný sraček. Film obsahoval miliardu neskutečně zdlouhavých a děj neposunujicích scén, který tam byly jen tak na výplň a o obsahu těchto scén nebudu radši mluvit. Jediná dobrá věc je soundtrack, kterej však na začátku stojí úplně za hovno, ale na konci už je to o něco lepší. Taky Linda Blair a Richard Burton byli celkem solidní a to jsou jediný pozitiva filmu, jinak je film příšerná sračka. O ději radši nebudu mluvit a scény s kobylkama byli otřesný a nikdy víc. Nedoporučuju nikomu, jestli bych si měl vybrat mezi tímto skvostem a Jiu Jitsu, beru Jiu Jitsu. 1,5/10 Filmu se s obloukem vyhněte a nehoďte svý drahocenný dvě hodiny do prdele! ()

Merťas

Jedno z nejnepochopitelnějších pokračování v historii Hollywoodu. Film působí jako by se tvůrci chtěli divákům omluvit za to, že je první díl tak vyděsil a tentokrát jim chtěli nabídnout něco na uklidnění. Přitom měl film v ruce trumfy jako John Boorman, Richard Burton nebo Ennio Morricone. ()

numan

Názorný důkaz toho, že ani impozantní výplatní páska nezaručuje solidní výsledek. Tolik slavných hvězd se na tomhle paskvilu zúčastnilo a výsledek je žalostný - dokonce i slavný skladatel Ennio Morricone jako by tentokrát měl své dny. Richard Burton tu odvádí pravděpodobně nejhorší výkon svojí kariéry, Max von Sydow se objevuje jen symbolicky v několika záběrech z minulosti a ta holčička, co v prvním díle zvracela hrachovou kaši, je prostě příšerná - celou dobu jsem držel palce peklu. Ovšem na čtyřikrát - v jednom kuse se taková nuda prostě nedá.... ()

Honzissis odpad!

Už u prvního dílu jsem měl zmatené pocity a film mě ničím neupoutal, ale tohle jsem opravdu nevydržel po 40 min ničeho jsem film ukončil a honem rychle ho umístil do hlubin virtualního koše! To je asi vše k mému hodnocení pro tento film ()

abrat

Divácky neúspešné pokračovanie Exorcistu. Dej je dosť zmätený, nudný a nemá veľa spoločného s jednotkou. ()

Filatov

Nechápu, jak hluboko mohlo pokračování kultovního Exorcisty klesnout. Tvůrci chtěli pokračování, ale vůbec nevěděli jak ho uchopit, takže z toho vznikla snůška nesmyslů a to i v tom případě, kdy se snažili vysvětlit původ toho všeho a vysvětlit tím jedničku. Šlápli hodně vedle a tohle byl opravdu průšvih. Jedna hvězdička za Lindu Blair. ()

Lubek

No aj takéto veci sa stávajú, po prvom megahorore je tu celkom sluná kravina. Dve hviezdičky dávam za asi 10 minútovú pasáž v ktorej je Regan v hypnóze a diabol jej periférne sahá rukou na srdce a drása jej ho.... naozaj nepríjemná scéna, ale okrem nej tam nieje nič a ten koniec je fakt žalostný. ()

mara312 odpad!

Nuda, nuda, nuda....tohle, že je horror?? Oproti jedničce hodně slabý film. Vydrel jsem až do konce, ale jen tak, tak:) ()

Breeg

Čekaný propad proti původnímu dílu. Žádný Blatty, žadný Friedkin. Tak kde začít...asi klady. Pro mě zásadně herecké obsazení v podání Lindy Blair, která sice vyrostla, ale pořád má to své kouzlo. Dále pak Richard Burton. Oba v rámci scénáře dělali co mohli. Scénář je špatný, o tom žádná. Ale zase tak nekoukatelné to nebylo. Hlavní zápory. Bylo to zmatené, nedomyšlené, utahané a proto také nudné. Ale neusnul jsem u toho, jak tady někteří psali. Sečteno podtrženo, nejednat se o pokračování úžasného Vymítače, tak by film možná tak přísně hodnocen nebyl. Ale kdyby není. Beru to jako takové dráma. Tady se o horor moc nejedná, ale i tak. Dějme tomu průměr. Viděl jsem určitě horší filmy. Ale i lepší v podání staršího brášky. ()

Felsenberg

Takže. Je pravda, že už scénář filmu je blbost. A s původním Vymítačem nemá skoro nic společného. A ani zdaleka se mu nepřibližuje. Když film vezmete jako samostatný horor, tak to jde. Richard Burton není špatný, Linda Blair je krásná, hejna kobylek pobaví, hudba je krásná a závěrečnou dramatickou scénu v bortícím domě jsem si užil. Miluji původní skutečné triky létajících plechů a ne blýskavost a chlad dnešních počítačových triků. Film mě nevystrašil, ale pobavil, takže u mě dobré :-) ()

Beliel

A sakra, to se nepovedlo. Jednu hvězdu dávam za muziku a prsa mladé herečky (to ale asi v hororu není to, na co by se měl divák zaměřit). Film nikam negraduje, konec je spíše k smíchu, než, aby se člověk bál. Přes 100 minut čisté nudy. ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher