Sin City - město hříchu (2005)

Není to můj šálek kávy..styl natočení je sice hodně zajímavej a mockrát jsem si říkala, že to má svoje kouzlo, ale celej ten film mi vlastně nic nedal. Všechno se točí okolo zabíjení, pomsty..semtam někde probleskne nějaká emoce, ale ne tak, abych to prožila. Pořád to smrdí komixem jakožto předlohou, a to není nic pro mě. Navíc "svět kouzelné černobílé kresby, krásných žen, drsných mužů, šeptajícího deště a brutálního násilí" je mi cizí, takže nebudu toužit po dalším skouknutí.

Bláznivá střela (1988)

Už dlouho jsem se nedívala na komedii, která by mě opravdu rozsekala..a o to brutálnější byly křeče v břiše způsobený opravdu častými záchvaty smíchu:-D Frank Drebin je kouzelná postava a věřim, že kdykoli bych měla splín, tak ho Bláznivá střela krásně smete:-)

Johnny English (2003)

Kouzelná komedie, kde samozřejmě Rowan Atkinson září jako slunce na Sahaře:-D Nechápu, že to má tak nízký hodnocení, já jsem se celou dobu příjemně bavila:-)

Collateral (2004)

Celkový dojem z filmu? Brilantní Tom Cruise! Jednak je mi touhle vizáží o mnohem sympatičtější než jako hezounek zamlada, ale hlavně mě dostaly jeho hlášky - obzvlášť začátek se zastřeleným tlusťochem a postupem času i připomínky přímo na tělu k našemu milému a neposkvrněnému taxikáři. Ten svojí roli mimochodem zahrál taky bravurně. I děj se vyvíjí tak akorát a konec byl stylovej..možná to v tomhle žánru bude znít divně, ale je to fajn filmeček na večer..zase si to ráda někdy zopáknu;-)

Volný pád (1993)

Už to bude pár let, co jsem Volný pád viděla poprvé, a tak jsem s i to ráda zopákla, když ho dávali v televizi. A opět se mi potvrdilo, jak geniálně dovede Douglas zahrát psychouše; skoro mi to připomíná našeho Trojana - jakoby jim žádná jiná role než ulítlí psychopati, ztroskotanci a podivný existence neslušela víc:-D Myslim, že každýmu člověku s jistým odporem k současný společnosti musí být aspoň do první poloviny filmu role Willyho sympatická - já ho v mnoha situacích opravdu chápala..a mockrát bych si i přála uvolnit se natolik, abych si mohla ulevit..aby mi bylo všechno natolik jedno, že bych každýmu řekla, co si myslim a mohla udělat, co si myslim, že je správný a SPRAVEDLIVÝ..hromada dialogů je úžasných - ať už je to u ťamana v obchodě anebo na golfovém hřišti. Zároveň se mi líbí příběh uťápláho kancelářskýho poldy jdoucího do penze, co chytne druhej dech...Konec sice ničím nepřekvapí, ale o tom to není:-)

Žába k zulíbání (2002)

Bléé, jak se mohlo a může točit pořád tolik stejných přiblbých amerických komedií o tom samym dokolečka, se stejně tupýma hercema, neskutečně přihlouplýma blondýnama a rádoby mravním tématem? Tady aspoň musim uznat, že pár scének bylo trošku vtipných, ale 95 procent jenom trapnej pahumor

Zakletá Ella (2004) odpad!

Jeden velký OMYL! Naivní, trapné, nudné...koukat na něco takovýho je jak za trest..

Yes Man (2008)

Koukám, že jsem tady docela z mála, koho Yes Man nadchl:-) Je to možná i z důvodu, že jsem se v Carlovi docela viděla - ráda žiju naplno a občas udělám něco neobvyklýho, aby život měl šmrnc:-) Spousta scén mě příjemně bavila a já si už po xtém filmu s Carreym říkám, že to není tak špatnej herec..a že mi sedne dokonce i v komedii:-)