Princ a Večernice (1978)

Vzhledem k tomu, že tohle byla v dětství moje nejoblíbenější pohádka a princ Velen byl společně s Terencem Hillem a Johnem Travoltou moje první láska, nemůžu jinak, než minimálně za 4*

Prachy k likvidaci (1998)

Svým způsobem strašná ptákovina. Filmů podobného komediálního ražení je víc, ale problém je v tom, že to většinou není režisérovým cílem a potom vznikají nevtipné a nechutné trapárny. Zato "Free money" si ze všeho dělá vědomě srandu humorem, který asi ne všichni pochopí. Je to vcelku příjemný, občas vtipný a hlavně bizarní film. Charlie Sheen byl fajn a proti Brandovi jsem nic neměla. Je spousta lidí, kterým se jeho poslední role zdály nedůstojné, ale to je blbost. Marlon si přece vždycky dělal co chtěl. A myslím, že to zase taková katastrofa nebyla

Katyň (2007)

Po zhlédnutí 4*. Po měsíci 3*. ("Nenech se strhnou jen námětem. Nenech se strhnout jen námětem....")

Kvílení (2010)

Na tenhle film jsem se těšila rok a půl, takže jsem měla velká očekávání I když to není na plný počet, nakonec jsem odcházela z kina celkem spokojená. Franco nezklamal, ale nejvíc se mi líbily ty většinou zatracované animace. Možná by se k filmu víc hodila 2D animace, ale já si to nemyslím. Možná to řeším až moc (ale neměla bych? ), ale animace užitá ve filmu mi přijde skvělá, dává básni větší náboj a hloubku a je mi úplně jedno, že 2D by vypadala víc retro. Nutno ovšem podotknout, že Howl není film pro každého. Ty animace a předčítání básně se nemůžou líbit lidem, kteří k poezii žádný vztah nemají. Proto možná tolik nízkých hodnocení

V Bruggách (2008)

Nemůžu dát míň, než 5*. Protože Farrell, protože Gleeson, protože Fiennes, protože skvělá režie, protože atmosféra, protože hlášky, protože Bruggy.

Reportér v ringu (2007)

Koukatelné, ale to je asi tak všechno. Jak už někdo předemnou napsal, filmu chybí nějaký silnější moment. Ani Hartnett se nijak úžasně nepředvedl. A přitom příležitost byla. Nutno ovšem podotknout, že to není jen jeho vina. Na scénáři by se taky dalo zapracovat, a možná by z toho ve výsledku vzešlo něco silnějšího i zábavnějšího.

Občanský průkaz (2010)

Občanský průkaz je vcelku slušný film. Jeho problémem by na první pohled mohla být dlouhá stopáž, ale ta je i tak snesitelná. Mohl by být i nadprůměrný, ale nedokážu se přenést přes jednu věc. A to je herecká neschopnost představitelů hlavních rolí.

Bullittův případ (1968)

Kdyby ve filmu chyběla automobilová honička a hlavní roli nehrál Steve McQueen, byly by to tak 2*. Takhle je to za 4*. (Nemůžu si pomoct, já toho chlapa prostě žeru)

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Zlo! Na tohle bych nenechala koukat svoje dítě ani za trest

Incantesimo - Okouzlení VI (2003) (série) odpad!

Kdykoliv o tenhle pořad ovladačem jen "zavadím", jde na mě zvracení. A to teda bez p*dele